Чирпан (Чирпан)

BGSupporters форум

Яворов (Чирпан)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.1962 17:30 1 кръг Д Миньор (Бургас) 4:1
19.08.1962 17:30 2 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 1:2
23.08.1962 17:30 3 кръг Д Миньор (Димитровград) 1:1
26.08.1962 10:00 4 кръг Г Академик (София) 0:5
02.09.1962 17:00 5 кръг Д Ботев (Благоевград) 1:0
09.09.1962 17:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
16.09.1962 17:00 7 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 2:4
23.09.1962 16:30 8 кръг Г Ботев (Пазарджик) 1:2
30.09.1962 16:00 9 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:4
07.10.1962 16:00 10 кръг Г Ботев (Бургас) 0:8
21.10.1962 15:30 11 кръг Д Генерал Заимов (Сливен) 0:1
28.10.1962 15:30 12 кръг Г Арда (Кърджали) 1:2
04.11.1962 15:00 13 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:1
11.11.1962 15:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
18.11.1962 15:00 15 кръг Д Орлин (Пирдоп) 1:0
25.11.1962 15:00 16 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
02.12.1962 14:30 17 кръг Д Шипка (Асеновград) 2:1
09.12.1962 14:30 18 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:0
16.12.1962 14:30 19 кръг Д Горубсо (Мадан) 1:0
10.03.1963 16:00 20 кръг Г Миньор (Бургас) 0:0
17.03.1963 16:00 21 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 0:0
24.03.1963 16:00 22 кръг Г Миньор (Димитровград) 0:3
31.03.1963 16:30 23 кръг Д Академик (София) 1:1
07.04.1963 16:30 24 кръг Г Ботев (Благоевград) 0:1
14.04.1963 16:30 25 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
21.04.1963 17:00 26 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 0:2
28.04.1963 17:00 27 кръг Д Ботев (Пазарджик) 2:0
05.05.1963 17:30 28 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 1:5
12.05.1963 17:30 29 кръг Д Ботев (Бургас) 1:0
19.05.1963 17:30 30 кръг Г Генерал Заимов (Сливен) 0:2
26.05.1963 18:00 31 кръг Д Арда (Кърджали) 1:0
02.06.1963 18:00 32 кръг Г Левски (Кюстендил) 0:2
09.06.1963 18:00 33 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
16.06.1963 18:00 34 кръг Г Орлин (Пирдоп) 0:0
23.06.1963 18:00 35 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
30.06.1963 18:00 36 кръг Г Шипка (Асеновград) 1:1
07.07.1963 18:00 37 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:2
14.07.1963 18:00 38 кръг Г Горубсо (Мадан) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Николай Лъсков (Ямбол) 38 11 10 17 46:50 32
17 Чепинец (Велинград) 38 11 9 18 50:67 31
18 Шипка (Асеновград) 38 10 8 20 46:59 28
19 Миньор (Бургас) 38 9 6 23 31:82 24
20 Яворов (Чирпан) 38 10 10 18 30:61 30
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
23.12.1962 14:00 - Д Чардафон (Габрово) 2:1
1/16 финали
23.02.1963 15:00 - Г Марек (Станке Димитров) 0:6

Яворов (Чирпан)

Старозагорска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Партизанин (Първомай) 14 6 3 5 24:21 15
5 Розова долина (Казанлък) 14 6 2 6 20:22 14
6 Химик (Димитровград) 14 4 2 8 13:17 10
7 Загорец (Нова Загора) 14 3 0 11 17:39 6
8 Яворов (Чирпан) 14 2 2 10 10:37 6

Яворов (Чирпан)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/16 финали
07.07.1963 - Д Шипка (Асеновград) 4:2
1/8 финали
14.07.1963 - Г Миньор (Рудозем) 3:2
1/4 финали
21.07.1963 - Г Спартак (София) З

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СЗ 10 място
2018/2019 А ОФГ СЗ 3 място
2017/2018 А ОФГ СЗ 3 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 5 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място
2009/2010 А ОФГ СЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2012 1.925 94
март 2012 5.277 84
ноември 2011 4.366 96
октомври 2011 4.756 95
септември 2011 5.594 93
август 2011 6.223 86
май 2011 5.287 90
април 2011 9.775 68
март 2011 3.445 99
ноември 2010 3.842 106
октомври 2010 4.328 105
септември 2010 13.120 53
август 2010 1.749 111
всички

Интернет страници