Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 04 (Попово)

"A" ОФГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 16:00 1 кръг Д Съкровището на Кралево (Кралево) 3:2
14.09.2014 16:00 2 кръг Г Агроелит (Макариополско) 2:1
20.09.2014 16:00 3 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 6:0
27.09.2014 16:00 4 кръг Г Искра (Голямо градище) 2:3
02.10.2014 16:00 5 кръг Д Светкавица 1922 (Търговище) 3:0
12.10.2014 15:00 6 кръг Г Агротрон (Плъстина) 2:5
18.10.2014 15:00 7 кръг Д Боровец (Търговище) 4:3
22.11.2014 14:00 8 кръг Г Балкански кът (Стеврек) 3:0
02.11.2014 14:00 9 кръг Д Беломорец (Светлен) 3:1
08.11.2014 14:00 10 кръг Д Сокол (Трескавец) 8:1
15.11.2014 14:00 11 кръг Г Левски (Омуртаг) 3:2
15.03.2015 15:00 12 кръг Г Съкровището на Кралево (Кралево) 4:5
22.03.2015 15:00 13 кръг Д Агроелит (Макариополско) 2:1
28.03.2015 15:00 14 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 2:1
04.04.2015 16:00 15 кръг Д Искра (Голямо градище) 3:2
11.04.2015 16:00 16 кръг Г Светкавица 1922 (Търговище) 2:4
19.04.2015 16:00 17 кръг Д Агротрон (Плъстина) 1:3
26.04.2015 16:00 18 кръг Г Боровец (Търговище) 5:4
02.05.2015 17:00 19 кръг Д Балкански кът (Стеврек) 3:0
10.05.2015 17:00 20 кръг Г Беломорец (Светлен) 4:4
16.05.2015 17:00 21 кръг Г Сокол (Трескавец) 0:3
23.05.2015 17:00 22 кръг Д Левски (Омуртаг) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Агротрон (Плъстина) 22 21 1 0 82:19 64
2 Светкавица 1922 (Търговище) 22 17 2 3 86:18 53
3 Черноломец 04 (Попово) 22 15 1 6 66:45 46
4 Левски (Омуртаг) 22 12 2 8 57:38 38
5 Боровец (Търговище) 22 10 1 11 62:51 31

Черноломец 04 (Попово)

ЮСВ: Варна - Елитна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2014 17:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) анл.
18.09.2014 17:00 2 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) анл.
25.09.2014 17:00 3 кръг Г Черно море (Варна) анл.
02.10.2014 16:00 4 кръг Д Ботев (Нови пазар) анл.
09.10.2014 16:00 5 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) анл.
16.10.2014 16:00 6 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
23.10.2014 16:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) анл.
30.10.2014 14:00 8 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) анл.
06.11.2014 14:00 9 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) анл.
13.11.2014 14:00 10 кръг Д Калиакра (Каварна) анл.
20.11.2014 14:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
27.11.2014 14:00 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
04.12.2014 14:00 13 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Калиакра (Каварна) 22 5 1 16 39:81 16
11 Ботев (Нови пазар) 22 3 2 17 14:83 11
12 Нефтяник 2010 (Шабла) 22 1 2 19 10:92 5
-- Спортист 2011 (Генерал Тошево) - 0 0 0 0:0 -
-- Черноломец 04 (Попово) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници