Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) -:-
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
25.08.2019 18:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
06.10.2019 16:00 10 кръг Г Левски (Карлово) -:-
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
02.11.2019 14:30 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
09.11.2019 14:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
23.11.2019 14:30 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 24 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 26 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 27 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 28 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 29 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 30 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 31 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 32 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 33 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 34 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Созопол (Созопол) - - - - -:- 0
1 Сокол (Марково) - - - - -:- 0
1 Хасково 1957 (Хасково) - - - - -:- 0
1 Черноморец 1919 (Бургас) - - - - -:- 0
1 Ямбол 1915 (Ямбол) - - - - -:- 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 18:00 - Г Поморие (Поморие) 1:0
10.07.2019 18:00 - Д Несебър (Несебър) 3:1
14.07.2019 11:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
24.07.2019 - Д Розова долина (Казанлък) -:-

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 1 кръг Г Национал (София) -:-
- 2 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 3 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 4 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 6 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 7 кръг Г Левски (София) -:-
- 8 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 9 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 10 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Г Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 16 кръг Д Национал (София) -:-
- 17 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Д Левски (София) -:-
- 23 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 24 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 27 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 28 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 29 кръг Д Септември (София) -:-
- 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) - - - - -:- 0
1 Спартак 1919 (Плевен) - - - - -:- 0
1 ЦСКА (София) - - - - -:- 0
1 Черно море (Варна) - - - - -:- 0
1 Черноморец 1919 (Бургас) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място
2001/2002 Първа лига 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници