Чепинец (Велинград)

BGSupporters форум

Чепинец (Велинград)

"А" ОФГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 1:1
03.09.2017 17:00 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:2
06.09.2017 17:00 3 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 6:0
10.09.2017 17:00 4 кръг Г Братаница (Братаница) 8:1
17.09.2017 17:00 5 кръг Д Спартак (Калугерово) 2:1
24.09.2017 17:00 6 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) 1:1
01.10.2017 17:00 7 кръг Д Балкан (Варвара) 1:2
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Сарая (Сарая) 2:1
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Тракия (Пазарджик) 5:1
22.10.2017 16:00 10 кръг Д Оборище II (Панагюрище) 4:0
29.10.2017 15:00 11 кръг Г Вихър (Ветрен) 3:0
05.11.2017 14:00 12 кръг Д Родопи 1921 (Козарско) 4:1
12.11.2017 14:00 13 кръг Г Левски (Паталеница) 0:0
19.11.2017 14:00 14 кръг Д Величково (Величково) 4:1
26.11.2017 14:00 15 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 0:1
25.02.2018 14:00 16 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 2:1
01.05.2018 18:00 17 кръг Д Брацигово (Брацигово) 1:0
11.03.2018 15:00 18 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 4:1
18.03.2018 15:00 19 кръг Д Братаница (Братаница) 3:2
24.05.2018 18:00 20 кръг Г Спартак (Калугерово) 6:0
01.04.2018 16:00 21 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 2:0
06.04.2018 16:00 22 кръг Г Балкан (Варвара) 1:1
09.04.2018 16:00 23 кръг Г Сарая (Сарая) 1:2
15.04.2018 16:00 24 кръг Д Тракия (Пазарджик) 7:0
22.04.2018 16:00 25 кръг Г Оборище II (Панагюрище) 2:0
29.04.2018 16:00 26 кръг Д Вихър (Ветрен) 3:0
05.05.2018 17:00 27 кръг Г Родопи 1921 (Козарско) 0:1
13.05.2018 17:00 28 кръг Д Левски (Паталеница) 5:0
19.05.2018 17:00 29 кръг Г Величково (Величково) 1:3
27.05.2018 17:00 30 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Балкан (Варвара) 30 21 4 5 93:40 67
4 Левски (Паталеница) 30 20 2 8 72:40 62
5 Чепинец (Велинград) 30 19 4 7 80:27 61
6 Величково (Величково) 30 12 4 14 74:71 40
7 Вихър (Ветрен) 30 12 3 15 40:68 39
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 19:15 - Д Свобода 2011 (Пещера) 1:1
30.07.2017 18:00 - Д Легия (София) 3:1
02.08.2017 18:00 - Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:3
04.08.2017 18:00 - Г Левски /юн.ст."Б"/ (София) 3:2
12.08.2017 18:30 - Г Гранит (Владая) 1:4
13.08.2017 18:30 - Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:3
20.08.2017 17:30 - Д Левски (Чепинци) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
28.01.2018 13:00 - Д Брацигово (Брацигово) 2:2
04.02.2018 14:00 - Д Нефтохимик 1962 /юн.ст./ (Бс) 3:4
11.02.2018 11:00 - Д Свобода 2011 (Пещера) 3:4
18.02.2018 12:00 - Д Дружба (Мещица) 5:0

Чепинец (Велинград)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
10.09.2017 11:30 2 кръг Г Барокко (София) 3:7
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:4
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Левски (София) 1:6
01.10.2017 11:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
08.10.2017 12:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:5
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:6
22.10.2017 12:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:7
29.10.2017 10:30 9 кръг Д Ферион (София) 3:1
01.11.2017 11:30 10 кръг Г Септември (София) 0:5
05.11.2017 11:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
12.11.2017 11:30 12 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
19.11.2017 11:00 13 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
26.11.2017 11:30 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 5:8
03.12.2017 12:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:6
25.02.2018 11:30 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
04.03.2018 11:30 17 кръг Д Барокко (София) 0:3
11.03.2018 11:30 18 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:3
18.03.2018 11:30 19 кръг Д Левски (София) 0:3
25.03.2018 11:30 20 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
01.04.2018 12:00 21 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
05.04.2018 11:30 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
15.04.2018 12:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
22.04.2018 13:30 24 кръг Г Ферион (София) 0:3
29.04.2018 11:30 25 кръг Д Септември (София) 0:3
06.05.2018 11:30 26 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
13.05.2018 11:30 27 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
20.05.2018 12:00 28 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:3
27.05.2018 11:30 29 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:3
03.06.2018 12:00 30 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Левски Раковски (София) 30 10 4 16 45:68 34
13 Миньор (Перник) 30 6 4 20 44:68 22
14 Ферион (София) 30 3 1 26 20:199 10
15 Велбъжд (Кюстендил) 29 8 1 20 39:66 25
16 Чепинец (Велинград) 29 3 1 25 24:107 10

Чепинец (Велинград)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Финал
13.09.2017 17:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2

Чепинец (Велинград)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:30 1 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 10:0
30.09.2017 10:30 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 5:0
07.10.2017 10:30 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
14.10.2017 10:30 4 кръг Г Левски (Ракитово) 7:0
21.10.2017 10:30 5 кръг Д Спартак (Калугерово) 6:0
28.10.2017 10:30 6 кръг Г Оборище (Панагюрище) 7:0
02.11.2017 10:30 7 кръг Д Балкан (Варвара) 13:0
04.11.2017 10:30 8 кръг Д Батак (Батак) 6:0
11.11.2017 10:30 9 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 7:1
17.03.2018 10:30 10 кръг Г Чико Бунара (Бяга) 1:1
01.05.2018 10:30 11 кръг Д Брацигово (Брацигово) 16:0
31.03.2018 10:30 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
04.04.2018 10:30 13 кръг Д Левски (Ракитово) 4:0
09.04.2018 10:30 14 кръг Г Спартак (Калугерово) 8:1
15.04.2018 10:30 15 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:2
21.04.2018 10:30 16 кръг Г Балкан (Варвара) 3:0
28.04.2018 10:30 17 кръг Г Батак (Батак) 7:0
05.05.2018 10:30 18 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 6:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чепинец (Велинград) 18 16 1 1 117:9 49
2 Оборище (Панагюрище) 18 15 0 3 107:14 45
3 Хебър 1918 (Пазарджик) 18 14 0 4 88:30 42
4 Чико Бунара (Бяга) 18 13 1 4 66:34 40
5 Батак (Батак) 18 7 1 10 33:71 22

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници