Девня 2005 (Девня)

BGSupporters форум

Девня 2005 (Девня)

"А" ОФГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 4:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:2
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Провадия (Провадия) 4:0
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:0
- 5 кръг
почива
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Ботев (Брестак) 0:1
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 2:1
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Овеч 2016 (Провадия) 2:1
04.11.2017 14:00 9 кръг Г Напредък (Суворово) 1:1
10.12.2017 14:00 10 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 4:0
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:0
26.11.2017 14:00 12 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 2:4
02.12.2017 14:00 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:3
06.04.2018 16:00 14 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 2:0
11.03.2018 15:00 15 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
17.03.2018 15:00 16 кръг Г Провадия (Провадия) 3:0
23.05.2018 18:00 17 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 18 кръг
почива
14.04.2018 16:00 19 кръг Г Ботев (Брестак) 2:2
22.04.2018 16:00 20 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 4:0
29.04.2018 16:00 21 кръг Г Овеч 2016 (Провадия) 1:0
05.05.2018 17:00 22 кръг Д Напредък (Суворово) 5:0
13.05.2018 17:00 23 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 1:1
20.05.2018 17:00 24 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
27.05.2018 17:00 25 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) -:-
03.06.2018 17:00 26 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тополи 2010 (Тополи) 20 14 4 2 69:17 46
2 Девня 2005 (Девня) 20 12 5 3 45:18 41
3 Ботев (Брестак) 20 11 6 3 40:18 39
4 Черноморец 1946 (Чернево) 20 12 0 8 31:26 36
5 Аксаково 1948 (Аксаково) 20 9 6 5 31:21 33
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2018 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:2

Девня 2005 (Девня)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 14:0
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Хитрино (Хитрино) 11:0
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Спортист (Михалич) 3:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 5:0
14.10.2017 10:00 6 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 9:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
28.10.2017 13:30 8 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 0:0
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 3:1
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Провадия (Провадия) 1:1
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Юнак (Варна) 1:0
25.11.2017 10:00 12 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
02.12.2017 10:00 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1
09.04.2018 14:00 14 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2:1
10.03.2018 10:00 15 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 7:1
17.03.2018 10:00 16 кръг Г Хитрино (Хитрино) 4:0
23.05.2018 15:00 17 кръг Д Спортист (Михалич) -:-
01.04.2018 10:00 18 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 2:3
03.04.2018 14:00 19 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:0
14.04.2018 10:00 20 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
22.04.2018 10:00 21 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 3:1
28.04.2018 10:00 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:3
05.05.2018 10:00 23 кръг Д Провадия (Провадия) 7:1
12.05.2018 14:30 24 кръг Г Юнак (Варна) 3:2
19.05.2018 10:00 25 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
26.05.2018 10:00 26 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември 98 (Тервел) 23 20 0 3 116:22 60
2 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 23 18 0 5 97:26 54
3 Девня 2005 (Девня) 23 17 2 4 84:20 53
4 Одесос 2014 (Варна) 23 13 4 6 65:33 43
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 23 14 0 9 66:37 42

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВН 9 място
2015/2016 "В" група 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 6 място
2013/2014 А ОФГ ВН 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 8.749 57
април 2016 11.724 42
март 2016 8.840 57
ноември 2015 1.540 91
октомври 2015 9.225 53
август 2015 5.778 74
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници