Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2020 17:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
08.07.2020 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
11.07.2020 18:00 - Д Созопол (Созопол) анл.
18.07.2020 - Д Несебър (Несебър) -:-
22.07.2020 - Д Загорец (Нова Загора) -:-
25.07.2020 - Д Карнобат (Карнобат) -:-

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
- 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 2 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 5 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 6 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 9 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 10 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (Марково) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 1918 (Варна) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 1947 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Черно море (Варна) - 0 0 0 0:0 0
1 Черноморец 1919 (Бургас) - 0 0 0 0:0 0

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
- 1 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 2 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 5 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 6 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 9 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 10 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - 0 0 0 0:0 0
1 Сините камъни 2013 (Сливен) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 1918 (Варна) - 0 0 0 0:0 0
1 Черно море (Варна) - 0 0 0 0:0 0
1 Черноморец 1919 (Бургас) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници