Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 04 (Попово)

"A" ОФГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 17:00 1 кръг Д Агроелит (Макариополско) 2:1
19.09.2015 16:00 2 кръг Г Камбурово (Камбурово) 1:1
22.09.2015 16:00 3 кръг Д Сокол (Трескавец) 3:0
27.09.2015 15:00 4 кръг Г Светкавица 1922 (Търговище) 1:3
03.10.2015 15:00 5 кръг Д Искра (Голямо градище) 3:1
10.10.2015 15:00 6 кръг Г Агротрон-М (Момино) 0:3
17.10.2015 15:00 7 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 6:1
28.10.2015 15:30 8 кръг Д Левски (Омуртаг) 0:0
21.11.2015 14:00 9 кръг Г Боровец (Търговище) 0:2
08.11.2015 14:00 10 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 2:1
15.11.2015 14:00 11 кръг Г Спортист (Ковачевец) 0:1
13.03.2016 15:00 12 кръг Г Агроелит (Макариополско) 1:0
20.03.2016 15:00 13 кръг Д Камбурово (Камбурово) 2:2
27.03.2016 15:00 14 кръг Г Сокол (Трескавец) 3:0
02.04.2016 16:00 15 кръг Д Светкавица 1922 (Търговище) 0:3
09.04.2016 16:00 16 кръг Г Искра (Голямо градище) 3:0
17.04.2016 16:00 17 кръг Д Агротрон-М (Момино) 1:0
24.04.2016 16:00 18 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 0:3
29.04.2016 16:00 19 кръг Г Левски (Омуртаг) 1:4
08.05.2016 17:00 20 кръг Д Боровец (Търговище) 3:1
15.05.2016 17:00 21 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 2:4
22.05.2016 17:00 22 кръг Д Спортист (Ковачевец) 3:0

Черноломец 04 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:30 1 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:0
26.09.2015 11:30 2 кръг Г Марисан (Русе) 4:2
03.10.2015 11:30 3 кръг Д Мартен (Мартен) 1:0
- 4 кръг
почива
17.10.2015 11:30 5 кръг Д Бенковски (Бяла) 4:2
24.10.2015 11:30 6 кръг Г Две могили (Две могили) 1:3
- 7 кръг
почива
07.11.2015 11:30 8 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 2:3
14.11.2015 11:30 9 кръг Д Марисан (Русе) 2:1
21.11.2015 11:30 10 кръг Г Мартен (Мартен) 2:1
- 11 кръг
почива
19.03.2016 11:30 12 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:1
26.03.2016 11:30 13 кръг Д Две могили (Две могили) 4:1
- 14 кръг
почива
09.04.2016 11:30 15 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 3:4
16.04.2016 11:30 16 кръг Г Марисан (Русе) 1:0
23.04.2016 11:30 17 кръг Д Мартен (Мартен) 3:0
- 18 кръг
почива
04.05.2016 16:30 19 кръг Д Бенковски (Бяла) 6:0
14.05.2016 11:30 20 кръг Г Две могили (Две могили) 3:3
- 21 кръг
почива

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници