Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

"A" ОФГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Агротрон М (Момино) 2:4
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Сокол (Трескавец) 4:0
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Ракета (Търговище) 4:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Беломорец (Светлен) 6:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Буховци 2016 (Буховци) 5:0
26.11.2017 15:00 6 кръг Г Тузлушка слава (Антоново) 2:1
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Спортист (Ковачевец) 1:1
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Левски (Омуртаг) 2:0
05.11.2017 15:00 9 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 7:1
12.11.2017 15:00 10 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 3:0
19.11.2017 15:00 11 кръг Д Вихър 1931 (Дългач) 6:1
18.03.2018 16:00 12 кръг Д Агротрон М (Момино) 1:2
02.06.2018 17:00 13 кръг Д Сокол (Трескавец) 3:0
01.04.2018 16:00 14 кръг Г Ракета (Търговище) 1:3
07.04.2018 16:00 15 кръг Д Беломорец (Светлен) 4:1
15.04.2018 16:00 16 кръг Г Буховци 2016 (Буховци) 4:1
22.04.2018 16:00 17 кръг Д Тузлушка слава (Антоново) 4:1
29.04.2018 16:00 18 кръг Г Спортист (Ковачевец) 0:3
05.05.2018 17:00 19 кръг Д Левски (Омуртаг) 1:2
13.05.2018 17:00 20 кръг Г Герлово 2016 (Обител) 1:0
20.05.2018 17:00 21 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) 2:0
27.05.2018 17:00 22 кръг Г Вихър 1931 (Дългач) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Ковачевец) 22 20 1 1 109:20 61
2 Агротрон М (Момино) 22 16 2 4 75:41 50
3 Черноломец 1919 (Попово) 22 16 1 5 66:24 49
4 Левски (Омуртаг) 22 15 1 6 65:24 46
5 Ракета (Търговище) 22 15 0 7 66:35 45

Черноломец 1919 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2017 11:30 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:2
07.10.2017 11:30 3 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:4
- 4 кръг
почива
21.10.2017 11:30 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:2
28.10.2017 11:30 6 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
04.11.2017 11:30 7 кръг Д Две могили (Две могили) 1:4
- 8 кръг
почива
18.11.2017 11:30 9 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:8
25.11.2017 11:30 10 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:3
- 11 кръг
почива
31.03.2018 11:30 12 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:5
07.04.2018 11:30 13 кръг Д Локомотив (Русе) 0:5
14.04.2018 11:30 14 кръг Г Две могили (Две могили) 1:5
- 15 кръг
почива
28.04.2018 11:30 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:4
05.05.2018 11:30 17 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:4
- 18 кръг
почива
19.05.2018 11:30 19 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:0
26.05.2018 11:30 20 кръг Г Локомотив (Русе) 0:4
02.06.2018 11:30 21 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 15 10 2 3 53:20 32
3 Локомотив (Русе) 15 9 2 4 48:26 29
4 Бенковски (Бяла) 15 7 1 7 35:44 22
5 Две могили (Две могили) 15 2 1 12 16:56 7
6 Черноломец 1919 (Попово) 15 2 0 13 12:53 6

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Г Аристон (Русе) 0:6
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 5:0
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Бенковски (Бяла) 1:6
- 4 кръг
почива
21.10.2017 10:00 5 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:1
28.10.2017 10:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 2:3
04.11.2017 10:00 7 кръг Д Две могили (Две могили) 2:1
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Аристон (Русе) 1:5
18.11.2017 10:00 9 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:5
25.11.2017 10:00 10 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:1
- 11 кръг
почива
31.03.2018 10:00 12 кръг Г Левски 2000 (Русе) 4:2
07.04.2018 10:00 13 кръг Д Локомотив (Русе) 4:1
14.04.2018 10:00 14 кръг Г Две могили (Две могили) 2:2
21.04.2018 11:00 15 кръг Г Аристон (Русе) 2:12
28.04.2018 10:00 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
05.05.2018 10:00 17 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:1
- 18 кръг
почива
19.05.2018 10:00 19 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:0
26.05.2018 10:00 20 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
02.06.2018 10:00 21 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (Бяла) 18 11 1 6 52:37 34
4 Локомотив (Русе) 18 9 1 8 37:50 28
5 Черноломец 1919 (Попово) 18 8 1 9 37:51 25
6 Две могили (Две могили) 18 2 2 14 15:63 8
7 Левски 2000 (Русе) 18 0 1 17 10:90 1

Черноломец 1919 (Попово)

ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - Група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2017 10:00 1 кръг Г Любляна (Люблен) 4:1
08.10.2017 12:20 2 кръг Д Искра (Голямо градище) 3:0
08.10.2017 13:30 3 кръг Г Урожай (Гърчиново) 3:1
22.10.2017 10:00 4 кръг Д Спортист (Ковачевец) 3:2
22.10.2017 12:20 5 кръг Г Хан Кардам (Кардам) 3:0
15.04.2018 10:00 6 кръг Д Любляна (Люблен) 6:0
15.04.2018 12:20 7 кръг Г Искра (Голямо градище) 7:1
15.04.2018 13:30 8 кръг Д Урожай (Гърчиново) 8:2
29.04.2018 10:00 9 кръг Г Спортист (Ковачевец) 6:3
29.04.2018 12:20 10 кръг Д Хан Кардам (Кардам) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноломец 1919 (Попово) 10 10 0 0 51:11 30
2 Спортист (Ковачевец) 10 6 2 2 35:22 20
3 Любляна (Люблен) 10 4 2 4 19:29 14
4 Хан Кардам (Кардам) 10 3 2 5 20:30 11
5 Урожай (Гърчиново) 10 2 2 6 18:28 8

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници