Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2014 18:00 1 кръг Г Елхово (Елхово) анл.
16.08.2014 18:00 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
23.08.2014 18:00 3 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:1
30.08.2014 18:00 4 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
07.09.2014 17:00 5 кръг Д Несебър (Несебър) 2:0
13.09.2014 17:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
20.09.2014 17:00 7 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 2:0
27.09.2014 17:00 8 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 0:0
03.10.2014 16:00 9 кръг Д Поморие (Поморие) 0:1
11.10.2014 16:00 10 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
18.10.2014 16:00 11 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
25.10.2014 14:30 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:0
01.11.2014 13:00 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0 Канал 3
09.11.2014 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
15.11.2014 14:30 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 8:0
22.11.2014 14:30 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
29.11.2014 14:30 17 кръг Д Марица (Пловдив) 3:1
- 18 кръг
почива
01.04.2015 17:00 19 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
29.04.2015 17:00 20 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:0
21.03.2015 15:00 21 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0
25.03.2015 15:00 22 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
28.03.2015 15:00 23 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
04.04.2015 17:00 24 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 3:0
10.04.2015 17:00 25 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 2:1
18.04.2015 17:00 26 кръг Г Поморие (Поморие) 1:3
22.04.2015 17:00 27 кръг Д Левски (Карлово) 4:0
25.04.2015 17:00 28 кръг Г Миньор (Раднево) 1:0
02.05.2015 18:00 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
09.05.2015 18:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:0
13.05.2015 18:00 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
17.05.2015 18:00 32 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:1
- 33 кръг
почива
30.05.2015 18:00 34 кръг Г Марица (Пловдив) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Поморие (Поморие) 30 23 4 3 66:16 73
2 Гигант (Съединение) 30 18 7 5 63:25 61
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 30 17 7 6 51:23 58
4 Розова долина (Казанлък) 30 15 6 9 47:30 51
5 Евроколеж (Пловдив) 30 15 5 10 43:33 50
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
20.05.2015 17:30 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:5

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2014 11:00 1 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:2
11.09.2014 11:00 2 кръг Д Атлетик (Куклен) 11:1
18.09.2014 17:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
25.09.2014 17:00 4 кръг Д Арда (Кърджали) 2:0
02.10.2014 15:00 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
09.10.2014 16:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
17.10.2014 16:00 7 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
23.10.2014 16:00 8 кръг Г Левски (Карлово) 7:0
04.11.2014 9 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
10.11.2014 14:30 10 кръг Г Гигант (Съединение) 5:0
13.11.2014 14:00 11 кръг Д Палас 2011 (Рудозем) 0:0
20.11.2014 14:00 12 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
27.11.2014 14:00 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
28.02.2015 11:00 14 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:1
- 15 кръг
почива
23.04.2015 17:00 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
19.03.2015 15:00 17 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
26.03.2015 15:00 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
03.04.2015 16:00 19 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
09.04.2015 11:00 20 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
16.04.2015 17:00 21 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
23.04.2015 17:00 22 кръг Г Марица (Пловдив) 3:0
18.05.2015 18:00 23 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
07.05.2015 15:00 24 кръг Г Палас 2011 (Рудозем) 3:2
14.05.2015 18:00 25 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
21.05.2015 18:00 26 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 24 21 2 1 141:9 65
2 Арда (Кърджали) 24 17 4 3 76:27 55
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 24 16 4 4 44:16 52
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 24 15 3 6 49:23 48
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 24 14 4 6 49:42 46

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници