Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

ДАФ (София)

BGSupporters форум

ДАФ (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Д"
21.09.2019 13:30 1 кръг Г Младост 2015 (София) 1:7
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 1:9
05.10.2019 13:30 3 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:3
12.10.2019 13:30 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:9
19.10.2019 09:00 5 кръг Г ОФК София (София) 2:7
16.11.2019 09:00 6 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:1
09.11.2019 13:30 7 кръг Д София 2010 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК София (София) 7 4 1 2 26:12 13
5 Мрамор (Мрамор) 7 3 0 4 15:22 9
6 Младост 2015 (София) 7 1 0 6 15:31 3
7 София 2010 (София) 7 1 0 6 4:48 3
8 ДАФ (София) 7 1 0 6 6:36 3

ДАФ (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 11:10 1 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 3:3
29.09.2019 11:10 2 кръг Д Сердика (София) 2:0
06.10.2019 11:10 3 кръг Г Шампион (София) 1:1
13.10.2019 10:00 4 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:1
20.10.2019 11:10 5 кръг Д Спорт за всички (София) 1:5
17.11.2019 11:10 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:2
10.11.2019 11:10 7 кръг Д Развитие МФ (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спорт за всички (София) 7 6 0 1 27:7 18
2 ДАФ (София) 7 3 2 2 12:13 11
3 Шампион (София) 7 3 2 2 16:18 11
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници