Чернолик (Чернолик)

BGSupporters форум

Чернолик (Чернолик)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 16:30 1 кръг Г Вихър (Любен) 1:8
09.09.2017 16:30 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:4
16.09.2017 16:30 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:0
23.09.2017 16:30 4 кръг Д Галактика (Черник) 2:1
30.09.2017 16:30 5 кръг Г Вихър (Боил) 0:5
07.10.2017 15:30 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:5
15.10.2017 15:30 7 кръг Д Релакс (Овен) 1:4
21.10.2017 15:30 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:2
28.10.2017 15:30 9 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:1
04.11.2017 14:30 10 кръг Г Орлите (Секулово) анл.
11.11.2017 14:30 11 кръг Д Светкавица (Поройно) 3:0
- 12 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 15 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 19 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 20 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Йълдъръм (Яребица) 10 8 0 2 37:19 24
5 Релакс (Овен) 10 6 0 4 30:18 18
6 Чернолик (Чернолик) 10 4 1 5 16:30 13
7 Червена звезда (Дулово) 10 3 2 5 15:18 11
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 10 2 2 6 11:24 8

Чернолик (Чернолик)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:00 1 кръг Г Вихър (Любен) 1:5
09.09.2017 15:00 2 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:5
16.09.2017 15:00 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:6
23.09.2017 15:00 4 кръг Д Галактика (Черник) 0:1
30.09.2017 15:00 5 кръг Г Вихър (Боил) 3:0
07.10.2017 14:00 6 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
15.10.2017 14:00 7 кръг Д Релакс (Овен) 2:5
21.10.2017 14:00 8 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:4
29.10.2017 14:00 9 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:9
04.11.2017 13:00 10 кръг Г Орлите (Секулово) анл.
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Светкавица (Поройно) 2:2
- 12 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 15 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 19 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 20 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Светкавица (Поройно) 10 2 1 7 10:25 7
9 Правда 1944 (Правда) 10 2 0 8 8:57 6
10 Чернолик (Чернолик) 10 1 1 8 12:40 4
11 Вихър (Боил) 10 0 1 9 2:55 1
-- Орлите (Секулово) 5 1 0 4 3:11 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 4 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 4 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници