Червена звезда (Дулово)

BGSupporters форум

Червена звезда (Дулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Д Вихър (Любен) 1:2
06.09.2015 16:30 2 кръг Г Вихър (Боил) 3:7
13.09.2015 16:30 3 кръг Д Кале (Руйно) 3:0
20.09.2015 16:30 4 кръг Г Орлите (Секулово) 3:4
26.09.2015 16:30 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:0
04.10.2015 15:30 6 кръг Г Релакс (Овен) 3:0
10.10.2015 15:30 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:1
18.10.2015 15:30 8 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
31.10.2015 14:30 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
07.11.2015 14:30 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:5
15.11.2015 14:30 11 кръг Д Галактика (Черник) 3:2
12.03.2016 15:30 12 кръг Г Вихър (Любен) 2:6
20.03.2016 15:30 13 кръг Д Вихър (Боил) 0:1
- 14 кръг
почива
03.04.2016 16:30 15 кръг Д Орлите (Секулово) 7:0
09.04.2016 16:30 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 4:3
17.04.2016 16:30 17 кръг Д Релакс (Овен) 2:0
23.04.2016 16:30 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:1
08.05.2016 17:30 19 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:2
14.05.2016 17:30 20 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
21.05.2016 17:30 21 кръг Д Правда 1944 (Правда) 5:0
28.05.2016 17:30 22 кръг Г Галактика (Черник) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Победа 2009 (Вокил) 20 12 1 7 44:34 37
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34
6 Червена звезда (Дулово) 20 9 1 10 50:38 28
7 Релакс (Овен) 20 7 3 10 36:58 24
8 Чернолик (Чернолик) 20 6 4 10 30:45 22

Червена звезда (Дулово)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Д Вихър (Любен) 5:0
06.09.2015 15:00 2 кръг Г Вихър (Боил) 3:0
13.09.2015 15:00 3 кръг Д Кале (Руйно) 3:0
20.09.2015 15:00 4 кръг Г Орлите (Секулово) 5:1
26.09.2015 15:00 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 8:0
04.10.2015 14:00 6 кръг Г Релакс (Овен) 0:5
10.10.2015 14:00 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
18.10.2015 14:00 8 кръг Г Чернолик (Чернолик) 8:3
31.10.2015 13:00 9 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 14:0
07.11.2015 13:00 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 7:0
15.11.2015 13:00 11 кръг Д Галактика (Черник) 11:0
12.03.2016 15:00 12 кръг Г Вихър (Любен) 8:0
20.03.2016 14:00 13 кръг Д Вихър (Боил) 8:0
- 14 кръг
почива
03.04.2016 15:00 15 кръг Д Орлите (Секулово) 1:1
09.04.2016 15:00 16 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:0
17.04.2016 15:00 17 кръг Д Релакс (Овен) 1:1
23.04.2016 15:00 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:0
08.05.2016 16:00 19 кръг Д Чернолик (Чернолик) 8:3
14.05.2016 16:00 20 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
21.05.2016 16:00 21 кръг Д Правда 1944 (Правда) 12:0
28.05.2016 16:00 22 кръг Г Галактика (Черник) 12:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Дулово) 20 17 2 1 120:15 53
2 Победа 2009 (Вокил) 20 17 1 2 88:18 52
3 Релакс (Овен) 20 17 1 2 100:15 52
4 Орлите (Секулово) 20 11 3 6 61:40 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
04.06.2016 15:30 - Д Доростол 2013 (Силистра) 1:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 1 място
2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 6 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници