Чико Бунара (Бяга)

BGSupporters форум

Чико Бунара (Бяга)

"А" ОГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2018 18:00 1 кръг Д Сарая (Сарая) 6:3
02.09.2018 17:00 2 кръг Г Спартак (Калугерово) 9:3
06.09.2018 17:00 3 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 5:1
09.09.2018 17:00 4 кръг Г Брацигово (Брацигово) 1:1
16.09.2018 17:00 5 кръг Д Тракия (Пазарджик) 2:0
23.09.2018 17:00 6 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) 4:0
30.09.2018 17:00 7 кръг Г Левски (Паталеница) 2:3
07.10.2018 16:00 8 кръг Г Ботев (Момина клисура) 4:1
14.10.2018 16:00 9 кръг Д Балкан (Варвара) 1:0
21.10.2018 16:00 10 кръг Г Родопи 1921 (Козарско) 2:1
28.10.2018 14:00 11 кръг Д Марица (Белово) 8:0
04.11.2018 14:00 12 кръг Г Вихър (Ветрен) 1:0
11.11.2018 14:00 13 кръг Д Чепинец (Велинград) 3:0
18.11.2018 14:00 14 кръг Г Оборище II (Панагюрище) 9:1
25.11.2018 14:00 15 кръг Д Величково (Величково) 4:2
03.03.2019 15:00 16 кръг Г Сарая (Сарая) 4:1
09.03.2019 15:00 17 кръг Д Спартак (Калугерово) 3:0
17.03.2019 15:00 18 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 2:0
24.03.2019 15:00 19 кръг Д Брацигово (Брацигово) 3:1
31.03.2019 15:00 20 кръг Г Тракия (Пазарджик) 2:0
07.04.2019 16:00 21 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 3:2
14.04.2019 16:00 22 кръг Д Левски (Паталеница) 5:0
21.04.2019 16:00 23 кръг Д Ботев (Момина клисура) 10:1
26.04.2019 16:00 24 кръг Г Балкан (Варвара) -:-
29.04.2019 16:00 25 кръг Д Родопи 1921 (Козарско) -:-
05.05.2019 17:00 26 кръг Г Марица (Белово) -:-
12.05.2019 17:00 27 кръг Д Вихър (Ветрен) -:-
19.05.2019 17:00 28 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
25.05.2019 17:00 29 кръг Д Оборище II (Панагюрище) -:-
02.06.2019 17:00 30 кръг Г Величково (Величково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чико Бунара (Бяга) 23 21 1 1 93:21 64
2 Чепинец (Велинград) 23 16 4 3 46:16 52
3 Сарая (Сарая) 23 13 5 5 55:36 44
4 Левски (Паталеница) 23 12 4 7 53:36 40
5 Брацигово (Брацигово) 23 11 6 6 42:22 39
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пазарджик / Първи кръг
29.08.2018 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 2:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
14.07.2018 10:30 - Д Сокол (Марково) 0:2
05.08.2018 18:30 - Г Чепинец (Велинград) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 12:00 - Д Сокол (Марково) 0:3
10.02.2019 13:00 - Д Чепинец (Велинград) 3:0
16.02.2019 11:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:4

Чико Бунара (Бяга)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:30 1 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:2
22.09.2018 10:30 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 0:1
29.09.2018 10:30 3 кръг Д Левски (Ракитово) 5:1
07.10.2018 10:30 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 6:1
14.10.2018 10:30 5 кръг Д Батак (Батак) 8:0
21.10.2018 10:30 6 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) анл.
27.10.2018 10:30 7 кръг Г Спартак (Калугерово) 4:0
04.11.2018 10:30 8 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 7:0
10.11.2018 10:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
17.03.2019 10:30 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:9
23.03.2019 11:30 11 кръг Д Брацигово (Брацигово) 1:3
31.03.2019 10:30 12 кръг Г Левски (Ракитово) 0:5
06.04.2019 11:30 13 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 9:0
14.04.2019 10:30 14 кръг Г Батак (Батак) 3:0
- 15 кръг
почива
27.04.2019 10:30 16 кръг Д Спартак (Калугерово) -:-
04.05.2019 10:30 17 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) -:-
11.05.2019 10:30 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Оборище (Панагюрище) 12 10 2 0 72:4 32
3 Левски (Ракитово) 12 9 0 3 40:33 27
4 Чико Бунара (Бяга) 13 7 2 4 47:24 23
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 13 6 2 5 31:34 20
6 Батак (Батак) 12 3 2 7 17:36 11

Чико Бунара (Бяга)

Деца: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:30 1 кръг Г Вихър (Ветрен) 7:1
22.09.2018 10:30 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
29.09.2018 10:30 3 кръг Г Брацигово (Брацигово) 8:3
06.10.2018 10:30 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
13.10.2018 10:30 5 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 8:0
20.10.2018 10:30 6 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:1
27.10.2018 10:30 7 кръг Д Локомотив 2011 (Септември) 5:3
23.03.2019 10:00 8 кръг Д Вихър (Ветрен) 8:0
30.03.2019 10:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
06.04.2019 10:00 10 кръг Д Брацигово (Брацигово) 9:0
13.04.2019 10:30 11 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:0
20.04.2019 10:30 12 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 12:1
26.04.2019 10:30 13 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
04.05.2019 10:30 14 кръг Г Локомотив 2011 (Септември) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 11 0 1 62:10 33
2 Чико Бунара (Бяга) 12 9 1 2 63:17 28
3 Оборище (Панагюрище) 12 8 1 3 45:20 25
4 Локомотив 2011 (Септември) 11 8 0 3 53:16 24
5 Брацигово (Брацигово) 12 5 0 7 32:50 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПЗ 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПЗ 1 място
2015/2016 "В" група 7 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 1 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 1 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 3 място
2011/2012 А ОФГ ПЗ 3 място
2010/2011 А ОФГ ПЗ 2 място
2009/2010 А ОФГ ПЗ 3 място
2008/2009 А ОФГ ПЗ 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 12.096 38
април 2016 6.418 70
март 2016 8.159 60
ноември 2015 12.885 38
октомври 2015 10.453 48
август 2015 10.644 43
всички

Интернет страници