Чирпан (Чирпан)

BGSupporters форум

Чирпан (Чирпан)

"А" ОФГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:30 1 кръг Д Тунджа 2010 (Копринка) 3:0
11.09.2016 17:30 2 кръг Г Локомотив (Тулово) 6:2
18.09.2016 17:30 3 кръг Д Реал (Мъдрец) 12:0
22.09.2016 17:30 4 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 2:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Д Единство (Гурково) 5:0
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Бузлуджа (Енина) 2:3
15.10.2016 16:00 7 кръг Д Левски (Оризово) 2:1
22.10.2016 16:00 8 кръг Д Левски (Сърнево) 3:0
29.10.2016 14:00 9 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) 0:1
05.11.2016 10:30 10 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 1:2
13.11.2016 14:00 11 кръг Г Млада гвардия (Розово) 2:0
19.11.2016 14:00 12 кръг Д Елтемир (Крън) 3:1
27.11.2016 14:00 13 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:6
26.02.2017 14:00 14 кръг Г Тунджа 2010 (Копринка) 2:1
04.03.2017 14:30 15 кръг Д Локомотив (Тулово) 6:1
11.03.2017 14:30 16 кръг Г Реал (Мъдрец) 3:0
18.03.2017 14:30 17 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 1:0
02.04.2017 17:00 18 кръг Г Единство (Гурково) 1:3
08.04.2017 17:00 19 кръг Д Бузлуджа (Енина) 3:0
16.04.2017 17:00 20 кръг Г Левски (Оризово) 1:3
22.04.2017 17:00 21 кръг Г Левски (Сърнево) 3:1
29.04.2017 17:00 22 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 3:0
07.05.2017 18:00 23 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 0:4
13.05.2017 18:00 24 кръг Д Млада гвардия (Розово) 3:0
20.05.2017 18:00 25 кръг Г Елтемир (Крън) 0:3
27.05.2017 18:00 26 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тунджа 2006 (Ягода) 26 19 3 4 90:14 60
4 Единство (Гурково) 26 17 4 5 68:37 55
5 Чирпан (Чирпан) 26 17 0 9 67:36 51
6 Габровница 04 (Горно Сахране) 26 13 2 11 52:41 41
7 Левски (Оризово) 26 12 3 11 48:60 39

Чирпан (Чирпан)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2016 15:00 1 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 13:2
06.10.2016 15:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
13.10.2016 15:00 3 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 2:4
20.10.2016 15:00 4 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 9:0
05.11.2016 15:00 5 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 3:2
- 6 кръг
почива
10.11.2016 15:00 7 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:0
17.11.2016 15:00 8 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 4:2
24.11.2016 15:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
01.12.2016 15:00 10 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 5:2
16.03.2017 15:00 11 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) анл.
23.03.2017 15:00 12 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 0:3
- 13 кръг
почива
06.04.2017 15:00 14 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:3
13.04.2017 15:00 15 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 0:3
20.04.2017 15:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
27.04.2017 15:00 17 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 0:3
04.05.2017 15:00 18 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) анл.
11.05.2017 15:00 19 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 0:3
- 20 кръг
почива
25.05.2017 15:00 21 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Мъглиж (Мъглиж) 17 9 0 8 38:26 27
4 ПССГ Чирпан (Чирпан) 17 6 0 11 34:83 18
5 Ботев (Гълъбово) 18 5 1 12 37:71 16
6 Чирпан (Чирпан) 16 7 0 9 43:36 21
7 Тунджа 2006 (Ягода) 16 1 1 14 6:60 4

Чирпан (Чирпан)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2016 10:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
02.10.2016 10:00 2 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:3
09.10.2016 10:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:2
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:4
23.10.2016 10:00 5 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
30.10.2016 10:00 6 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
06.11.2016 10:00 7 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 2:0
14.11.2016 10:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
20.11.2016 10:00 9 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:2
12.03.2017 10:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:2
19.03.2017 10:00 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:2
02.04.2017 10:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:8
09.04.2017 10:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:0
23.04.2017 10:00 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
30.04.2017 10:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 0:5
07.05.2017 10:00 16 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
14.05.2017 10:00 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:0
21.05.2017 10:00 18 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арсенал (Казанлък) 18 9 2 7 47:34 29
5 Розова долина (Казанлък) 18 8 3 7 39:28 27
6 Чирпан (Чирпан) 18 7 3 8 19:30 24
7 Загорец (Нова Загора) 18 5 3 10 14:41 18
8 Миньор (Раднево) 18 4 1 13 22:52 13

Чирпан (Чирпан)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.11.2016 10:00 1 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 3:4
26.11.2016 10:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 4:0
08.10.2016 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
- 4 кръг
почива
22.10.2016 10:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
29.10.2016 10:00 6 кръг Г Сините камъни (Сливен) 1:1
05.11.2016 10:00 7 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 10:0
12.11.2016 10:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 3:3
19.11.2016 10:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:2
18.03.2017 10:00 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:2
25.03.2017 10:00 11 кръг Г Миньор (Раднево) 2:1
01.04.2017 10:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 5:1
- 13 кръг
почива
22.04.2017 10:00 14 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
29.04.2017 10:00 15 кръг Д Сините камъни (Сливен) 4:2
06.05.2017 10:00 16 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 5:0
13.05.2017 10:00 17 кръг Д Арсенал (Казанлък) 4:3
20.05.2017 10:00 18 кръг Г Загорец (Нова Загора) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чирпан (Чирпан) 16 12 2 2 56:21 38
2 Сливен 2000 (Сливен) 16 12 1 3 65:26 37
3 Сините камъни (Сливен) 16 9 3 4 46:27 30
4 Берое (Стара Загора) 16 9 2 5 31:11 29
5 Арсенал (Казанлък) 16 9 1 6 40:28 28

Чирпан (Чирпан)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Д Респект (Хасково) 1:8
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:10
01.10.2016 11:30 3 кръг Д Единство (Гурково) 3:2
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:3
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:12
22.10.2016 11:30 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:1
12.11.2016 11:30 8 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
19.11.2016 11:30 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:6
26.11.2016 11:30 10 кръг Д Яворов (Чирпан) 6:0
03.12.2016 11:30 11 кръг Г Хасково (Хасково) 0:11
11.03.2017 12:00 12 кръг Г Респект (Хасково) 0:7
18.03.2017 12:00 13 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:10
25.03.2017 12:00 14 кръг Г Единство (Гурково) 1:4
01.04.2017 12:00 15 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:3
08.04.2017 12:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:15
22.04.2017 12:00 17 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:13
29.04.2017 12:00 18 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:1
06.05.2017 12:00 19 кръг Г Миньор (Раднево) 0:9
13.05.2017 12:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:10
20.05.2017 12:00 21 кръг Г Яворов (Чирпан) 5:2
27.05.2017 12:00 22 кръг Д Хасково (Хасково) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арсенал (Казанлък) 22 11 1 10 73:86 34
8 Миньор (Раднево) 22 6 1 15 41:105 19
9 Чирпан (Чирпан) 22 6 0 16 23:133 18
10 Единство (Гурково) 22 5 2 15 35:99 17
11 Ботев (Гълъбово) 22 1 1 20 14:156 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СЗ 3 място
2016/2017 А ОФГ СЗ 5 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място
2009/2010 А ОФГ СЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2012 1.925 94
март 2012 5.277 84
ноември 2011 4.366 96
октомври 2011 4.756 95
септември 2011 5.594 93
август 2011 6.223 86
май 2011 5.287 90
април 2011 9.775 68
март 2011 3.445 99
ноември 2010 3.842 106
октомври 2010 4.328 105
септември 2010 13.120 53
август 2010 1.749 111
всички

Интернет страници