Девня 2005 (Девня)

BGSupporters форум

Девня 2005 (Девня)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 4:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:2
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Провадия (Провадия) 4:0
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:0
- 5 кръг
почива
15.10.2017 16:00 6 кръг Д Ботев (Брестак) 0:1
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 2:1
29.10.2017 14:00 8 кръг Д Овеч 2016 (Провадия) 2:1
04.11.2017 14:00 9 кръг Г Напредък (Суворово) 1:1
10.12.2017 14:00 10 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 4:0
19.11.2017 14:00 11 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:0
26.11.2017 14:00 12 кръг Д Бозвелийско (Бозвелийско) 2:4
02.12.2017 14:00 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:3
06.04.2018 16:00 14 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 2:0
11.03.2018 15:00 15 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
17.03.2018 15:00 16 кръг Г Провадия (Провадия) 3:0
23.05.2018 18:00 17 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:0
- 18 кръг
почива
14.04.2018 16:00 19 кръг Г Ботев (Брестак) 2:2
22.04.2018 16:00 20 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 4:0
29.04.2018 16:00 21 кръг Г Овеч 2016 (Провадия) 1:0
05.05.2018 17:00 22 кръг Д Напредък (Суворово) 5:0
13.05.2018 17:00 23 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 1:1
20.05.2018 17:00 24 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 6:1
27.05.2018 17:00 25 кръг Г Бозвелийско (Бозвелийско) 1:2
03.06.2018 17:00 26 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Тополи 2010 (Тополи) 24 16 5 3 79:22 53
2 Девня 2005 (Девня) 24 15 5 4 57:23 50
3 Ботев (Брестак) 24 14 6 4 53:26 48
4 Черноморец 1946 (Чернево) 24 14 0 10 41:29 42
5 Аксаково 1948 (Аксаково) 24 11 7 6 43:33 40
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2018 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:2

Девня 2005 (Девня)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 14:0
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Хитрино (Хитрино) 11:0
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Спортист (Михалич) 3:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 5:0
14.10.2017 10:00 6 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 9:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
28.10.2017 13:30 8 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 0:0
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 3:1
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Провадия (Провадия) 1:1
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Юнак (Варна) 1:0
25.11.2017 10:00 12 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
02.12.2017 10:00 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1
09.04.2018 14:00 14 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2:1
10.03.2018 10:00 15 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 7:1
17.03.2018 10:00 16 кръг Г Хитрино (Хитрино) 4:0
23.05.2018 15:00 17 кръг Д Спортист (Михалич) 4:1
01.04.2018 10:00 18 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 2:3
03.04.2018 14:00 19 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:0
14.04.2018 10:00 20 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
22.04.2018 10:00 21 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 3:1
28.04.2018 10:00 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:3
05.05.2018 10:00 23 кръг Д Провадия (Провадия) 7:1
12.05.2018 14:30 24 кръг Г Юнак (Варна) 3:2
19.05.2018 10:00 25 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:1
26.05.2018 10:00 26 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември 98 (Тервел) 26 23 0 3 130:23 69
2 Девня 2005 (Девня) 26 18 3 5 89:25 57
3 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 26 18 0 8 97:34 54
4 Одесос 2014 (Варна) 26 15 4 7 72:36 49
5 Белослав 1918 (Белослав) 26 15 4 7 85:35 49

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ВН 1 място
2017/2018 А ОФГ ВН 2 място
2016/2017 А ОФГ ВН 9 място
2015/2016 "В" група 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 6 място
2013/2014 А ОФГ ВН 6 място
2012/2013 "В" група 15 място
2011/2012 "В" група 9 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ВН 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници