Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Ботев (Бургас)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.1962 17:30 1 кръг Д Горубсо (Мадан) 2:2
19.08.1962 17:30 2 кръг Д Генерал Заимов (Сливен) 3:4
23.08.1962 17:30 3 кръг Г Арда (Кърджали) 0:2
26.08.1962 17:30 4 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:1
02.09.1962 17:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 2:3
09.09.1962 17:00 6 кръг Д Орлин (Пирдоп) 3:1
16.09.1962 17:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
23.09.1962 16:30 8 кръг Д Шипка (Асеновград) 1:0
30.09.1962 16:00 9 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:1
07.10.1962 16:00 10 кръг Д Яворов (Чирпан) 8:0
21.10.1962 15:30 11 кръг Г Миньор (Бургас) 0:0
28.10.1962 15:30 12 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 5:1
04.11.1962 15:00 13 кръг Г Миньор (Димитровград) 0:4
11.11.1962 15:00 14 кръг Д Академик (София) 1:1
18.11.1962 15:00 15 кръг Г Ботев (Благоевград) 0:2
25.11.1962 15:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 4:2
02.12.1962 14:30 17 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 1:3
09.12.1962 14:30 18 кръг Д Ботев (Пазарджик) 3:1
16.12.1962 14:30 19 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 1:2
10.03.1963 16:00 20 кръг Г Горубсо (Мадан) 1:0
17.03.1963 16:00 21 кръг Г Генерал Заимов (Сливен) 0:1
24.03.1963 16:00 22 кръг Д Арда (Кърджали) 2:0
31.03.1963 16:30 23 кръг Г Левски (Кюстендил) 1:3
07.04.1963 16:30 24 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
14.04.1963 16:30 25 кръг Г Орлин (Пирдоп) 0:2
21.04.1963 17:00 26 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
28.04.1963 17:00 27 кръг Г Шипка (Асеновград) 1:2
05.05.1963 17:30 28 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:0
12.05.1963 17:30 29 кръг Г Яворов (Чирпан) 0:1
17.05.1963 17:30 30 кръг Д Миньор (Бургас) 0:2
26.05.1963 18:00 31 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 0:1
02.06.1963 18:00 32 кръг Д Миньор (Димитровград) 2:1
26.06.1963 18:00 33 кръг Г Академик (София) 2:4
16.06.1963 18:00 34 кръг Д Ботев (Благоевград) 1:0
23.06.1963 18:00 35 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
30.06.1963 18:00 36 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 4:5
07.07.1963 18:00 37 кръг Г Ботев (Пазарджик) 2:1
14.07.1963 18:00 38 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Хаджи Димитър (Сливен) 38 14 10 14 50:58 38
10 Ботев (Пазарджик) 38 13 11 14 45:49 37
11 Ботев (Бургас) 38 15 6 17 61:55 36
12 Орлин (Пирдоп) 38 14 6 18 42:58 34
13 Левски (Карлово) 38 11 11 16 39:47 33
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.12.1962 14:00 - Г Корабостроител (Варна) 2:2

Ботев (Бургас)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група IV
31.07.1963 - Г Димитър Канев (Хасково) 1:2
02.08.1963 - Г Спартак (София) 0:2
04.08.1963 - Д Ботев (Благоевград) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Димитър Канев (Хасково) 3 2 1 0 5:1 5
2 Спартак (София) 3 2 1 0 3:0 5
3 Ботев (Бургас) 3 0 1 2 3:6 1
4 Ботев (Благоевград) 3 0 1 2 2:6 1
Бургаска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Бургас) 14 10 4 0 48:7 24
2 Миньор (Бургас) 14 9 4 1 28:6 22
3 Хаджи Димитър (Сливен) 14 6 7 1 32:11 19
4 Николай Лъсков (Ямбол) 14 6 3 5 21:13 15
5 Николай Лъсков (Поморие) 14 5 2 7 17:17 12

Ботев (Бургас)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/16 финали
07.07.1963 - Г Стефан Караджа (Елхово) 0:3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници