Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Садово (Садово) 0:2
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Созопол (Созопол) 1:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
25.11.2018 14:30 16 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:2
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
23.02.2019 14:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
02.03.2019 15:00 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Садово (Садово) 3:0
16.03.2019 15:00 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
23.03.2019 15:00 22 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
31.03.2019 15:00 23 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
06.04.2019 17:00 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
10.04.2019 15:00 25 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
13.04.2019 17:00 26 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
20.04.2019 17:00 27 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
25.04.2019 17:00 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
04.05.2019 18:00 29 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
08.05.2019 19:00 30 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Левски (Карлово) 27 7 9 11 19:30 30
14 Карнобат (Карнобат) 27 8 5 14 28:53 29
15 Димитровград 1947 (Димитровград) 27 8 3 16 22:37 27
16 Свиленград 1921 (Свиленград) 27 6 6 15 22:48 24
17 Садово (Садово) 27 5 1 21 14:75 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
02.10.2018 16:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
Област Хасково / Финал
17.10.2018 16:00 - Г Хасково (Хасково) 3:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
28.11.2018 11:00 - Д Върбица 2006 (Бенковски) 2:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
16.02.2019 14:00 - Г Гигант (Съединение) 2:0
Югоизточна България / Финал
27.03.2019 15:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 2:2
21.07.2018 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
29.07.2018 18:00 - Г Миньор (Раднево) 0:4
04.08.2018 18:00 - Д Хасково (Хасково) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2019 11:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 0:6
27.01.2019 14:00 - Д Хасково (Хасково) 4:1
02.02.2019 14:00 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0
09.02.2019 12:00 - Д Червени войводи (Сливен) 4:0

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
30.09.2018 10:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:8
07.10.2018 10:00 3 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:4
14.10.2018 10:00 4 кръг Г Асти АБ (Хасково) 3:2
21.10.2018 10:00 5 кръг Д Ботев (Гълъбово) 5:0
28.10.2018 10:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 2:3
01.11.2018 14:00 7 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:3
04.11.2018 10:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:4
11.11.2018 10:00 9 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 6:2
18.11.2018 10:00 10 кръг Г Миньор (Раднево) 3:2
- 11 кръг
почива
02.12.2018 10:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:4
09.12.2018 10:00 13 кръг Г Хасково (Хасково) 2:3
03.03.2019 11:00 14 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:1
10.03.2019 11:00 15 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:4
17.03.2019 11:00 16 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:6
24.03.2019 11:00 17 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:1
31.03.2019 11:00 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:3
04.04.2019 11:00 19 кръг Д Чирпан (Чирпан) 2:4
07.04.2019 11:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:7
14.04.2019 11:00 21 кръг Д Арсенал (Казанлък) 3:1
21.04.2019 11:00 22 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
05.05.2019 11:00 23 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
- 24 кръг
почива
19.05.2019 11:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
26.05.2019 11:00 26 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Хасково (Хасково) 15 8 2 5 39:20 26
8 Асти АБ (Хасково) 18 7 2 9 37:46 23
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 20 7 1 12 43:63 22
10 Ботев (Гълъбово) 19 6 0 13 40:76 18
11 Хасково 1957 (Хасково) 16 2 0 14 19:85 6

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:2
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 0:4
- 4 кръг
почива
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
27.10.2018 10:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Арсенал (Казанлък) 0:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Д Чирпан (Чирпан) 6:0
01.12.2018 10:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
08.12.2018 10:00 13 кръг Д Респект (Хасково) 0:2
02.03.2019 12:00 14 кръг Д Миньор (Раднево) 4:1
09.03.2019 12:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
16.03.2019 12:00 16 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 2:0
- 17 кръг
почива
30.03.2019 12:00 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
03.04.2019 12:00 19 кръг Д Загорец (Нова Загора) 5:1
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
20.04.2019 12:00 22 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
04.05.2019 12:00 23 кръг Д Арсенал (Казанлък) -:-
11.05.2019 12:00 24 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
18.05.2019 12:00 25 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
25.05.2019 12:00 26 кръг Г Респект (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Верея (Стара Загора) 16 10 0 6 34:29 30
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 14 8 1 5 42:23 25
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 15 7 1 7 28:19 22
7 Арсенал (Казанлък) 16 6 3 7 26:42 21
8 Ботев (Гълъбово) 17 5 0 12 11:68 15

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:00 1 кръг Г Хасково (Хасково) 10:0
23.09.2018 10:00 2 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
29.09.2018 11:30 3 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
07.10.2018 10:00 4 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
14.10.2018 11:00 5 кръг Г Сакарски спортист 04 (Тополовград) 8:0
30.03.2019 10:00 6 кръг Д Хасково (Хасково) 8:0
отложен 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
отложен 8 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
20.04.2019 10:00 9 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
04.05.2019 10:30 10 кръг Д Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хеброс 1921 (Харманли) 7 6 0 1 25:5 18
2 Димитровград 1947 (Димитровград) 6 4 1 1 30:4 13
3 Асти АБ (Хасково) 6 3 0 3 9:10 9
4 Сакарски спортист 04 (Тополовград) 6 2 0 4 9:20 6
5 Хасково (Хасково) 7 2 0 5 9:30 6

Димитровград 1947 (Димитровград)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 12:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 12:1
29.09.2018 12:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
06.10.2018 12:00 3 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 3:2
10.04.2019 12:00 4 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:1
20.10.2018 12:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
27.10.2018 12:00 6 кръг Г Берое II (Стара Загора) 1:2
01.11.2018 12:00 7 кръг Д Яворов (Чирпан) 7:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:1
10.11.2018 12:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Г Единство (Гурково) 8:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
01.12.2018 12:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:1
08.12.2018 12:00 13 кръг Д Респект (Хасково) 2:1
02.03.2019 10:00 14 кръг Д Миньор (Раднево) 6:0
09.03.2019 10:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
16.03.2019 10:00 16 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 4:0
23.03.2019 10:00 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
30.03.2019 10:00 18 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:0
отложен 19 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
06.04.2019 10:00 20 кръг Г Яворов (Чирпан) 3:0
13.04.2019 10:00 21 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:0
20.04.2019 10:00 22 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
04.05.2019 10:00 23 кръг Д Единство (Гурково) -:-
11.05.2019 10:00 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
18.05.2019 10:00 25 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
25.05.2019 10:00 26 кръг Г Респект (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 19 18 1 0 161:2 55
2 Димитровград 1947 (Димитровград) 20 17 1 2 74:14 52
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 19 15 3 1 73:6 48
4 Берое II (Стара Загора) 19 13 3 3 75:16 42
5 Верея (Стара Загора) 21 11 4 6 66:34 37

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници