Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:3
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
10.10.2020 16:00 10 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Левски (Карлово) -:-
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 23 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 27 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 28 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 29 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 30 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 31 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
- 32 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 33 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 34 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Загорец (Нова Загора) 8 7 1 0 23:5 22
2 Гигант (Съединение) 8 6 1 1 18:6 19
3 Черноморец 1919 (Бургас) 8 6 1 1 14:4 19
4 Атлетик (Куклен) 8 6 0 2 15:6 18
5 Марица 1921 (Пловдив) 8 5 1 2 12:8 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
01.10.2020 17:00 - Г Черно море-Рудник (Бургас) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2020 17:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
08.07.2020 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
11.07.2020 18:00 - Д Созопол (Созопол) анл.
18.07.2020 18:00 - Д Несебър (Несебър) 3:0
22.07.2020 18:00 - Г Загорец (Нова Загора) 1:0
25.07.2020 17:30 - Д Верея (Стара Загора) 5:1
01.08.2020 18:00 - Г Карнобат (Карнобат) 1:2
02.09.2020 18:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:6

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
01.09.2020 17:00 - Г Поморие (Поморие) 4:1
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
19.08.2020 18:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 7:1
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
30.08.2020 17:30 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:7
11.09.2020 17:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
19.09.2020 16:30 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
29.09.2020 16:00 9 кръг Д Сокол (Марково) -:-
03.10.2020 15:30 10 кръг Г Дунав (Русе) -:-
10.10.2020 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
17.10.2020 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
24.10.2020 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
07.11.2020 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
21.11.2020 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунав (Русе) 8 3 1 4 12:10 10
8 Спартак 1918 (Варна) 8 2 2 4 8:14 8
9 Черноморец 1919 (Бургас) 8 1 2 5 11:24 5
10 Арда 1924 (Кърджали) 8 1 1 6 6:22 4
11 Сокол (Марково) 8 1 0 7 8:22 3

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
- -
почива
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Г Бургас спорт (Бургас) 1:1

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:7
19.08.2020 16:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:2
23.08.2020 16:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
27.08.2020 16:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
30.08.2020 15:30 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
11.09.2020 15:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
20.09.2020 11:00 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
29.09.2020 13:30 9 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
03.10.2020 13:30 10 кръг Г Дунав (Русе) -:-
10.10.2020 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
17.10.2020 12 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
24.10.2020 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
07.11.2020 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
21.11.2020 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Черно море (Варна) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 4 0 4 10:8 12
6 Дунав (Русе) 8 3 2 3 8:9 11
7 Черноморец 1919 (Бургас) 8 3 0 5 8:22 9
8 Нефтохимик 1962 (Бургас) 8 1 4 3 3:6 7
9 Спартак 1918 (Варна) 8 1 4 3 4:11 7

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
01.09.2020 17:00 - Д Бургас спорт (Бургас) 2:1
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Г Звезденбург (Бургас) 4:3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници