Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Садово (Садово) 0:2
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Миньор (Раднево) 0:3
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Созопол (Созопол) 1:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
25.11.2018 14:30 16 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:2
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
23.02.2019 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Садово (Садово) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Левски (Карлово) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Сокол (Марково) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Карнобат (Карнобат) 17 5 3 9 17:31 18
15 Левски (Карлово) 17 4 5 8 10:21 17
16 Садово (Садово) 17 5 1 11 13:39 16
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 17 4 3 10 15:26 15
18 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 2 3 12 22:45 9
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
02.10.2018 16:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
Област Хасково / Финал
17.10.2018 16:00 - Г Хасково (Хасково) 3:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 2:2
21.07.2018 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
29.07.2018 18:00 - Г Миньор (Раднево) 0:4
04.08.2018 18:00 - Д Хасково (Хасково) 1:0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници