Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Черноломец 2017 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 2017 (Попово)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Г Волов (Шумен) 0:5
19.09.2018 17:00 2 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:3
26.09.2018 17:00 3 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:2
03.10.2018 16:00 4 кръг Д Калиакра (Каварна) 6:1
10.10.2018 16:00 5 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:2
17.10.2018 16:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:7
24.10.2018 16:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
31.10.2018 14:00 8 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
07.11.2018 14:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
- 10 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 12 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 13 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 14 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 15 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 17 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 18 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Хитрино (Хитрино) 8 2 1 5 14:24 7
7 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 9 2 1 6 13:25 7
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 2 1 6 8:42 7
9 Черноломец 2017 (Попово) 9 2 1 6 14:28 7
10 Калиакра (Каварна) 9 0 1 8 9:52 1

Черноломец 2017 (Попово)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Г Две могили (Две могили) 3:0
- 2 кръг
почива
06.10.2018 11:30 3 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
13.10.2018 11:30 4 кръг Г Вихър (Завет) 2:4
20.10.2018 11:30 5 кръг Д Локомотив (Русе) 1:0
27.10.2018 11:30 6 кръг Г Аристон (Русе) 3:3
03.11.2018 11:30 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:2
10.11.2018 11:30 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:5
17.11.2018 11:30 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 4:0
- 10 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Завет) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 16 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 17 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 18 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 8 4 1 3 26:22 13
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 8 3 3 2 9:9 12
5 Черноломец 2017 (Попово) 8 3 2 3 16:14 11
6 Локомотив (Русе) 8 3 1 4 13:26 10
7 Аристон (Русе) 8 2 4 2 21:15 10

Черноломец 2017 (Попово)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Две могили (Две могили) 2:4
- 2 кръг
почива
06.10.2018 10:00 3 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:3
13.10.2018 10:00 4 кръг Г Вихър (Завет) 3:1
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
27.10.2018 10:00 6 кръг Г Аристон (Русе) 0:4
03.11.2018 10:00 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 4:5
10.11.2018 10:00 8 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:7
17.11.2018 10:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:7
- 10 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Завет) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 15 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 16 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 17 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 18 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноломец 1919 (Попово) 8 4 1 3 28:16 13
6 Локомотив (Русе) 8 4 1 3 28:11 13
7 Левски 2000 (Русе) 8 2 0 6 21:37 6
8 Черноломец 2017 (Попово) 8 1 0 7 11:34 3
9 Вихър (Завет) 8 0 0 8 1:69 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници