Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Албена 97 (Оброчище)

Бакаджик (Войника)

Балкан 1965 (Градище)

Балкан 2009 (Добра поляна)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Ботев (Момина клисура)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Изгрев (Меден кладенец)

Индже (Победа)

Искра (Генерал Киселово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Коба (Радилово)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Миньор 2016 (Елешница)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Перперикон (Перперек)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Гюльовца)

Светкавица (Синитово)

Свобода 2011 (Пещера)

Сокол (Крислово)

Сокол (Порой)

Софияспорт 2020 (София)

Спартак София (София)

Спортион (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ударник (Иречеково)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Царичино (Царичино)

Червена звезда (Дулово)

Черно море 2019 (Бургас)

Юнак (Мерданя)

Червена звезда (Дулово)

BGSupporters форум

Червена звезда (Дулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Д Вихър (Любен) 1:2
06.09.2015 16:30 2 кръг Г Вихър (Боил) 3:7
13.09.2015 16:30 3 кръг Д Кале (Руйно) 3:0
20.09.2015 16:30 4 кръг Г Орлите (Секулово) 3:4
26.09.2015 16:30 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:0
04.10.2015 15:30 6 кръг Г Релакс (Овен) 3:0
10.10.2015 15:30 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:1
18.10.2015 15:30 8 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
31.10.2015 14:30 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
07.11.2015 14:30 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:5
15.11.2015 14:30 11 кръг Д Галактика (Черник) 3:2
12.03.2016 15:30 12 кръг Г Вихър (Любен) 2:6
20.03.2016 15:30 13 кръг Д Вихър (Боил) 0:1
- 14 кръг
почива
03.04.2016 16:30 15 кръг Д Орлите (Секулово) 7:0
09.04.2016 16:30 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 4:3
17.04.2016 16:30 17 кръг Д Релакс (Овен) 2:0
23.04.2016 16:30 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:1
08.05.2016 17:30 19 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:2
14.05.2016 17:30 20 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
21.05.2016 17:30 21 кръг Д Правда 1944 (Правда) 5:0
28.05.2016 17:30 22 кръг Г Галактика (Черник) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Победа 2009 (Вокил) 20 12 1 7 44:34 37
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34
6 Червена звезда (Дулово) 20 9 1 10 50:38 28
7 Релакс (Овен) 20 7 3 10 36:58 24
8 Чернолик (Чернолик) 20 6 4 10 30:45 22

Червена звезда (Дулово)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Д Вихър (Любен) 5:0
06.09.2015 15:00 2 кръг Г Вихър (Боил) 3:0
13.09.2015 15:00 3 кръг Д Кале (Руйно) 3:0
20.09.2015 15:00 4 кръг Г Орлите (Секулово) 5:1
26.09.2015 15:00 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 8:0
04.10.2015 14:00 6 кръг Г Релакс (Овен) 0:5
10.10.2015 14:00 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
18.10.2015 14:00 8 кръг Г Чернолик (Чернолик) 8:3
31.10.2015 13:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 14:0
07.11.2015 13:00 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 7:0
15.11.2015 13:00 11 кръг Д Галактика (Черник) 11:0
12.03.2016 15:00 12 кръг Г Вихър (Любен) 8:0
20.03.2016 14:00 13 кръг Д Вихър (Боил) 8:0
- 14 кръг
почива
03.04.2016 15:00 15 кръг Д Орлите (Секулово) 1:1
09.04.2016 15:00 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:0
17.04.2016 15:00 17 кръг Д Релакс (Овен) 1:1
23.04.2016 15:00 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:0
08.05.2016 16:00 19 кръг Д Чернолик (Чернолик) 8:3
14.05.2016 16:00 20 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
21.05.2016 16:00 21 кръг Д Правда 1944 (Правда) 12:0
28.05.2016 16:00 22 кръг Г Галактика (Черник) 12:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Дулово) 20 17 2 1 120:15 53
2 Победа 2009 (Вокил) 20 17 1 2 88:18 52
3 Релакс (Овен) 20 17 1 2 100:15 52
4 Орлите (Секулово) 20 11 3 6 61:40 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
04.06.2016 15:30 - Д Доростол 2013 (Силистра) 1:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 1 място
2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 6 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници