Не развиват дейност

Академик (Варна)

Академик (София)

Аксаково (Аксаково)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 09 (Усойка)

Аякс (Ореш)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Ботевград)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Разбойна)

Балкан 04 (Иново)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Бенковски (Габровница)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Тетевен)

Бенковски 2006 (Црънча)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

Ботев (Голямо Враново)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1949 (Кермен)

Ботев 2012 (Пудрия)

Брадвари 08 (Брадвари)

Бузлуджа (Кюстендил)

Буково (Буково)

Бъдеще 2010 (Бутово)

ВВС (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Веселина (Веселина)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Борима)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1965 (Златоград)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върбица 2006 (Бенковски)

Въча (Йоаким Груево)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Герена (Кюстендил)

Горубсо (Рудозем)

Гранит (Годешево)

Гранит (Слатина)

Давидово (Давидово)

Девня (Девня)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Добромирка (Добромирка)

Драгалевци (София)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Единство (Търговище)

Жиленци (Жиленци)

Завод 12 (София)

Заря (Крушаре)

Здравец (Груево)

Здравец (Здравец)

Зенит (Памукчии)

ЗКМО (Бараково)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Искра (Искрец)

Искър (Ореховица)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Килифарево (Килифарево)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Копривлен (Копривлен)

Космос 2013 (Браничево)

Костиево (Костиево)

Костинброд (Костинброд)

Кочово (Кочово)

Лазур (Сирищник)

Левски (Младово)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски (Покрайна)

Липен (Липен)

Локомотив (Мездра)

Локомотив (Русе)

Локомотив (Хан Крум)

Лудогорец (Разград)

Любляна (Люблен)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Мария Луиза (Лом)

Металург (Перник)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Минерал (Огняново)

Миньор 1919 (Перник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Олд Хаус (Каварна)

Орел (Глухар)

Орел (Разделци)

Орел 19 (Оряхово)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец 94 (Габрово)

Осмар (Осмар)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Партизан (Ярджиловци)

Партизани (Градина)

Пелезо (Пелишат)

Пирин (Благоевград)

Пирин Бл (Благоевград)

Плетена (Плетена)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Пороминово (Пороминово)

ППК "Зора" (Момино)

Прециз Интер (Иваново)

Ракета (Преселец)

Раковски (Русе)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Републиканец (Енево)

Рилски орли (Бистрица)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Росица (Стоките)

Руен 2008 (Руен)

Светкавица (Баните)

Светкавица 2004 (Гюльовца)

Светлина (Черковна)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Гложене)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Сини вир (Цонево)

Синя вода (Синя вода)

Скала (гара Бов)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Ново село)

Славия (Пловдив)

Смирненски (Смирненски)

Смолян 2000 (Смолян)

Сокол (Каравелово)

Сокол 2009 (Еленино)

Спартак (Бъзън)

Спартак (Пещера)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Петко Славейков)

Спортист (Роза)

Спортист (Струма-Лебница)

Стамболово (Стамболово)

Стефан Караджа (Срем)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Строител (София)

Струма 2005 (Струмяни)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Торпедо (Косово)

Торпедо (Плевен)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа 2006 (Тенево)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар (Бяла черква)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Гърчиново)

Урума (Хасково)

Устрем (Белодол)

Феникси (Варна)

ФК Костинброд (Костинброд)

Х. Димитър (Хаджидимитрово)

Хан Кардам (Кардам)

Хебър (Пазарджик)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Хелга (Горна Митрополия)

Химик (Димитровград)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен)

Чавдар (Ковачите)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноморец (Бургас)

Черноморец (Поморие)

Шабла (Шабла)

Шипченски сокол (Варна)

Юнак (Юнаците)

Юстина (Устина)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ясен (Ясеновец)

Черноморец (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през 1919 г.

Имена: Черноморец (от 1919 г.), Черноморец-Чеган (от 1929 г. - след обединение с Чеган), Черноморец (с прекъсвания през 30-те години на миналия век и от 1944 до 1968 г.), Левски-Ботев 45 (от 1945 г. - след обединение на Левски и Ботев), Любислав (от 1947 г. - след обединение със Славия), Ботев (през 1949 г. - след обединение с Ударник), Спартак (от 1949 г.), Черноморски спортист (от 1957 г. - след обединение на Спартак, СКНА, Ударник и Септември), Ботев (от 1958 г. - след обединение с Левски), Черноморец (от 1968 г.). В 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Черноморец, който започва да се развива самостоятелно. От пролетта на 2007 г. той на практика прекратява своето съществуване.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: “акулите”.

Адрес: -
Телефон: -
E-mail: -

Най-добро класиране:
пето място в “А” група: 1978/79 и 1983/84г.
финалист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 1988/89 г.
участник в предварителния кръг от турнира за Купата на националните купи: 1989/90 г.

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2006/2007 "В" групи 18 място
2005/2006 "В" групи 15 място
2004/2005 "Б" група 15 място
2003/2004 "А" група 16 място
2002/2003 "А" група 11 място
2001/2002 "А" група 10 място
2000/2001 "А" група 11 място
1999/2000 "А" група 10 място
1998/1999 "Б" група 1 място
1997/1998 "Б" група 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници