Дълго поле (Дълго поле)

BGSupporters форум

Дълго поле (Дълго поле)

"А" ОГ Пловдив - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
04.06.2017 18:00 - Д Вихър (Войводиново) 2:1
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Д Старосел (Старосел) 5:1
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Раковски (Раковски) 4:2
18.09.2016 17:00 3 кръг Д Чернозем (Черноземен) 3:0
25.09.2016 17:00 4 кръг Д Дъбене (Дъбене) 8:0
02.10.2016 16:00 5 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:2
- 6 кръг
почива
16.10.2016 16:00 7 кръг Г Войнягово (Войнягово) 1:1
23.10.2016 16:00 8 кръг Д Сокол (Пъдарско) 4:0
30.10.2016 14:30 9 кръг Г Средногорец (Брезово) 4:1
05.11.2016 14:30 10 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 6:1
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Урожай (Стрелци) 1:2
19.11.2016 14:30 12 кръг Д Тракия (Царимир) 4:0
27.11.2016 14:30 13 кръг Г Сокол (Крислово) 7:0
04.03.2017 15:00 14 кръг Г Старосел (Старосел) 11:0
12.03.2017 15:00 15 кръг Д Раковски (Раковски) 4:1
18.03.2017 15:00 16 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:1
29.03.2017 17:00 17 кръг Г Дъбене (Дъбене) 3:0
02.04.2017 17:00 18 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:0
- 19 кръг
почива
15.04.2017 17:00 20 кръг Д Войнягово (Войнягово) 3:0
22.04.2017 17:00 21 кръг Г Сокол (Пъдарско) 4:0
30.04.2017 17:00 22 кръг Д Средногорец (Брезово) 8:1
28.05.2017 18:00 23 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 3:0
14.05.2017 18:00 24 кръг Д Урожай (Стрелци) 3:0
21.05.2017 18:00 25 кръг Г Тракия (Царимир) 1:1
28.05.2017 18:00 26 кръг Д Сокол (Крислово) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дълго поле (Дълго поле) 24 20 3 1 96:14 63
2 Чернозем (Черноземен) 24 16 4 4 48:12 52
3 Войнягово (Войнягово) 24 15 3 6 60:37 48
4 Раковски (Раковски) 24 15 2 7 73:36 47
5 Тракия (Царимир) 24 12 5 7 59:35 41
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Д Раковски (Раковски) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 - Д Марица (Пловдив) 0:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 10 място
2017/2018 А ОФГ ПД 6 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 1 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 2 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници