Девня 2005 (Девня)

BGSupporters форум

Химик (Девня)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:5
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:5
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 2:5
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
12.09.2015 17:00 5 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:3
20.09.2015 17:00 6 кръг Д Интер (Плачидол) 2:0
27.09.2015 17:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
04.10.2015 16:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:2
11.10.2015 16:00 9 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:4
18.10.2015 16:00 10 кръг Д Марисан (Русе) 4:1
23.10.2015 16:00 11 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
30.10.2015 15:00 12 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:4
08.11.2015 14:00 13 кръг Г Две могили (Две могили) 1:3
28.02.2016 14:00 14 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:2
06.03.2016 15:00 15 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:3
13.03.2016 15:00 16 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
19.03.2016 15:00 17 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:6
26.03.2016 15:00 18 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 4:2
03.04.2016 16:00 19 кръг Г Интер (Плачидол) 2:1
10.04.2016 16:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:0
17.04.2016 16:00 21 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
24.04.2016 16:00 22 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
30.04.2016 16:00 23 кръг Г Марисан (Русе) 0:1
05.05.2016 17:00 24 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
15.05.2016 17:00 25 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:7
22.05.2016 17:00 26 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марисан (Русе) 26 12 2 12 42:47 38
8 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 26 10 2 14 30:56 32
9 Химик (Девня) 26 10 2 14 36:64 32
10 Септември 98 (Тервел) 26 9 4 13 42:39 31
11 Шумен 1929 (Шумен) 26 8 6 12 40:39 30
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / 1/2 финали
23.09.2015 17:00 - Д ФК Спартак (Варна) 0:1

Химик (Девня)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 10:00 1 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:15
12.09.2015 10:00 2 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 9:1
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
04.10.2015 10:00 5 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 3:2
11.10.2015 09:15 6 кръг Г Варненчик (Варна) анл.
18.10.2015 10:00 7 кръг Д Септември 98 (Тервел) 5:2
23.10.2015 09:00 8 кръг Г Атлетик (Провадия) 8:0
- 9 кръг
почива
30.10.2015 10:00 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
02.11.2015 10:00 11 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0
07.11.2015 10:00 12 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 3:4
15.11.2015 10:00 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 5:1
22.11.2015 10:00 14 кръг Г Провадия (Провадия) 3:5
29.11.2015 10:00 15 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5:3
28.02.2016 09:15 16 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:2
03.03.2016 10:00 17 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
20.03.2016 10:00 20 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:4
27.03.2016 10:00 21 кръг Д Варненчик (Варна) 1:4
03.04.2016 10:00 22 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
10.04.2016 10:00 23 кръг Д Атлетик (Провадия) 7:1
- 24 кръг
почива
23.04.2016 10:00 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:4
02.05.2016 10:00 26 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 1:4
08.05.2016 10:00 27 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 5:3
15.05.2016 10:00 28 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
22.05.2016 10:00 29 кръг Д Провадия (Провадия) 3:3
29.05.2016 10:00 30 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 24 14 1 9 74:47 43
6 Провадия (Провадия) 24 11 3 10 69:49 36
7 Химик (Девня) 23 11 1 11 76:72 34
8 Локомотив 2008 (Каспичан) 24 10 1 13 58:46 31
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 24 8 1 15 42:51 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВН 2 място
2016/2017 А ОФГ ВН 9 място
2015/2016 "В" група 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 6 място
2013/2014 А ОФГ ВН 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 8.749 57
април 2016 11.724 42
март 2016 8.840 57
ноември 2015 1.540 91
октомври 2015 9.225 53
август 2015 5.778 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници