Червена звезда (Каменец)

BGSupporters форум

Червена звезда (Каменец)

"А" ОФГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 17:00 1 кръг Д Бенковски (Зимница) 7:2
01.10.2017 17:00 2 кръг Д Межда (Межда) 5:2
08.10.2017 16:00 3 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) 0:2
15.10.2017 16:00 4 кръг Д Тракиец (Кукорево) 1:1
21.10.2017 16:00 5 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 7:1
29.10.2017 15:00 6 кръг Д Кабиле (Кабиле) 2:4
05.11.2017 14:30 7 кръг Г Искра (Симеоново) 0:0
12.11.2017 14:30 8 кръг Д Елхово (Елхово) 0:4
18.11.2017 14:00 9 кръг Г Ботев (Болярово) 6:1
11.03.2018 15:00 10 кръг Г Бенковски (Зимница) 7:1
17.03.2018 15:00 11 кръг Г Межда (Межда) 3:0
06.04.2018 16:30 12 кръг Д Стралджа 2015 (Стралджа) 1:0
01.04.2018 16:00 13 кръг Г Тракиец (Кукорево) 2:1
09.04.2018 16:30 14 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:1
14.04.2018 16:00 15 кръг Г Кабиле (Кабиле) 6:2
22.04.2018 16:00 16 кръг Д Искра (Симеоново) 4:0
28.04.2018 16:00 17 кръг Г Елхово (Елхово) 1:5
05.05.2018 18:00 18 кръг Д Ботев (Болярово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елхово (Елхово) 18 17 1 0 71:8 52
2 Стралджа 2015 (Стралджа) 18 13 1 4 54:18 40
3 Червена звезда (Каменец) 18 11 2 5 55:27 35
4 Искра (Симеоново) 18 11 2 5 46:15 35
5 Христо Ботев (Генерал Инзово) 18 11 0 7 39:40 33

Червена звезда II (Каменец)

"Б" ОФГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 17:00 1 кръг Д Индже (Победа) 5:2
23.09.2017 16:00 2 кръг Г Воденичане 2017 (Воденичане) 0:3
01.10.2017 17:00 3 кръг Д Изгрев (Меден кладенец) 1:0
08.10.2017 16:00 4 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 12:2
03.12.2017 14:30 5 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 2:4
22.10.2017 16:00 6 кръг Д Бояново 2012 (Бояново) 0:3
10.12.2017 14:30 7 кръг Г Бакаджик (Чарган) 3:1
05.11.2017 14:30 8 кръг Д Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 2:0
12.11.2017 12:00 9 кръг Г Спортист (Роза) 0:5
19.11.2017 14:30 10 кръг Д Ударник (Иречеково) 3:6
26.11.2017 14:30 11 кръг Г Партизан (Скалица) 3:5
18.03.2018 15:00 12 кръг Г Индже (Победа) 1:3
24.05.2018 18:00 13 кръг Д Воденичане 2017 (Воденичане) 8:3
31.03.2018 16:00 14 кръг Г Изгрев (Меден кладенец) 1:3
07.04.2018 16:00 15 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 2:3
15.04.2018 16:00 16 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 4:3
22.04.2018 17:00 17 кръг Г Бояново 2012 (Бояново) 2:1
29.04.2018 16:00 18 кръг Д Бакаджик (Чарган) 3:1
05.05.2018 11:30 19 кръг Г Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 8:1
13.05.2018 18:00 20 кръг Д Спортист (Роза) 1:4
20.05.2018 18:00 21 кръг Г Ударник (Иречеково) 2:1
27.05.2018 18:00 22 кръг Д Партизан (Скалица) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тунджа 2006 (Тенево) 22 14 4 4 54:30 46
4 Ударник (Иречеково) 22 15 1 6 83:36 46
5 Червена звезда II (Каменец) 22 12 0 10 68:55 36
6 Партизан (Скалица) 22 11 3 8 64:56 36
7 Бояново 2012 (Бояново) 22 9 5 8 71:54 32

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ЯБ 2 място
2015/2016 А ОФГ ЯБ 3 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 7 място
2012/2013 Б ОФГ ЯБ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници