Червена звезда (Дулово)

BGSupporters форум

Червена звезда (Дулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Г Правда 1944 (Правда) 0:3
11.09.2016 16:30 2 кръг Д Орлите (Секулово) 1:0
18.09.2016 16:30 3 кръг Г Релакс (Овен) 3:4
25.09.2016 16:30 4 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:1
01.10.2016 15:30 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:4
08.10.2016 15:30 6 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2
15.10.2016 15:30 7 кръг Д Вихър (Любен) 0:5
23.10.2016 15:30 8 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
29.10.2016 15:30 9 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:1
18.03.2017 10 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 11 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 12 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 13 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 14 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 15 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 18 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 3 3 3 19:16 12
6 Орлите (Секулово) 9 3 1 5 15:18 10
7 Червена звезда (Дулово) 9 3 0 6 9:23 9
8 Йълдъръм (Яребица) 9 2 2 5 15:18 8
9 Светкавица (Поройно) 9 2 0 7 12:43 6

Червена звезда (Дулово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Г Правда 1944 (Правда) 6:0
11.09.2016 15:00 2 кръг Д Орлите (Секулово) 5:0
18.09.2016 15:00 3 кръг Г Релакс (Овен) 1:2
25.09.2016 15:00 4 кръг Г Светкавица (Поройно) 3:0
01.10.2016 14:00 5 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:3
08.10.2016 14:00 6 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 9:0
15.10.2016 14:00 7 кръг Д Вихър (Любен) 5:0
23.10.2016 14:00 8 кръг Г Вихър (Боил) 10:1
29.10.2016 14:00 9 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:2
18.03.2017 10 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 11 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 12 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 13 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 14 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 15 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 18 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Релакс (Овен) 9 8 0 1 37:11 24
3 Йълдъръм (Яребица) 9 7 0 2 45:8 21
4 Червена звезда (Дулово) 9 6 0 3 40:8 18
5 Орлите (Секулово) 9 5 0 4 30:20 15
6 Вихър (Любен) 9 4 0 5 18:29 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 6 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници