Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Марица (Пловдив) 0:3
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Верея II (Стара Загора) 1:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Арда (Кърджали) 3:2
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Гигант (Съединение) 4:2
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Елхово (Елхово) 2:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Миньор (Раднево) 1:0
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:0
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Любимец (Любимец) 0:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
11.03.2017 16:00 20 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Арда (Кърджали) 0:2
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
05.05.2017 18:00 30 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Елхово (Елхово) 1:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Д Миньор (Раднево) 0:1
20.05.2017 18:00 33 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:2
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Любимец (Любимец) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ураган (Бояджик) 34 13 6 15 55:66 45
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 34 13 5 16 50:56 44
10 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 12 7 15 35:39 43
11 Верея II (Стара Загора) 34 12 5 17 66:76 41
12 Гигант (Съединение) 34 12 5 17 51:71 41
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / Първи кръг
12.10.2016 15:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 15:00 1 кръг Г Арда (Кърджали) 0:5
23.09.2016 13:00 2 кръг Г Палас (Рудозем) 2:2
29.09.2016 15:00 3 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
09.10.2016 11:00 4 кръг Г Марица 2003 (Маноле) анл.
13.10.2016 15:00 5 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
20.10.2016 15:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
27.10.2016 15:00 7 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:1
07.11.2016 14:00 8 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
17.11.2016 15:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
27.03.2017 15:00 10 кръг Д Арда (Кърджали) 0:2
01.04.2017 17:00 11 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
10.04.2017 14:00 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:2
- 13 кръг
почива
19.04.2017 11:00 14 кръг Г Векта (Пловдив) 1:2
01.05.2017 11:30 15 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
07.05.2017 11:00 16 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:2
30.05.2017 16:00 17 кръг Д Марица (Пловдив) 1:1
22.05.2017 17:00 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Евроколеж (Пловдив) 16 7 2 7 26:26 23
5 Арда 1924 (Кърджали) 16 6 3 7 18:23 21
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 4 3 9 17:29 15
7 Левски (Карлово) 15 4 2 9 13:30 14
8 Векта (Пловдив) 16 4 0 12 14:44 12

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:00 1 кръг Д Харманли 04 (Харманли) 3:0
22.09.2016 11:30 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
24.09.2016 10:00 3 кръг Д Евророма (Свиленград) 3:0
01.10.2016 10:00 4 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 3:0
08.10.2016 10:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) 0:1
16.10.2016 10:00 6 кръг Д Любимец (Любимец) 3:1
22.10.2016 10:00 7 кръг Г Свиленград (Свиленград) 3:0
29.10.2016 11:00 8 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) 3:0
05.11.2016 10:00 9 кръг Г Асти АБ (Хасково) 5:0
11.03.2017 10:00 10 кръг Г Харманли 04 (Харманли) 4:0
19.03.2017 10:00 11 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
25.03.2017 11:30 12 кръг Г Евророма (Свиленград) 1:3
01.04.2017 14:00 13 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 6:1
08.04.2017 10:00 14 кръг Д Хасково (Хасково) 3:0
22.04.2017 10:00 15 кръг Г Любимец (Любимец) 7:3
29.04.2017 10:00 16 кръг Д Свиленград (Свиленград) 3:0
06.05.2017 10:00 17 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6:0
13.05.2017 10:00 18 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 15 0 3 60:16 45
2 Асти АБ (Хасково) 18 14 1 3 58:20 43
3 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 14 0 4 62:20 42
4 Хасково (Хасково) 18 11 1 6 32:25 34
5 Хасково 1957 (Хасково) 18 10 0 8 37:45 30

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници