Неизвестно

Алмус 2012 (Лом)

Арсенал (Лъвино)

Балкан (Банище)

Балкан (Селиминово)

Белица (Белица)

Бенковски (Симеоновград)

Ботев 1 (Батановци)

Брусарци (Брусарци)

Възход (Радиево)

Гагарин (Крумово)

Гелеменово (Гелеменово)

Глоджево (Глоджево)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Дъбене (Дъбене)

Златия (Вълчедръм)

Камбурово (Камбурово)

Конелиано 2005 (Герман)

Космос 2013 (Браничево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Левски (Коняво)

Левски 2012 (Карапелит)

Ленчо (Якимово)

Лъки 2004 (Лъки)

Люта (Владимирово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Мъглиж (Мъглиж)

Олимпик (Галата)

Олимпия (Оризари)

Осогово (Багренци)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Поповица (Поповица)

Ракета 1111 (Буковлък)

Рилци 2006 (Рилци)

Сарата (Долни Раковец)

Светкавица (Манолско Конаре)

Светкавица (Чудомир)

Своге (Своге)

Селяк (Стубел)

Септември (Медковец)

Септември 2009 (Лехчево)

Скала (Зверино)

Скобелево (Сливен)

Славия 1947 (Хаджиево)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Благово)

Странджа (Малко Търново)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тунджа 2010 (Копринка)

Урожай (Пиргово)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

Дъбене (Дъбене)

BGSupporters форум

Дъбене (Дъбене)

"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Сокол (Крислово) 3:0
10.09.2016 17:00 2 кръг Г Старосел (Старосел) 7:1
17.09.2016 17:00 3 кръг Д Раковски (Раковски) 0:1
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:8
01.10.2016 16:00 5 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:1
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 7:0
- 7 кръг
почива
22.10.2016 16:00 8 кръг Д Войнягово (Войнягово) 0:2
29.10.2016 14:30 9 кръг Г Сокол (Пъдарско) 0:3
05.11.2016 14:30 10 кръг Д Средногорец (Брезово) 3:2
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 2:1
19.11.2016 14:30 12 кръг Д Урожай (Стрелци) 1:0
27.11.2016 14:30 13 кръг Г Тракия (Царимир) 0:6
05.03.2017 15:00 14 кръг Г Сокол (Крислово) 3:3
11.03.2017 15:00 15 кръг Д Старосел (Старосел) 0:1
19.03.2017 15:00 16 кръг Г Раковски (Раковски) 0:3
29.03.2017 17:00 17 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 0:3
01.04.2017 17:00 18 кръг Г Чернозем (Черноземен) 0:5
09.04.2017 17:00 19 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:4
- 20 кръг
почива
23.04.2017 17:00 21 кръг Г Войнягово (Войнягово) 1:5
29.04.2017 17:00 22 кръг Д Сокол (Пъдарско) 2:4
07.05.2017 18:00 23 кръг Г Средногорец (Брезово) 0:3
13.05.2017 18:00 24 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 2:1
21.05.2017 18:00 25 кръг Г Урожай (Стрелци) 1:4
27.05.2017 18:00 26 кръг Д Тракия (Царимир) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Сокол (Пъдарско) 24 9 5 10 44:50 32
9 Средногорец (Брезово) 24 9 3 12 39:50 30
10 Дъбене (Дъбене) 24 8 1 15 36:61 25
11 Тракиец 2001 (Калековец) 24 7 3 14 37:50 24
12 Старосел (Старосел) 24 4 1 19 36:114 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПД 10 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 7 място
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници