Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2015 18:00 1 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 0:2
15.08.2015 18:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 4:1
22.08.2015 18:00 3 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
29.08.2015 18:00 4 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:0
05.09.2015 17:00 5 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
12.09.2015 17:00 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
19.09.2015 17:00 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
26.09.2015 17:00 8 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
03.10.2015 16:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:2
10.10.2015 16:00 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:1
17.10.2015 16:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
31.10.2015 14:30 13 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 5:0
07.11.2015 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
14.11.2015 14:30 15 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:0
21.11.2015 14:30 16 кръг Г Миньор (Раднево) 2:1
28.11.2015 14:30 17 кръг Д Гигант (Съединение) 2:2
20.02.2016 14:30 18 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 7:0
27.02.2016 14:30 19 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
05.03.2016 15:00 20 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:1
13.03.2016 15:00 21 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
19.03.2016 15:00 22 кръг Г Несебър (Несебър) 0:4
26.03.2016 16:00 23 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:0
02.04.2016 17:00 24 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
08.04.2016 17:00 25 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:1
16.04.2016 17:00 26 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
20.04.2016 17:00 27 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:2
23.04.2016 17:00 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
29.04.2016 17:00 29 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
18.05.2016 18:00 30 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:2
11.05.2016 18:00 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
14.05.2016 18:00 32 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:2
21.05.2016 18:00 33 кръг Д Миньор (Раднево) 2:0
27.05.2016 19:00 34 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Загорец (Нова Загора) 33 22 6 5 64:20 72
4 Ураган (Бояджик) 34 20 4 10 93:45 64
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 18 8 8 61:38 62
6 Гигант (Съединение) 34 18 4 12 67:58 58
7 Свиленград 1921 (Свиленград) 33 17 5 11 72:53 56
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Финал
19.08.2015 17:30 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
07.10.2015 15:30 - Г Извор АМ (Горски извор) 3:0
Област Хасково / Втори кръг
14.10.2015 15:30 - Г Любимец (Любимец) 3:1
Област Хасково / Финал
28.10.2015 14:30 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.12.2015 1 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
20.11.2015 14:00 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
01.10.2015 16:00 3 кръг Г Левски (Карлово) 3:2
08.10.2015 16:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
17.10.2015 13:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:0
17.11.2015 14:00 6 кръг Г Марица (Пловдив) 1:1
02.11.2015 14:00 7 кръг Д Арда (Кърджали) 1:2
05.11.2015 14:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
12.11.2015 14:00 9 кръг Д Векта (Пловдив) 5:0
24.03.2016 14:00 10 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
01.04.2016 11:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 3:2
07.04.2016 15:00 12 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
18.04.2016 16:00 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0
21.04.2016 16:00 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:0
28.04.2016 16:00 15 кръг Д Марица (Пловдив) 1:2
07.05.2016 11:00 16 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
12.05.2016 16:00 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
19.05.2016 16:00 18 кръг Г Векта (Пловдив) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 18 17 0 1 61:5 51
2 Марица (Пловдив) 18 15 1 2 58:12 46
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 12 1 5 41:20 37
4 Родопа Смолян (Смолян) 18 10 1 7 41:26 31
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 8 1 9 36:38 25

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
23.10.2015 14:00 1-ви мач Г Литекс (Ловеч) 0:9
28.10.2015 14:00 реванш Д Литекс (Ловеч) 0:2

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮМВ: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2015 11:30 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:5
03.10.2015 11:30 2 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
10.10.2015 11:45 3 кръг Г Асти АБ (Хасково) 1:0
17.10.2015 11:45 4 кръг Д Арда (Кърджали) 0:2
01.11.2015 10:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) 0:2
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
10.05.2016 16:30 8 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3
19.03.2016 11:45 9 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
26.03.2016 11:45 10 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:2
02.04.2016 10:30 11 кръг Г Арда (Кърджали) 0:3
09.04.2016 10:00 12 кръг Д Хасково (Хасково) 0:1
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арда (Кърджали) 10 8 1 1 27:8 25
3 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 7 0 3 31:13 21
4 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 0 6 12:18 12
5 Асти АБ (Хасково) 10 2 0 8 12:33 6
6 Хеброс 1921 (Харманли) 10 0 0 10 3:33 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници