Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

BGSupporters форум

Черноломец 2017 (Попово)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) анл.
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Волов (Шумен) анл.
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) анл.
04.10.2017 15:00 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) анл.
11.10.2017 15:00 5 кръг Г Хитрино (Хитрино) анл.
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Калиакра (Каварна) анл.
25.10.2017 15:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хитрино (Хитрино) 9 4 1 4 26:24 13
5 Светкавица Търговище (Търговище) 8 3 2 3 18:18 11
6 Калиакра (Каварна) 9 2 1 6 12:24 7
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 0 0 9 1:51 0
- Черноломец 2017 (Попово) - 0 0 0 0:0 -

Черноломец 2017 (Попово)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:11
17.09.2017 10:00 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:6
24.09.2017 10:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:9
01.10.2017 10:00 4 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:4
07.10.2017 11:00 5 кръг Г Олимпик II (Варна) 0:2
15.10.2017 10:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 7:0
22.10.2017 10:00 7 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
29.10.2017 10:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:7
05.11.2017 10:00 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
10.11.2017 11:00 10 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 1:1
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
26.11.2017 10:00 12 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 17 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 21 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 22 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 23 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 24 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 25 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 26 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Волов (Шумен) 10 5 0 5 25:22 15
9 Дунав 2010 (Русе) 10 4 1 5 25:18 13
10 Черноломец 2017 (Попово) 10 2 1 7 14:46 7
11 Шумен 2007 (Шумен) 10 1 2 7 10:41 5
12 Атлетик (Провадия) 9 1 1 7 6:50 4

Черноломец 2017 (Попово)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
24.09.2017 11:30 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
01.10.2017 11:30 4 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:3
07.10.2017 12:30 5 кръг Г Олимпик II (Варна) 7:0
15.10.2017 11:30 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
22.10.2017 11:30 7 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Г Волов (Шумен) 0:2
05.11.2017 11:30 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:6
10.11.2017 12:30 10 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 1:1
18.11.2017 11:30 11 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
26.11.2017 11:30 12 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
03.12.2017 11:30 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 17 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 18 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 20 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 21 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 22 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 23 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 24 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 25 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 26 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Волов (Шумен) 10 3 1 6 8:33 10
11 Олимпик (Варна) 10 2 1 7 14:39 7
12 Черноломец 2017 (Попово) 10 1 3 6 10:22 6
13 Олимпик II (Варна) 10 1 1 8 6:50 4
14 Дунав 2010 (Русе) 10 0 3 7 12:52 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници