Чернолик (Чернолик)

BGSupporters форум

Чернолик (Чернолик)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 16:30 1 кръг Г Вихър (Любен) 1:8
09.09.2017 16:30 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:4
16.09.2017 16:30 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:0
23.09.2017 16:30 4 кръг Д Галактика (Черник) 2:1
30.09.2017 16:30 5 кръг Г Вихър (Боил) 0:5
07.10.2017 15:30 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:5
15.10.2017 15:30 7 кръг Д Релакс (Овен) 1:4
21.10.2017 15:30 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:2
28.10.2017 15:30 9 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:1
04.11.2017 14:30 10 кръг Г Орлите (Секулово) анл.
11.11.2017 14:30 11 кръг Д Светкавица (Поройно) 3:0
10.03.2018 15:30 12 кръг Д Вихър (Любен) 0:0
17.03.2018 15:30 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
09.04.2018 16:30 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:6
31.03.2018 15:30 15 кръг Г Галактика (Черник) 1:1
07.04.2018 16:30 16 кръг Д Вихър (Боил) 2:6
14.04.2018 16:30 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:5
22.04.2018 16:30 18 кръг Г Релакс (Овен) 2:4
28.04.2018 16:30 19 кръг Д Правда 1944 (Правда) 2:3
05.05.2018 17:30 20 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:5
- 21 кръг
почива
19.05.2018 17:30 22 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Правда 1944 (Правда) 19 8 3 8 38:42 27
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 19 7 2 10 36:44 23
9 Чернолик (Чернолик) 19 4 3 12 29:65 15
10 Светкавица (Поройно) 19 3 1 15 22:81 10
11 Галактика (Черник) 19 0 3 16 12:79 3

Чернолик (Чернолик)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:00 1 кръг Г Вихър (Любен) 1:5
09.09.2017 15:00 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:5
16.09.2017 15:00 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:6
23.09.2017 15:00 4 кръг Д Галактика (Черник) 0:1
30.09.2017 15:00 5 кръг Г Вихър (Боил) 3:0
07.10.2017 14:00 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
15.10.2017 14:00 7 кръг Д Релакс (Овен) 2:5
21.10.2017 14:00 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:4
29.10.2017 14:00 9 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:9
04.11.2017 13:00 10 кръг Г Орлите (Секулово) анл.
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Светкавица (Поройно) 2:2
10.03.2018 14:00 12 кръг Д Вихър (Любен) 0:4
17.03.2018 14:00 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:8
09.04.2018 15:00 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
31.03.2018 14:00 15 кръг Г Галактика (Черник) 2:7
07.04.2018 15:00 16 кръг Д Вихър (Боил) 2:0
14.04.2018 15:00 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:3
22.04.2018 15:00 18 кръг Г Релакс (Овен) 0:3
28.04.2018 15:00 19 кръг Д Правда 1944 (Правда) 5:0
05.05.2018 16:00 20 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:2
- 21 кръг
почива
19.05.2018 16:00 22 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лудогорец 2011 (Паисиево) 19 6 4 9 31:48 22
8 Светкавица (Поройно) 19 6 1 12 20:43 19
9 Чернолик (Чернолик) 19 3 2 14 23:68 11
10 Правда 1944 (Правда) 19 3 0 16 20:88 9
11 Вихър (Боил) 19 0 4 15 14:92 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 4 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 4 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници