Чирпан (Чирпан)

BGSupporters форум

Чирпан (Чирпан)

"А" ОФГ Стара Загора
Дата Фаза Противник Рез.
02.12.2017 14:30 1 кръг Д Минерал (Овощник) 3:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Г Левски (Оризово) 4:1
16.09.2017 17:00 3 кръг Д Елтемир (Крън) 1:2
24.09.2017 17:00 4 кръг Г Млада гвардия (Розово) 8:1
30.09.2017 17:00 5 кръг Д Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:2
08.10.2017 16:00 6 кръг Г Торпедо (Стара Загора) 5:0
14.10.2017 16:00 7 кръг Д Локомотив (Тулово) 4:0
21.10.2017 16:00 8 кръг Г Единство (Гурково) 2:3
28.10.2017 16:00 9 кръг Д Левски (Сърнево) 10:0
04.11.2017 14:30 10 кръг Г Реал (Мъдрец) 2:1
11.11.2017 14:30 11 кръг Д Габровница 04 (Горно Сахране) 3:0
18.11.2017 14:30 12 кръг Г Бузлуджа (Енина) 4:3
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Минерал (Овощник) -:-
- 15 кръг Д Левски (Оризово) -:-
- 16 кръг Г Елтемир (Крън) -:-
- 17 кръг Д Млада гвардия (Розово) -:-
- 18 кръг Г Мини "Марица-изток" (Раднево) -:-
- 19 кръг Д Торпедо (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Тулово) -:-
- 21 кръг Д Единство (Гурково) -:-
- 22 кръг Г Левски (Сърнево) -:-
- 23 кръг Д Реал (Мъдрец) -:-
- 24 кръг Г Габровница 04 (Горно Сахране) -:-
- 25 кръг Д Бузлуджа (Енина) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Мини "Марица-изток" (Раднево) 12 10 1 1 45:12 31
3 Елтемир (Крън) 12 9 2 1 57:19 29
4 Чирпан (Чирпан) 12 9 0 3 47:14 27
5 Бузлуджа (Енина) 12 6 1 5 45:23 19
6 Габровница 04 (Горно Сахране) 12 5 3 4 23:21 18

Чирпан (Чирпан)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 15:00 1 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:2
28.09.2017 15:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:6
05.10.2017 15:00 3 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:2
12.10.2017 15:00 4 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:2
19.10.2017 15:00 5 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 16:2
26.10.2017 15:00 6 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 3:0
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 7:1
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 6:2
- 10 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 13 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 14 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) -:-
- 15 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 17 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Верея (Стара Загора) 9 7 1 1 45:2 22
3 Арсенал (Казанлък) 9 7 0 2 28:5 21
4 Чирпан (Чирпан) 9 6 0 3 43:17 18
5 Розова долина (Казанлък) 9 5 1 3 48:12 16
6 Мъглиж (Мъглиж) 9 4 1 4 29:30 13

Чирпан (Чирпан)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 7:1
01.10.2017 10:00 2 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:2
- 3 кръг
почива
15.10.2017 10:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:3
22.10.2017 10:00 5 кръг Г Самуил (Самуилово) 3:1
29.10.2017 10:00 6 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:3
05.11.2017 10:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:8
12.11.2017 10:00 8 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
19.11.2017 10:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:6
- 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 11 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Д Самуил (Самуилово) -:-
- 15 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арсенал (Казанлък) 8 6 0 2 25:7 18
5 Розова долина (Казанлък) 8 4 0 4 15:18 12
6 Чирпан (Чирпан) 8 2 1 5 13:25 7
7 Загорец (Нова Загора) 8 1 2 5 10:27 5
8 Самуил (Самуилово) 8 1 0 7 15:27 3

Чирпан (Чирпан)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 10:00 1 кръг Г Арсенал (Казанлък) 7:5
30.09.2017 10:00 2 кръг Д Респект (Хасково) 2:1
07.10.2017 10:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:15
14.10.2017 10:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:6
21.10.2017 10:00 5 кръг Г Ботев (Гълъбово) 8:4
28.10.2017 10:00 6 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 5:0
04.11.2017 10:00 7 кръг Г Единство (Гурково) 6:1
11.11.2017 10:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 3:2
18.11.2017 10:00 9 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:0
25.11.2017 10:00 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:3
02.12.2017 10:00 11 кръг Г Загорец (Нова Загора) 9:2
- 12 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
- 13 кръг Г Респект (Хасково) -:-
- 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 17 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
- 18 кръг Д Единство (Гурково) -:-
- 19 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 20 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 11 11 0 0 97:3 33
2 Розова долина (Казанлък) 11 10 0 1 45:5 30
3 Чирпан (Чирпан) 11 8 1 2 47:39 25
4 Сливен 2000 (Сливен) 11 7 2 2 48:20 23
5 Локомотив (Стара Загора) 11 6 0 5 27:19 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СЗ 5 място
2015/2016 А ОФГ СЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЗ 2 място
2012/2013 А ОФГ СЗ 9 място
2011/2012 "В" група 18 място
2010/2011 "В" група 17 място
2009/2010 А ОФГ СЗ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2012 1.925 94
март 2012 5.277 84
ноември 2011 4.366 96
октомври 2011 4.756 95
септември 2011 5.594 93
август 2011 6.223 86
май 2011 5.287 90
април 2011 9.775 68
март 2011 3.445 99
ноември 2010 3.842 106
октомври 2010 4.328 105
септември 2010 13.120 53
август 2010 1.749 111
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници