Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) 6:0
16.09.2018 17:00 2 кръг Г Герлово 2016 (Обител) 2:1
23.09.2018 17:00 3 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 10:0
30.09.2018 17:00 4 кръг Д Агротрон М (Момино) 4:1
07.10.2018 16:00 5 кръг Г Спортист (Ковачевец) 1:1
14.10.2018 16:00 6 кръг Д Левски (Омуртаг) 4:1
21.10.2018 16:00 7 кръг Г Урожай (Гърчиново) 7:0
28.10.2018 15:00 8 кръг Д Въбел (кв.Въбел, Търговище) 6:1
04.11.2018 15:00 9 кръг Г Беломорец (Светлен) анл.
11.11.2018 15:00 10 кръг Д Сокол (Трескавец) 4:0
18.11.2018 15:00 11 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 2:1
17.03.2019 15:00 12 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 5:0
24.03.2019 15:00 13 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 7:0
31.03.2019 15:00 14 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 6:1
07.04.2019 16:00 15 кръг Г Агротрон М (Момино) 2:1
14.04.2019 16:00 16 кръг Д Спортист (Ковачевец) 0:2
21.04.2019 16:00 17 кръг Г Левски (Омуртаг) 2:2
26.04.2019 16:00 18 кръг Д Урожай (Гърчиново) 3:0
05.05.2019 17:00 19 кръг Г Въбел (кв.Въбел, Търговище) 3:0
- 20 кръг
почива
19.05.2019 17:00 21 кръг Г Сокол (Трескавец) 6:3
05.06.2019 18:00 22 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноломец 1919 (Попово) 20 17 2 1 86:16 53
2 Спортист (Ковачевец) 20 17 1 2 64:11 52
3 Левски (Омуртаг) 20 13 2 5 52:23 41
4 Агротрон М (Момино) 20 12 3 5 50:30 39
5 Тузлушка слава (Антоново) 20 9 2 9 36:39 29

Черноломец 1919 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
29.09.2018 11:30 2 кръг Г Вихър (Завет) 0:7
06.10.2018 11:30 3 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
13.10.2018 11:30 4 кръг Г Аристон (Русе) 1:8
20.10.2018 11:30 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 1:3
27.10.2018 11:30 6 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:8
- 7 кръг
почива
10.11.2018 11:30 8 кръг Д Две могили (Две могили) 2:3
17.11.2018 11:30 9 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 0:4
23.03.2019 11:30 10 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:8
30.03.2019 11:30 11 кръг Д Вихър (Завет) 0:2
13.04.2019 11:30 12 кръг Г Локомотив (Русе) 0:6
20.04.2019 11:30 13 кръг Д Аристон (Русе) 0:4
27.04.2019 11:30 14 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
04.05.2019 11:30 15 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:8
- 16 кръг
почива
18.05.2019 10:30 17 кръг Г Две могили (Две могили) 0:7
24.05.2019 11:30 18 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив (Русе) 16 8 1 7 34:42 25
6 Две могили (Две могили) 16 6 2 8 31:36 20
7 Черноломец 1919 (Попово) 16 2 1 13 11:71 7
8 Левски 2000 (Русе) 15 7 0 8 34:30 21
9 Черноломец 2017 (Попово) 15 3 2 10 16:35 11

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:4
29.09.2018 10:00 2 кръг Г Вихър (Завет) 9:0
06.10.2018 10:00 3 кръг Д Локомотив (Русе) 3:2
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Аристон (Русе) 0:2
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 6:2
27.10.2018 10:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:2
- 7 кръг
почива
10.11.2018 10:00 8 кръг Д Две могили (Две могили) 0:2
17.11.2018 10:00 9 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 7:2
23.03.2019 10:00 10 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
30.03.2019 10:00 11 кръг Д Вихър (Завет) 5:0
13.04.2019 10:00 12 кръг Г Локомотив (Русе) 4:1
20.04.2019 10:00 13 кръг Д Аристон (Русе) 0:1
27.04.2019 10:00 14 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
04.05.2019 10:00 15 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:2
- 16 кръг
почива
18.05.2019 10:00 17 кръг Г Две могили (Две могили) 1:1
24.05.2019 10:00 18 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 16 11 3 2 48:11 36
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 16 11 2 3 51:14 35
4 Черноломец 1919 (Попово) 16 9 3 4 49:22 30
5 Две могили (Две могили) 16 8 3 5 34:24 27
6 Локомотив (Русе) 16 7 2 7 49:28 23

Черноломец 1919 (Попово)

ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - група "A"
Дата Фаза Противник Рез.
12.10.2018 10:00 1 кръг Д Искра (Голямо градище) 4:0
12.10.2018 13:30 2 кръг Д Любляна (Люблен) 3:2
19.10.2018 10:00 3 кръг Г Хан Кардам (Кардам) 4:2
19.10.2018 12:20 4 кръг Г Искра (Голямо градище) 2:0
02.11.2018 11:10 5 кръг Г Любляна (Люблен) 2:2
02.11.2018 13:30 6 кръг Д Хан Кардам (Кардам) 4:1
05.04.2019 10:00 7 кръг Г Искра (Голямо градище) 4:2
05.04.2019 13:30 8 кръг Г Любляна (Люблен) 2:2
12.04.2019 11:10 9 кръг Д Хан Кардам (Кардам) 4:0
12.04.2019 13:30 10 кръг Д Искра (Голямо градище) 6:1
26.04.2019 11:10 11 кръг Д Любляна (Люблен) 3:0
26.04.2019 13:30 12 кръг Г Хан Кардам (Кардам) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноломец 1919 (Попово) 12 10 2 0 44:14 32
2 Любляна (Люблен) 12 6 3 3 30:20 21
3 Хан Кардам (Кардам) 12 2 3 7 20:37 9
4 Искра (Голямо градище) 12 1 2 9 16:39 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници