Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Червена звезда (Дулово)

BGSupporters форум

Червена звезда (Дулово)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Д Караджата (Брадвари) 6:1
08.09.2019 16:30 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:2
- 3 кръг
почива
21.09.2019 16:30 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
28.09.2019 16:30 5 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
06.10.2019 15:30 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:1
13.10.2019 15:30 7 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:0
20.10.2019 15:30 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:2
02.11.2019 14:30 9 кръг Г Вихър (Любен) 1:1
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Релакс (Овен) 3:0
17.11.2019 14:30 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:0
- 12 кръг Г Караджата (Брадвари) анл.
- 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) анл.
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) анл.
- 16 кръг Д Галактика (Черник) анл.
- 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) анл.
- 18 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) анл.
- 19 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) анл.
- 20 кръг Д Вихър (Любен) анл.
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Дулово) 9 7 2 0 25:7 23
2 Вихър (Любен) 9 7 2 0 25:4 23
3 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 7 0 2 22:7 21
4 Победа 2009 (Вокил) 9 5 2 2 19:13 17
5 Чернолик (Чернолик) 9 5 2 2 18:11 17

Червена звезда (Дулово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Д Караджата (Брадвари) 6:1
08.09.2019 15:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:2
- 3 кръг
почива
21.09.2019 15:00 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:5
28.09.2019 15:00 5 кръг Г Галактика (Черник) 0:2
06.10.2019 14:00 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:2
13.10.2019 14:00 7 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 0:3
20.10.2019 14:00 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
02.11.2019 13:00 9 кръг Г Вихър (Любен) 1:5
10.11.2019 13:00 10 кръг Д Релакс (Овен) 3:0
17.11.2019 13:00 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:1
- 12 кръг Г Караджата (Брадвари) анл.
- 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) анл.
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) анл.
- 16 кръг Д Галактика (Черник) анл.
- 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) анл.
- 18 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) анл.
- 19 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) анл.
- 20 кръг Д Вихър (Любен) анл.
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 3 1 5 11:20 10
7 Победа 2009 (Вокил) 9 3 1 5 17:28 10
8 Червена звезда (Дулово) 9 3 1 5 17:22 10
9 Светкавица 2020 (Поройно) 9 2 1 6 11:18 7
10 Правда 1944 (Правда) 9 0 1 8 2:26 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 1 място
2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 6 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници