Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)

BGSupporters форум

Черноморец 2003 (Бяла)

"А" ОФГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 0:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:6
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 0:1
30.09.2017 16:00 4 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:5
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Провадия (Провадия) 0:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:2
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Девня 2005 (Девня) 1:2
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Ботев (Брестак) 0:0
- 9 кръг
почива
12.11.2017 14:00 10 кръг Д Овеч 2016 (Провадия) 0:0
18.11.2017 14:00 11 кръг Г Напредък (Суворово) 0:2
26.11.2017 14:00 12 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 0:4
02.12.2017 14:00 13 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 1:1
06.04.2018 16:00 14 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 2:0
11.03.2018 15:00 15 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:1
18.03.2018 15:00 16 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 0:2
24.05.2018 18:00 17 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:1
31.03.2018 15:00 18 кръг Г Провадия (Провадия) 3:1
15.04.2018 16:00 19 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:2
22.04.2018 16:00 20 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:4
29.04.2018 16:00 21 кръг Д Ботев (Брестак) 0:3
- 22 кръг
почива
13.05.2018 17:00 23 кръг Г Овеч 2016 (Провадия) 3:1
20.05.2018 17:00 24 кръг Д Напредък (Суворово) 5:0
27.05.2018 17:00 25 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 3:4
03.06.2018 17:00 26 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Провадия) 24 10 4 10 39:38 34
9 Бозвелийско (Бозвелийско) 24 9 1 14 41:44 28
10 Черноморец 2003 (Бяла) 24 6 5 13 29:45 23
11 Камчиец 1945 (Дългопол) 24 5 4 15 23:72 19
12 Напредък (Суворово) 24 5 1 18 30:66 16

Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Г Провадия (Провадия) 1:15
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Юнак (Варна) 3:11
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:9
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:8
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:7
14.10.2017 10:00 6 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:9
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:7
28.10.2017 10:00 8 кръг Д Спортист (Михалич) 0:2
04.11.2017 10:00 9 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:13
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:8
26.11.2017 10:00 12 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 0:11
02.12.2017 10:00 13 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:10
09.04.2018 14:00 14 кръг Д Провадия (Провадия) 1:7
10.03.2018 10:00 15 кръг Г Юнак (Варна) 2:9
17.03.2018 10:00 16 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:7
24.05.2018 15:00 17 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
31.03.2018 10:00 18 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:7
03.04.2018 14:00 19 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:3
14.04.2018 10:00 20 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:2
21.04.2018 10:00 21 кръг Г Спортист (Михалич) 1:4
28.04.2018 10:00 22 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:12
05.05.2018 10:00 23 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 4:3
12.05.2018 10:00 24 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:13
20.05.2018 10:00 25 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:6
26.05.2018 10:00 26 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Провадия (Провадия) 26 10 3 13 78:73 33
11 Спортист (Михалич) 26 8 1 17 39:76 25
12 Хитрино (Хитрино) 26 5 0 21 36:126 15
13 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 26 2 0 24 21:195 6
14 Аксаково 1948 (Аксаково) 26 2 0 24 16:134 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници