Чернолик (Чернолик)

BGSupporters форум

Чернолик (Чернолик)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:30 1 кръг Д Червена звезда (Дулово) 6:0
08.09.2018 16:30 2 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:1
16.09.2018 16:30 3 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
23.09.2018 16:30 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:0
30.09.2018 16:30 5 кръг Д Вихър (Боил) 6:1
07.10.2018 15:30 6 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
14.10.2018 15:30 7 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:1
- 8 кръг
почива
28.10.2018 14:30 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
04.11.2018 14:30 10 кръг Д Светкавица (Поройно) 8:0
11.11.2018 14:30 11 кръг Г Релакс (Овен) 3:3
17.03.2019 15:30 12 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:1
23.03.2019 15:30 13 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:3
31.03.2019 15:30 14 кръг Г Галактика (Черник) 0:0
07.04.2019 16:30 15 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:2
14.04.2019 16:30 16 кръг Г Вихър (Боил) 3:3
21.04.2019 16:30 17 кръг Д Вихър (Любен) 1:2
28.04.2019 16:30 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:0
- 19 кръг
почива
12.05.2019 17:30 20 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
19.05.2019 17:30 21 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:1
24.05.2019 17:30 22 кръг Д Релакс (Овен) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 17 2 1 54:8 53
2 Вихър (Любен) 20 16 3 1 63:21 51
3 Чернолик (Чернолик) 20 10 6 4 48:26 36
4 Победа 2009 (Вокил) 20 9 3 8 31:23 30
5 Правда 1944 (Правда) 20 8 5 7 44:32 29
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.02.2019 13:00 - Д Волов (Шумен) 1:6

Чернолик (Чернолик)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 15:00 1 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:9
08.09.2018 15:00 2 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:3
16.09.2018 15:00 3 кръг Д Галактика (Черник) 0:4
23.09.2018 15:00 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:4
30.09.2018 15:00 5 кръг Д Вихър (Боил) 1:0
07.10.2018 14:00 6 кръг Г Вихър (Любен) 2:2
14.10.2018 14:00 7 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
- 8 кръг
почива
28.10.2018 14:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
04.11.2018 13:00 10 кръг Д Светкавица (Поройно) 2:0
11.11.2018 13:00 11 кръг Г Релакс (Овен) 0:3
17.03.2019 14:00 12 кръг Г Червена звезда (Дулово) 4:1
23.03.2019 14:00 13 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:4
31.03.2019 14:00 14 кръг Г Галактика (Черник) 1:5
07.04.2019 15:00 15 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:0
14.04.2019 15:00 16 кръг Г Вихър (Боил) 2:2
21.04.2019 15:00 17 кръг Д Вихър (Любен) 4:2
28.04.2019 15:00 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:2
- 19 кръг
почива
12.05.2019 16:00 20 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
19.05.2019 16:00 21 кръг Г Светкавица (Поройно) 1:2
24.05.2019 16:00 22 кръг Д Релакс (Овен) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Йълдъръм (Яребица) 20 10 3 7 48:29 33
6 Вихър (Боил) 20 8 5 7 32:28 29
7 Чернолик (Чернолик) 20 7 2 11 33:51 23
8 Вихър (Любен) 20 6 3 11 26:44 21
9 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 5 0 15 19:48 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 3 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 4 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 4 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници