Червени войводи (Сливен)

BGSupporters форум

Червени войводи (Сливен)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 17:00 1 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 7:1
28.09.2019 16:00 2 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 3:6
05.10.2019 16:00 3 кръг Г Балкан (Твърдица) 2:1
12.10.2019 16:00 4 кръг Д Паланките (Бяла паланка) 13:0
20.10.2019 13:00 5 кръг Г Левски 2018 (Младово) 3:1
10.11.2019 13:00 6 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 0:4
17.11.2019 13:00 7 кръг Г Ботев (Кермен) 6:3
23.11.2019 15:00 8 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 3:1
30.11.2019 15:00 9 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 4:1
07.12.2019 14:30 10 кръг Д Балкан (Твърдица) 3:0
15.03.2020 14:30 11 кръг Г Паланките (Бяла паланка) анл.
22.03.2020 14:30 12 кръг Д Левски 2018 (Младово) анл.
29.03.2020 14:30 13 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) анл.
05.04.2020 16:00 14 кръг Д Ботев (Кермен) анл.
12.04.2020 16:00 15 кръг Г Левски 2018 (Младово) анл.
18.04.2020 14:00 16 кръг Д Балкан (Твърдица) анл.
26.04.2020 17:00 17 кръг Г Паланките (Бяла паланка) анл.
03.05.2020 17:00 18 кръг Д Ботев (Кермен) анл.
10.05.2020 17:00 19 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) анл.
16.05.2020 17:00 20 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) анл.
23.05.2020 17:00 21 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аполон (кв.Речица, Сливен) 10 10 0 0 46:9 30
2 Червени войводи (Сливен) 10 8 0 2 44:18 24
3 Тунджа 2009 (Мечкарево) 10 7 1 2 30:18 22
4 Левски 2018 (Младово) 10 4 2 4 21:20 14
5 Кортен 2012 (Кортен) 10 2 3 5 20:31 9
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2019 18:00 - Г Карнобат (Карнобат) 2:5

Червени войводи (Сливен)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:9
26.09.2019 17:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 5:2
09.10.2019 16:00 4 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:2
16.10.2019 14:00 5 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
23.10.2019 16:00 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) 4:0
30.10.2019 14:30 7 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:2
06.11.2019 14:30 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 12:0
13.11.2019 14:30 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
- 10 кръг
почива
27.11.2019 14:30 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
04.03.2020 15:30 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
12.03.2020 15:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
18.03.2020 15:30 14 кръг Д Созопол (Созопол) анл.
25.03.2020 15:30 15 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
01.04.2020 17:00 16 кръг Д Поморие (Поморие) анл.
09.04.2020 17:00 17 кръг Г Свети Никола (Бургас) анл.
15.04.2020 17:00 18 кръг Д Бургас спорт (Бургас) анл.
22.04.2020 17:00 19 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
29.04.2020 17:00 20 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
- 21 кръг
почива
13.05.2020 17:00 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сливен 2000 (Сливен) 10 4 1 5 26:19 13
8 Карнобат (Карнобат) 10 4 1 5 17:34 13
9 Червени войводи (Сливен) 10 4 0 6 27:21 12
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 1 1 8 12:46 4
11 Свети Никола (Бургас) 10 1 0 9 12:52 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници