Червена звезда (Дулово)

BGSupporters форум

Червена звезда (Дулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 16:30 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:2
09.09.2017 16:30 2 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
17.09.2017 16:30 3 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:0
23.09.2017 16:30 4 кръг Д Вихър (Любен) 0:3
30.09.2017 16:30 5 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 5:3
07.10.2017 15:30 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2
15.10.2017 15:30 7 кръг Г Галактика (Черник) 3:0
21.10.2017 15:30 8 кръг Д Вихър (Боил) 0:2
28.10.2017 15:30 9 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:3
05.11.2017 14:30 10 кръг Д Релакс (Овен) 1:2
12.11.2017 14:30 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
11.03.2018 15:30 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:4
- 13 кръг
почива
09.04.2018 16:30 14 кръг Д Светкавица (Поройно) 6:1
01.04.2018 15:30 15 кръг Г Вихър (Любен) 0:4
07.04.2018 16:30 16 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:1
15.04.2018 16:30 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
22.04.2018 16:30 18 кръг Д Галактика (Черник) 0:0
29.04.2018 16:30 19 кръг Г Вихър (Боил) 2:7
05.05.2018 17:30 20 кръг Д Чернолик (Чернолик) 5:2
13.05.2018 17:30 21 кръг Г Релакс (Овен) 4:1
19.05.2018 17:30 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Йълдъръм (Яребица) 19 11 1 7 60:42 34
5 Релакс (Овен) 20 9 1 10 51:47 28
6 Червена звезда (Дулово) 19 8 3 8 37:39 27
7 Правда 1944 (Правда) 19 8 3 8 38:42 27
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 19 7 2 10 36:44 23

Червена звезда (Дулово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 15:00 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:1
09.09.2017 15:00 2 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
17.09.2017 15:00 3 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:0
23.09.2017 15:00 4 кръг Д Вихър (Любен) 3:3
30.09.2017 15:00 5 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:1
07.10.2017 14:00 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
15.10.2017 14:00 7 кръг Г Галактика (Черник) 2:1
21.10.2017 14:00 8 кръг Д Вихър (Боил) 6:0
29.10.2017 14:00 9 кръг Г Чернолик (Чернолик) 9:1
05.11.2017 13:00 10 кръг Д Релакс (Овен) 4:1
12.11.2017 13:00 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) 9:0
11.03.2018 14:00 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:0
- 13 кръг
почива
09.04.2018 15:00 14 кръг Д Светкавица (Поройно) 2:0
01.04.2018 14:00 15 кръг Г Вихър (Любен) 4:0
07.04.2018 15:00 16 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:3
15.04.2018 15:00 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:0
22.04.2018 15:00 18 кръг Д Галактика (Черник) 2:1
29.04.2018 15:00 19 кръг Г Вихър (Боил) 3:2
05.05.2018 16:00 20 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:0
13.05.2018 16:00 21 кръг Г Релакс (Овен) 6:1
19.05.2018 16:00 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Йълдъръм (Яребица) 19 19 0 0 94:3 57
2 Червена звезда (Дулово) 19 16 1 2 66:15 49
3 Победа 2009 (Вокил) 19 13 1 5 57:18 40
4 Релакс (Овен) 20 10 5 5 56:31 35
5 Вихър (Любен) 19 10 3 6 43:27 33

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 6 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници