Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 4:2
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 3:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
25.08.2019 18:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 1:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
28.09.2019 17:00 9 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
06.10.2019 16:00 10 кръг Г Левски (Карлово) -:-
12.10.2019 16:00 11 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
02.11.2019 14:30 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
09.11.2019 14:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
23.11.2019 14:30 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 24 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 26 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 27 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 28 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 29 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 30 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 31 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 32 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 33 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 34 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Загорец (Нова Загора) 6 6 0 0 25:6 18
3 Марица 1921 (Пловдив) 7 5 1 1 16:4 16
4 Черноморец 1919 (Бургас) 7 4 2 1 12:6 14
5 Миньор (Раднево) 7 4 1 2 12:5 13
6 Свиленград 1921 (Свиленград) 7 3 2 2 11:8 11
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
07.08.2019 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 18:00 - Г Поморие (Поморие) 1:0
10.07.2019 18:00 - Д Несебър (Несебър) 3:1
14.07.2019 11:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
24.07.2019 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 3:0

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 11:00 1 кръг Г Национал (София) 0:2
28.08.2019 10:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
11.09.2019 11:00 3 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:2
14.09.2019 11:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
18.09.2019 11:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.09.2019 10:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
29.09.2019 11:00 7 кръг Г Левски (София) -:-
05.10.2019 8 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
12.10.2019 9 кръг Д Черно море (Варна) -:-
26.10.2019 10 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
02.11.2019 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
09.11.2019 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
16.11.2019 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
23.11.2019 14 кръг Г Септември (София) -:-
30.11.2019 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
22.02.2020 16 кръг Д Национал (София) -:-
29.02.2020 17 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
04.03.2020 18 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
07.03.2020 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
14.03.2020 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
18.03.2020 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
21.03.2020 22 кръг Д Левски (София) -:-
04.04.2020 23 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
16.04.2020 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
25.04.2020 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
02.05.2020 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
09.05.2020 27 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
16.05.2020 28 кръг Г ЦСКА (София) -:-
23.05.2020 29 кръг Д Септември (София) -:-
30.05.2020 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 4 1 2 1 11:4 5
9 Ботев (Пловдив) 4 1 2 1 7:7 5
10 Черноморец 1919 (Бургас) 4 1 1 2 7:7 4
11 Етър ВТ (Велико Търново) 4 1 0 3 5:7 3
12 Витоша 13 (София) 4 1 0 3 3:11 3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място
2001/2002 Първа лига 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници