Червена звезда (Дулово)

BGSupporters форум

Червена звезда (Дулово)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 16:30 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:2
09.09.2017 16:30 2 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
17.09.2017 16:30 3 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:0
23.09.2017 16:30 4 кръг Д Вихър (Любен) -:-
30.09.2017 16:30 5 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
07.10.2017 15:30 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
15.10.2017 15:30 7 кръг Г Галактика (Черник) -:-
21.10.2017 15:30 8 кръг Д Вихър (Боил) -:-
28.10.2017 15:30 9 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
05.11.2017 14:30 10 кръг Д Релакс (Овен) -:-
12.11.2017 14:30 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 13 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 14 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 15 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 16 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 18 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 20 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 21 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Йълдъръм (Яребица) 3 3 0 0 9:4 9
4 Вихър (Боил) 3 2 0 1 11:4 6
5 Червена звезда (Дулово) 3 2 0 1 5:2 6
6 Релакс (Овен) 3 1 0 2 7:6 3
7 Чернолик (Чернолик) 3 1 0 2 4:12 3

Червена звезда (Дулово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 15:00 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:1
09.09.2017 15:00 2 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
17.09.2017 15:00 3 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:0
23.09.2017 15:00 4 кръг Д Вихър (Любен) -:-
30.09.2017 15:00 5 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
07.10.2017 14:00 6 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
15.10.2017 14:00 7 кръг Г Галактика (Черник) -:-
21.10.2017 14:00 8 кръг Д Вихър (Боил) -:-
29.10.2017 14:00 9 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
05.11.2017 13:00 10 кръг Д Релакс (Овен) -:-
12.11.2017 13:00 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 13 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 14 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 15 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 16 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 17 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 18 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 19 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 20 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 21 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Йълдъръм (Яребица) 3 3 0 0 15:0 9
2 Червена звезда (Дулово) 3 3 0 0 8:1 9
3 Лудогорец 2011 (Паисиево) 3 2 1 0 14:1 7
4 Релакс (Овен) 3 2 0 1 11:5 6
5 Победа 2009 (Вокил) 3 2 0 1 9:3 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 6 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници