Черноморски спортист (Обзор)

BGSupporters форум

Черноморски спортист (Обзор)

"Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
25.09.2016 17:00 2 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0
02.10.2016 16:00 3 кръг Г Сокол (Порой) 6:0
09.10.2016 16:00 4 кръг Д Устрем (Тънково) 5:1
16.10.2016 16:00 5 кръг Г Обзор (Обзор) 8:1
23.10.2016 16:00 6 кръг Д Равнец 2011 (Равнец) 5:0
29.10.2016 14:30 7 кръг Г Барселона (Просеник) 6:1
12.11.2016 15:00 8 кръг Д Черноморец (Несебър) 5:1
20.11.2016 14:30 9 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 3:1
- 10 кръг
почива
02.04.2017 17:00 11 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0
09.04.2017 17:00 12 кръг Д Сокол (Порой) 6:0
03.05.2017 18:00 13 кръг Г Устрем (Тънково) 2:1
23.04.2017 17:00 14 кръг Д Обзор (Обзор) 3:2
29.04.2017 17:00 15 кръг Г Равнец 2011 (Равнец) 0:3
07.05.2017 18:00 16 кръг Д Барселона (Просеник) 3:0
14.05.2017 18:00 17 кръг Г Черноморец (Несебър) 3:0
21.05.2017 17:00 18 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 8:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморски спортист (Обзор) 16 15 0 1 69:13 45
2 Черноморец (Несебър) 16 13 0 3 78:38 39
3 Устрем (Тънково) 16 11 0 5 52:29 33
4 Равнец 2011 (Равнец) 16 11 0 5 44:28 33
5 Свети Влас (Свети Влас) 16 7 0 9 35:32 21

Черноморски спортист (Обзор)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 11:00 1 кръг Г Странджанец (Царево) 1:1
02.10.2016 10:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 1:7
09.10.2016 10:00 3 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:6
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:13
23.10.2016 10:00 5 кръг Д Локомотив (Карнобат) 1:3
30.10.2016 10:00 6 кръг Г Вихър (Айтос) 1:13
07.11.2016 10:00 7 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:4
14.11.2016 10:30 8 кръг Г Ропотамо (Приморско) 2:6
20.11.2016 11:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:5
27.03.2017 10:30 10 кръг Д Странджанец (Царево) 0:2
02.04.2017 10:00 11 кръг Д Несебър (Несебър) 0:11
09.04.2017 10:00 12 кръг Г Звездичка (Бургас) 0:2
14.04.2017 10:00 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
23.04.2017 11:00 14 кръг Г Локомотив (Карнобат) 0:11
30.04.2017 10:00 15 кръг Д Вихър (Айтос) 1:6
07.05.2017 11:30 16 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:4
13.05.2017 10:00 17 кръг Д Ропотамо (Приморско) 1:8
21.05.2017 10:00 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Карнобат (Карнобат) 18 8 1 9 43:47 25
7 Локомотив (Карнобат) 18 7 1 10 41:51 22
8 Ропотамо (Приморско) 18 5 2 11 48:71 17
9 Странджанец (Царево) 18 4 4 10 24:45 16
10 Черноморски спортист (Обзор) 18 0 1 17 11:113 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ БС 1 място
2015/2016 Б ОФГ БС 2 място
2014/2015 А ОФГ БС 5 място
2012/2013 А ОФГ БС 10 място

Интернет страници