Червена звезда (Дулово)

BGSupporters форум

Червена звезда (Дулово)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 17:30 1 кръг Д Караджата (Брадвари) 6:1
08.09.2019 16:30 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:2
- 3 кръг
почива
21.09.2019 16:30 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
28.09.2019 16:30 5 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
06.10.2019 15:30 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:1
13.10.2019 15:30 7 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 1:0
20.10.2019 15:30 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:2
02.11.2019 14:30 9 кръг Г Вихър (Любен) 1:1
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Релакс (Овен) 3:0
17.11.2019 14:30 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:0
- 12 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 16 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 18 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 19 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Дулово) 9 7 2 0 25:7 23
2 Вихър (Любен) 9 7 2 0 25:4 23
3 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 7 0 2 22:7 21
4 Победа 2009 (Вокил) 9 5 2 2 19:13 17
5 Чернолик (Чернолик) 9 5 2 2 18:11 17

Червена звезда (Дулово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2019 16:00 1 кръг Д Караджата (Брадвари) 6:1
08.09.2019 15:00 2 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:2
- 3 кръг
почива
21.09.2019 15:00 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:5
28.09.2019 15:00 5 кръг Г Галактика (Черник) 0:2
06.10.2019 14:00 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:2
13.10.2019 14:00 7 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) 0:3
20.10.2019 14:00 8 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
02.11.2019 13:00 9 кръг Г Вихър (Любен) 1:5
10.11.2019 13:00 10 кръг Д Релакс (Овен) 3:0
17.11.2019 13:00 11 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:1
- 12 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
- 13 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 16 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 17 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 18 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 19 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 3 1 5 11:20 10
7 Победа 2009 (Вокил) 9 3 1 5 17:28 10
8 Червена звезда (Дулово) 9 3 1 5 17:22 10
9 Светкавица 2020 (Поройно) 9 2 1 6 11:18 7
10 Правда 1944 (Правда) 9 0 1 8 2:26 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 9 място
2017/2018 А ОФГ СС 6 място
2016/2017 А ОФГ СС 7 място
2015/2016 А ОФГ СС 6 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 1 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници