Девня 2005 (Девня)

BGSupporters форум

Девня 2005 (Девня)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 17:00 1 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0
23.09.2018 17:00 2 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 5:1
29.09.2018 16:00 3 кръг Г Ботев (Брестак) 1:1
07.10.2018 16:00 4 кръг Д Суворово 1920 (Суворово) 8:0
14.10.2018 16:00 5 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:1
21.10.2018 16:00 6 кръг Д Устрем (Караманите) 9:0
28.10.2018 14:00 7 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 4:1
04.11.2018 14:00 8 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 6:1
11.11.2018 14:00 9 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2
18.11.2018 14:00 10 кръг Г Провадия (Провадия) 1:0
25.11.2018 14:00 11 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:2
10.03.2019 15:00 12 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
16.03.2019 15:00 13 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 2:1
23.03.2019 15:00 14 кръг Д Ботев (Брестак) 3:1
31.03.2019 15:00 15 кръг Г Суворово 1920 (Суворово) -:-
07.04.2019 16:00 16 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
14.04.2019 16:00 17 кръг Г Устрем (Караманите) -:-
21.04.2019 16:00 18 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
04.05.2019 17:00 19 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) -:-
12.05.2019 17:00 20 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) -:-
19.05.2019 17:00 21 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
25.05.2019 17:00 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Белослав 1918 (Белослав) 14 10 4 0 33:10 34
2 Девня 2005 (Девня) 14 10 2 2 46:11 32
3 Провадия (Провадия) 14 10 0 4 38:13 30
4 Ботев (Брестак) 14 9 2 3 35:10 29
5 Атлетик (Провадия) 14 7 2 5 25:20 23
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 0:3

Девня 2005 (Девня)

Деца: Варна - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 8:3
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 7:1
- 3 кръг
почива
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 5:0
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Провадия (Провадия) 5:1
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Хитрино (Хитрино) 8:1
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:3
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:3
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Черноморец (Балчик) анл.
24.11.2018 10:00 11 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:7
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:3
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 5:1
- 14 кръг
почива
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
06.04.2019 10:00 16 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
20.04.2019 10:00 18 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
04.05.2019 10:00 19 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
11.05.2019 10:00 20 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) -:-
- 21 кръг
почива
24.05.2019 15:00 22 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 10 8 1 1 53:17 25
3 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 12 7 1 4 32:26 22
4 Девня 2005 (Девня) 11 7 1 3 48:27 22
5 Шампиони 2014 (Варна) 10 5 1 4 21:25 16
6 Аксаково 1948 (Аксаково) 12 4 1 7 21:30 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВН 2 място
2016/2017 А ОФГ ВН 9 място
2015/2016 "В" група 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 6 място
2013/2014 А ОФГ ВН 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 8.749 57
април 2016 11.724 42
март 2016 8.840 57
ноември 2015 1.540 91
октомври 2015 9.225 53
август 2015 5.778 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници