Черноломец 1919 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 1919 (Попово)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:1
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
31.08.2019 18:00 4 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:1
15.09.2019 17:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
21.09.2019 17:00 6 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
29.09.2019 16:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) 7:0
06.10.2019 16:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
13.10.2019 16:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
19.10.2019 16:00 10 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
31.10.2019 14:00 11 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
09.11.2019 14:00 12 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:1
24.11.2019 14:00 14 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:3 Sportal TV
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
23.02.2020 14:00 16 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
01.03.2020 14:00 17 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
07.03.2020 15:00 18 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
15.03.2020 15:00 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
22.03.2020 15:00 20 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
29.03.2020 15:00 21 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
04.04.2020 16:00 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
12.04.2020 16:00 23 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 24 кръг
почива
26.04.2020 16:00 25 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
02.05.2020 17:00 26 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Устрем Д (Дончево) 12 8 1 3 22:18 25
4 Септември 98 (Тервел) 13 6 4 3 20:11 22
5 Черноломец 1919 (Попово) 12 6 3 3 22:14 21
6 Светкавица Търговище (Търговище) 13 5 3 5 23:27 18
7 Тополи 2010 (Тополи) 13 5 2 6 16:19 17
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
08.09.2019 16:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 15:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
02.02.2020 14:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:2
09.02.2020 13:30 - Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
12.02.2020 20:00 - Г Дунав /юн.ст./ (Русе) 2:4
15.02.2020 13:00 - Г Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Рз) 1:0

Черноломец 1919 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:30 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:7
28.09.2019 11:30 2 кръг Д Две могили (Две могили) 2:0
05.10.2019 11:30 3 кръг Г Вихър (Завет) 1:4
12.10.2019 11:30 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:4
19.10.2019 11:30 5 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
11.11.2019 11:30 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:5
02.11.2019 11:30 7 кръг Д Дунав (Сливо поле) 11:0
- 8 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 9 кръг Г Две могили (Две могили) -:-
- 10 кръг Д Вихър (Завет) -:-
- 11 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 12 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Г Дунав (Сливо поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Завет) 7 4 1 2 33:14 13
5 Локомотив (Русе) 7 3 1 3 20:9 10
6 Черноломец 1919 (Попово) 7 2 0 5 16:23 6
7 Две могили (Две могили) 7 1 0 6 19:17 3
8 Дунав (Сливо поле) 7 0 0 7 0:105 0

Черноломец 1919 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Две могили (Две могили) 0:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Вихър (Завет) 1:3
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 9:0
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Локомотив (Русе) 3:1
11.11.2019 10:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
02.11.2019 10:00 7 кръг Д Дунав (Сливо поле) 11:0
- 8 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 9 кръг Г Две могили (Две могили) -:-
- 10 кръг Д Вихър (Завет) -:-
- 11 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 12 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Г Дунав (Сливо поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 7 0 0 48:1 21
2 Черноломец 1919 (Попово) 7 4 1 2 28:8 13
3 Две могили (Две могили) 7 4 1 2 21:5 13
4 Локомотив (Русе) 7 4 0 3 34:7 12
5 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7 4 0 3 23:11 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ТЩ 1 място
2017/2018 А ОФГ ТЩ 3 място
2016/2017 А ОФГ ТЩ 4 място
2015/2016 А ОФГ ТЩ 4 място
2014/2015 А ОФГ ТЩ 3 място
2013/2014 А ОФГ ТЩ 4 място
2012/2013 - -
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 4 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 7.391 62
октомври 2019 8.750 64
септември 2019 15.151 36
август 2019 8.276 65
май 2012 5.031 87
април 2012 7.883 77
март 2012 9.999 63
ноември 2011 12.108 62
октомври 2011 20.470 29
септември 2011 6.884 89
август 2011 13.915 43
май 2011 9.701 71
април 2011 13.570 47
март 2011 11.819 54
ноември 2010 14.965 46
октомври 2010 4.374 104
септември 2010 7.360 90
август 2010 5.013 101
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници