Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 4:2
10.08.2019 18:00 2 кръг Г Гигант (Съединение) 3:0
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
25.08.2019 18:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 1:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
28.09.2019 17:00 9 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:1
06.10.2019 16:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 1:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:0
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
09.11.2019 14:30 15 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
16.11.2019 14:30 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
23.11.2019 14:30 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Сокол (Марково) 2:0
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
21.03.2020 15:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
04.04.2020 18:00 24 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
12.04.2020 17:00 26 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Д Левски (Карлово) анл.
25.04.2020 17:00 28 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Загорец (Нова Загора) 19 14 1 4 52:15 43
3 Марица 1921 (Пловдив) 19 13 2 4 43:15 41
4 Черноморец 1919 (Бургас) 19 11 3 5 30:19 36
5 Гигант (Съединение) 19 10 4 5 27:19 34
6 Миньор (Раднево) 19 7 9 3 26:13 30
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
07.08.2019 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/4 финали
25.09.2019 16:00 - Д Звезденбург (Бургас) 3:0
Област Бургас / 1/2 финали
09.10.2019 16:00 - Г Камено (Камено) 3:0
Област Бургас / Финал
05.11.2019 14:30 - Г Несебър (Несебър) 6:0
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
12.11.2019 14:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:2
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
- - Г Загорец (Нова Загора) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 18:00 - Г Поморие (Поморие) 1:0
10.07.2019 18:00 - Д Несебър (Несебър) 3:1
14.07.2019 11:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 3:2
24.07.2019 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 13:00 - Д Черноморец (Балчик) 2:3
29.01.2020 12:00 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 1:0
01.02.2020 13:00 - Г Загорец (Нова Загора) 2:0
05.02.2020 11:00 - Д Раднички (Пирот, Сърбия, 2) 0:0
08.02.2020 13:00 - Д Миньор (Раднево) 2:1
12.02.2020 14:00 - Д Карнобат (Карнобат) 2:0
15.02.2020 11:00 - Д Несебър (Несебър) 2:0

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Д Червени войводи (Сливен) 9:0
25.09.2019 17:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
- 3 кръг
почива
10.10.2019 16:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
16.10.2019 16:00 5 кръг Г Созопол (Созопол) 1:1
23.10.2019 16:00 6 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 5:0
30.10.2019 14:30 7 кръг Г Поморие (Поморие) 3:1
06.11.2019 14:30 8 кръг Д Свети Никола (Бургас) 5:0
13.11.2019 14:30 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:0
20.11.2019 14:30 10 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
27.11.2019 14:30 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:0
отложен 12 кръг Г Червени войводи (Сливен) -:-
отложен 13 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 14 кръг
почива
отложен 15 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
отложен 16 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
отложен 17 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
отложен 18 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
отложен 19 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
29.04.2020 17:00 20 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
07.05.2020 17:00 21 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
14.05.2020 17:00 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Несебър (Несебър) 10 9 1 0 37:7 28
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 10 7 2 1 46:15 23
3 Черноморец 1919 (Бургас) 10 6 3 1 28:4 21
4 Созопол (Созопол) 10 4 2 4 20:29 14
5 Поморие (Поморие) 10 4 2 4 19:22 14

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2019 11:00 1-ви мач Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
21.10.2019 11:00 реванш Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
1/4 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
27.11.2019 13:30 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
14.09.2019 11:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:0
18.09.2019 11:00 3 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 5:0
21.09.2019 13:00 4 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:0
25.09.2019 14:00 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0
29.09.2019 11:00 6 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 6:0
03.10.2019 12:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
12.10.2019 13:00 8 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:0
07.12.2019 12:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:0
29.10.2019 13:00 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) 3:0
05.11.2019 12:00 11 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
09.11.2019 11:00 12 кръг Д Арена (Ямбол) 6:1
16.11.2019 13:00 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:0
23.11.2019 12:00 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:0
29.11.2019 14:30 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
23.02.2020 11:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
29.02.2020 10:00 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
отложен 18 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
отложен 19 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
отложен 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
отложен 21 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
отложен 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
отложен 23 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
отложен 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
отложен 25 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
отложен 26 кръг Д Сокол (Марково) -:-
03.05.2020 10:30 27 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
09.05.2020 12:00 28 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
17.05.2020 10:30 29 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
23.05.2020 12:00 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 17 14 1 2 41:6 43
2 Спартак 1947 (Пловдив) 16 11 3 2 52:11 36
3 Арда 1924 (Кърджали) 17 11 3 3 37:16 36
4 Спартак 1947 II (Пловдив) 16 11 2 3 33:16 35
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 17 11 2 4 61:25 35

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
28.09.2019 09:30 2 кръг Г Вихър (Айтос) 1:4
05.10.2019 10:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
12.10.2019 10:30 4 кръг Г Стралджа (Стралджа) 1:1
19.10.2019 10:30 5 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 11:0
28.10.2019 09:30 6 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
02.11.2019 09:30 7 кръг Г Поморие (Поморие) 3:2
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
16.11.2019 10:30 9 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 12:0
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
отложен 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
отложен 13 кръг Д Стралджа (Стралджа) -:-
отложен 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 15 кръг
почива
02.05.2020 10:00 16 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
09.05.2020 10:00 17 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
17.05.2020 11:00 18 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 8 6 1 1 35:7 19
2 Стралджа (Стралджа) 8 6 1 1 24:10 19
3 Поморие (Поморие) 8 6 0 2 42:7 18
4 Вихър (Айтос) 8 6 0 2 36:12 18
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 8 5 0 3 42:9 15

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2019 11:00 1 кръг Г Национал (София) 0:2
28.08.2019 10:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 4:1
11.09.2019 11:00 3 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:2
14.09.2019 11:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:2
18.09.2019 11:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
22.09.2019 10:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
29.09.2019 11:00 7 кръг Г Левски (София) 1:10
05.10.2019 12:00 8 кръг Г Асти АБ (Хасково) 1:0
09.10.2019 14:30 9 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
24.10.2019 13:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
31.10.2019 14:30 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 9:0
10.11.2019 12:30 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
17.11.2019 11:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
24.11.2019 11:30 14 кръг Г Септември (София) 2:4
01.12.2019 14:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
23.02.2020 11:00 16 кръг Д Национал (София) 1:2
01.03.2020 11:00 17 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
05.03.2020 11:00 18 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:2
08.03.2020 13:30 19 кръг Г Ботев (Пловдив) анл.
15.03.2020 13:30 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
18.03.2020 10:00 21 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
21.03.2020 11:00 22 кръг Д Левски (София) анл.
04.04.2020 23 кръг Д Асти АБ (Хасково) анл.
16.04.2020 24 кръг Г Черно море (Варна) анл.
25.04.2020 25 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
02.05.2020 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) анл.
09.05.2020 27 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) анл.
16.05.2020 28 кръг Г ЦСКА (София) анл.
23.05.2020 29 кръг Д Септември (София) анл.
30.05.2020 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 18 6 2 10 22:32 20
12 Етър ВТ (Велико Търново) 18 6 2 10 25:34 20
13 Черноморец 1919 (Бургас) 18 3 3 12 26:41 12
14 Витоша 13 (София) 18 3 2 13 12:40 11
15 Асти АБ (Хасково) 18 2 2 14 9:58 8

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 13:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
14.09.2019 13:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
18.09.2019 13:00 3 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
21.09.2019 13:00 4 кръг Г Ботев II (Пловдив) 3:7
25.09.2019 12:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:1
28.09.2019 11:00 6 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 5:0
03.10.2019 14:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
13.10.2019 13:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
19.10.2019 12:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
13.11.2019 12:00 10 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:7
05.11.2019 12:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2
09.11.2019 13:00 12 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:1
16.11.2019 13:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
23.11.2019 10:00 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
27.11.2019 11:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
23.02.2020 15:30 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
29.02.2020 12:00 17 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
отложен 18 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
отложен 19 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
отложен 20 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
отложен 21 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
отложен 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
отложен 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
отложен 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
отложен 25 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) -:-
отложен 26 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
03.05.2020 11:00 27 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
09.05.2020 14:00 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
17.05.2020 10:30 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
23.05.2020 14:00 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Берое (Стара Загора) 16 8 3 5 28:17 27
9 Ботев II (Пловдив) 17 7 1 9 36:26 22
10 Черноморец 1919 (Бургас) 17 4 6 7 25:33 18
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 4 6 6 19:29 18
12 Олимпия спорт (Стара Загора) 16 4 2 10 26:62 14

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
29.10.2019 11:00 1-ви мач Г Дунав (Русе) 1:5
06.11.2019 11:00 реванш Д Дунав (Русе) 0:0
Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 09:30 1 кръг Д Камено (Камено) 13:0
06.10.2019 10:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 9:0
13.10.2019 10:00 3 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 5:0
20.10.2019 10:00 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
17.11.2019 11:30 5 кръг Д Руен юнайтед 2019 (Руен) 5:3
03.11.2019 10:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 5:0
10.11.2019 10:00 7 кръг Г Звездичка (Бургас) 2:1
отложен 8 кръг Г Камено (Камено) -:-
отложен 9 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
отложен 10 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
26.04.2020 10:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
03.05.2020 13:30 12 кръг Г Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
10.05.2020 10:00 13 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
17.05.2020 09:30 14 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 7 0 0 29:4 21
2 Черноморец 1919 (Бургас) 7 6 0 1 40:6 18
3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 7 4 1 2 21:13 13
4 Руен юнайтед 2019 (Руен) 7 3 2 2 19:14 11
5 Звездичка (Бургас) 7 3 0 4 22:14 9

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници