Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Черноморец 1919 (Бургас)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Вихър (Айтос) 0:2
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Ропотамо (Приморско) 8:1
17.09.2016 17:00 3 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:2
25.09.2016 17:00 4 кръг Д Русокастро (Русокастро) 1:2
02.10.2016 16:00 5 кръг Г Странджа (Малко Търново) анл.
09.10.2016 16:00 6 кръг Д Равда (Равда) 3:0
16.10.2016 16:00 7 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 7:3
23.10.2016 16:00 8 кръг Д Локомотив (Бургас) 1:1
30.10.2016 14:30 9 кръг Г Странджанец (Царево) 5:0
05.11.2016 14:30 10 кръг Г Кошарица (Кошарица) 1:2
12.11.2016 14:30 11 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 5:0
20.11.2016 14:30 12 кръг Г Камено (Камено) 2:1
27.11.2016 14:30 13 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:2
04.03.2017 14 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 15 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 16 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 17 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Равда (Равда) -:-
- 20 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 21 кръг Г Локомотив (Бургас) -:-
- 22 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 23 кръг Д Кошарица (Кошарица) -:-
- 24 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 26 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Айтос) 12 8 1 3 34:17 25
4 Русокастро (Русокастро) 12 7 2 3 38:27 23
5 Черноморец 1919 (Бургас) 12 7 1 4 36:16 22
6 Камено (Камено) 11 6 0 5 39:21 18
7 Свети Никола (Бургас) 11 5 1 5 21:18 16
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Финал
20.08.2016 18:00 - Г Кошарица (Кошарица) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
12.10.2016 16:00 - Д Карнобат (Карнобат) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.07.2016 18:30 - Д Свети Никола (Бургас) 7:1
27.07.2016 18:00 - Г Несебър (Несебър) 1:2

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 17:00 1 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:0
21.09.2016 17:00 2 кръг Д Созопол (Созопол) 5:2
29.09.2016 17:00 3 кръг Г Ураган (Бояджик) 6:0
05.10.2016 16:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 5:0
13.10.2016 16:00 5 кръг Г Поморие (Поморие) 5:0
- 6 кръг
почива
27.10.2016 16:00 7 кръг Д Елхово (Елхово) 3:0
01.11.2016 14:30 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
07.11.2016 14:30 9 кръг Г Созопол (Созопол) 3:0
16.11.2016 14:30 10 кръг Д Ураган (Бояджик) 8:0
24.11.2016 14:30 11 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
- 12 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Елхово (Елхово) -:-
- 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 16 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 17 кръг Г Ураган (Бояджик) -:-
- 18 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 19 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Елхово (Елхово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 10 9 1 0 42:4 28
2 Поморие (Поморие) 9 7 0 2 26:10 21
3 Созопол (Созопол) 8 4 0 4 20:17 12
4 Карнобат (Карнобат) 8 4 0 4 14:18 12
5 Несебър (Несебър) 7 3 1 3 15:11 10

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 09:30 1 кръг Д Созопол (Созопол) 6:1
24.09.2016 09:30 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
01.10.2016 09:30 3 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
08.10.2016 09:30 4 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 6:0
- 5 кръг
почива
22.10.2016 09:30 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
29.10.2016 09:30 7 кръг Г Несебър (Несебър) 2:3
07.11.2016 10:00 8 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:0
12.11.2016 10:00 9 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 3:0
19.11.2016 12:00 10 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) 1:0
26.11.2016 10:00 11 кръг Г Ураган (Бояджик) 14:0
- 12 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 14 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 15 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 19 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) -:-
- 21 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) -:-
- 22 кръг Д Ураган (Бояджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 9 8 1 0 24:9 25
2 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 9 7 2 0 44:3 23
3 Черноморец 1919 (Бургас) 9 7 1 1 36:4 22
4 Стралджа 2015 (Стралджа) 8 5 0 3 27:13 15
5 Поморие (Поморие) 9 4 1 4 20:15 13

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 13:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
17.09.2016 13:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
24.09.2016 11:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
01.10.2016 10:00 4 кръг Д Поморие (Поморие) 6:0
08.10.2016 11:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
- 6 кръг
почива
22.10.2016 13:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
01.11.2016 13:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
05.11.2016 13:00 9 кръг Г Марица (Пловдив) 0:1
14.11.2016 14:00 10 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:2
19.11.2016 10:30 11 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:1
18.03.2017 13:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.03.2017 13:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
01.04.2017 11:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
08.04.2017 10:30 15 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
15.04.2017 11:00 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг
почива
29.04.2017 13:00 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
05.05.2017 15:00 19 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
13.05.2017 13:00 20 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
20.05.2017 10:30 21 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
27.05.2017 10:30 22 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Берое (Стара Загора) 10 8 0 2 28:8 24
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 8 0 2 32:4 24
4 Черноморец 1919 (Бургас) 10 5 1 4 21:11 16
5 Бургас спорт (Бургас) 10 4 2 4 9:20 14
6 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 10 4 2 4 11:12 14

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Д Созопол (Созопол) 10:0
24.09.2016 16:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
01.10.2016 11:00 3 кръг Д Поморие (Поморие) 6:0
08.10.2016 11:00 4 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 5:0
- 5 кръг
почива
22.10.2016 11:00 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) 10:0
01.11.2016 10:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 2:1
07.11.2016 11:30 8 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:0
12.11.2016 11:30 9 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 2:0
17.11.2016 10:00 10 кръг Д Локомотив (Бургас) 4:1
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 14 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 15 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 19 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
- 21 кръг Г Локомотив (Бургас) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Карнобат (Карнобат) 9 8 0 1 38:6 24
2 Черноморец 1919 (Бургас) 9 8 0 1 43:4 24
3 Несебър (Несебър) 9 7 0 2 29:10 21
4 Ямбол 2004 (Ямбол) 9 6 1 2 30:11 19
5 Поморие (Поморие) 9 3 2 4 11:19 11

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2016 13:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:0
20.11.2016 14:00 реванш Г Берое (Стара Загора) 0:2
Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 09:30 1 кръг Г Ропотамо (Приморско) 7:1
02.10.2016 10:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 7:0
09.10.2016 10:00 3 кръг Г Странджанец (Царево) 2:0
16.10.2016 10:00 4 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 13:1
23.10.2016 10:00 5 кръг Г Звездичка (Бургас) 2:0
30.10.2016 10:00 6 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
07.11.2016 10:00 7 кръг Д Локомотив (Карнобат) 1:2
12.11.2016 10:00 8 кръг Г Вихър (Айтос) 1:2
20.11.2016 10:00 9 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:2
- 10 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 12 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 13 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 14 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
- 15 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 16 кръг Г Локомотив (Карнобат) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 18 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Несебър (Несебър) 9 6 0 3 21:24 18
5 Локомотив (Карнобат) 9 5 0 4 21:27 15
6 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 0 4 34:9 15
7 Ропотамо (Приморско) 9 3 1 5 22:29 10
8 Странджанец (Царево) 9 2 2 5 9:20 8

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ БС 1 място

Интернет страници