Чико Бунара (Бяга)

BGSupporters форум

Чико Бунара (Бяга)

"Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Бенковски 2006 (Црънча) 14:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Родопи (Дебръщица) 9:2
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Милеви скали (Семчиново) 14:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Атлетик (Мокрище) 6:0
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Славия 1947 (Хаджиево) 8:0
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 5:1
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Кале 09 (Нова махала) 7:0
30.10.2016 11:30 8 кръг Д Лозен (Лозен) 10:1
13.11.2016 14:00 9 кръг Г Тракиец (Исперихово) 2:0
19.11.2016 14:00 10 кръг Д Коба (Радилово) 7:0
27.11.2016 14:00 11 кръг Г Тракия (Звъничево) 3:1
12.03.2017 15:00 12 кръг Г Бенковски 2006 (Црънча) 7:0
19.03.2017 15:00 13 кръг Д Родопи (Дебръщица) 6:1
02.04.2017 16:00 14 кръг Г Милеви скали (Семчиново) -:-
09.04.2017 16:00 15 кръг Д Атлетик (Мокрище) -:-
15.04.2017 16:00 16 кръг Г Славия 1947 (Хаджиево) -:-
23.04.2017 16:00 17 кръг Д Спортист 2010 (Капитан Димитриево) -:-
30.04.2017 16:00 18 кръг Г Кале 09 (Нова махала) -:-
07.05.2017 17:00 19 кръг Г Лозен (Лозен) -:-
14.05.2017 17:00 20 кръг Д Тракиец (Исперихово) -:-
20.05.2017 17:00 21 кръг Г Коба (Радилово) -:-
28.05.2017 17:00 22 кръг Д Тракия (Звъничево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чико Бунара (Бяга) 13 13 0 0 98:6 39
2 Тракиец (Исперихово) 13 10 1 2 43:19 31
3 Славия 1947 (Хаджиево) 13 8 2 3 33:24 26
4 Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 13 8 1 4 41:17 25
5 Родопи (Дебръщица) 13 7 1 5 24:32 22
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / 1/2 финали
17.08.2016 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
28.09.2016 17:00 - Г Гелеменово (Гелеменово) 1:0
Област Пазарджик / 1/2 финали
05.10.2016 16:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3

Чико Бунара (Бяга)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 11:30 1 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 4:1
23.09.2016 10:30 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 3:0
01.10.2016 11:30 3 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:3
20.11.2016 10:30 4 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 3:3
16.10.2016 11:30 5 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 10:3
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Оборище /юмв/ (Панагюрище) 2:1
29.10.2016 10:00 7 кръг Г Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 1:1
25.03.2017 10:30 8 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) 4:0
01.04.2017 10:30 9 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
09.04.2017 11:30 10 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
17.04.2017 10:30 11 кръг Д Зенит (Ветрен дол) -:-
23.04.2017 11:30 12 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
29.04.2017 10:30 13 кръг Г Оборище /юмв/ (Панагюрище) -:-
06.05.2017 11:30 14 кръг Д Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 8 6 1 1 15:5 19
2 Чико Бунара (Бяга) 8 5 3 0 30:12 18
3 Чепинец (Велинград) 8 5 2 1 50:14 17
4 Оборище /юмв/ (Панагюрище) 8 5 1 2 22:5 16
5 Зенит (Ветрен дол) 8 3 1 4 15:32 10

Чико Бунара (Бяга)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:00 1 кръг Д Вихър (Ветрен) 6:0
25.09.2016 10:30 2 кръг Г Марица (Белово) 1:3
01.10.2016 10:00 3 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:7
09.10.2016 10:30 4 кръг Г Батак (Батак) 5:0
16.10.2016 10:00 5 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 5:2
22.10.2016 10:00 6 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:3
30.10.2016 10:30 7 кръг Г Левски (Ракитово) 0:3
06.11.2016 10:30 8 кръг Д Брацигово (Брацигово) 4:4
12.11.2016 10:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:7
отложен 10 кръг Г Вихър (Ветрен) -:-
25.03.2017 10:30 11 кръг Д Марица (Белово) 3:8
02.04.2017 10:30 12 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
06.04.2017 10:30 13 кръг Д Батак (Батак) -:-
09.04.2017 10:00 14 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
14.04.2017 10:00 15 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
22.04.2017 10:30 16 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
30.04.2017 10:00 17 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
07.05.2017 10:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Ракитово) 10 4 0 6 30:41 12
7 Свобода 2011 (Пещера) 10 4 0 6 32:64 12
8 Чико Бунара (Бяга) 10 3 1 6 27:37 10
9 Батак (Батак) 10 1 0 9 9:90 3
10 Вихър (Ветрен) 10 0 0 10 5:88 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 7 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 1 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 1 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 3 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 3 място
2011/2012 А ОФГ ПЗ 3 място
2011/2012 А ОФГ ПЗ 3 място
2010/2011 А ОФГ ПЗ 2 място
2009/2010 А ОФГ ПЗ 3 място
2008/2009 А ОФГ ПЗ 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 12.096 38
април 2016 6.418 70
март 2016 8.159 60
ноември 2015 12.885 38
октомври 2015 10.453 48
август 2015 10.644 43
всички

Интернет страници