Димитровград 1947 (Димитровград)

BGSupporters форум

Димитровград 1947 (Димитровград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
10.08.2019 19:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 0:4
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
25.08.2019 18:00 4 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:4
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:6
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 0:3
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:2
23.10.2019 16:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Миньор (Раднево) 0:4
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:4
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:6
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Созопол (Созопол) 0:1
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
22.03.2020 15:00 22 кръг Г Левски (Карлово) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
04.04.2020 17:00 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
11.04.2020 17:00 26 кръг Г Гигант (Съединение) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
25.04.2020 17:00 28 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Карнобат (Карнобат) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Сокол (Марково) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
24.05.2020 18:00 33 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 4 4 11 17:38 16
15 Сокол (Марково) 19 5 3 11 18:47 15
16 Карнобат (Карнобат) 19 3 5 11 17:33 14
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 3 3 13 13:49 12
18 ФК Хасково 1957 (Хасково) 19 6 4 9 23:29 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
16.10.2019 16:00 - Г Любимец 2000 (Любимец) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:30 - Г Извор (Горски извор) 2:2
13.07.2019 18:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
01.02.2020 14:00 - Д Арда 1924 /юн.ст./ (Кърджали) 4:3
07.02.2020 15:00 - Д Гигант (Съединение) 1:5
09.02.2020 15:00 - Д Извор (Горски извор) 3:2
15.02.2020 14:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3

Димитровград 1947 (Димитровград)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2019 10:30 1 кръг Д Респект (Хасково) 1:2
- 2 кръг
почива
06.10.2019 10:30 3 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:3
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 4:1
20.10.2019 10:30 5 кръг Г Ботев (Гълъбово) 4:2
06.11.2019 10:30 6 кръг Г Респект (Хасково) 5:2
- 7 кръг
почива
10.11.2019 10:30 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:1
17.11.2019 10:30 9 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 3:3
24.11.2019 10:30 10 кръг Д Ботев (Гълъбово) 4:0
15.03.2020 11:00 11 кръг Д Респект (Хасково) анл.
- 12 кръг
почива
29.03.2020 11:00 13 кръг Д Арсенал (Казанлък) анл.
05.04.2020 11:00 14 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) анл.
12.04.2020 11:00 15 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
26.04.2020 11:00 16 кръг Г Респект (Хасково) анл.
- 17 кръг
почива
10.05.2020 11:00 18 кръг Г Арсенал (Казанлък) анл.
17.05.2020 11:00 19 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) анл.
24.05.2020 11:00 20 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 5 1 2 24:14 16
2 Арсенал (Казанлък) 6 5 0 1 16:4 15
3 Респект (Хасково) 8 4 0 4 17:14 12
4 Хеброс 1921 (Харманли) 6 2 1 3 14:14 7
5 Ботев (Гълъбово) 8 1 0 7 4:29 3

Димитровград 1947 (Димитровград)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:00 1 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 7:3
28.09.2019 11:00 2 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 5:1
05.10.2019 09:30 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
12.10.2019 11:00 4 кръг Г Раковски (Ивайловград) 3:1
19.10.2019 11:00 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) 4:0
26.10.2019 11:00 6 кръг Г Извор (Горски извор) 1:5
07.11.2019 14:30 7 кръг Д Аида (Караманци) 7:0
21.03.2020 10:00 8 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) анл.
- 9 кръг
почива
04.04.2020 10:00 10 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
11.04.2020 12:30 11 кръг Д Раковски (Ивайловград) анл.
25.04.2020 09:30 12 кръг Г Асти АБ (Хасково) анл.
01.05.2020 10:00 13 кръг Д Извор (Горски извор) анл.
09.05.2020 10:00 14 кръг Г Аида (Караманци) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Димитровград 1947 (Димитровград) 6 5 0 1 25:11 15
2 Асти АБ (Хасково) 6 4 1 1 13:7 13
3 Любимец 2000 (Любимец) 6 3 0 3 15:16 9
4 Извор (Горски извор) 6 3 0 3 15:11 9
5 Раковски (Ивайловград) 6 2 1 3 16:10 7

Димитровград 1947 (Димитровград)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:5
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:4
28.10.2019 10:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:2
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Респект (Хасково) 1:3
- 5 кръг
почива
04.12.2019 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:5
20.11.2019 7 кръг Д Чирпан (Чирпан) 9:0
09.11.2019 10:00 8 кръг Г Арена (Ямбол) 3:2
16.11.2019 10:00 9 кръг Д Ника (Сливен) анл.
23.11.2019 10:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 8:0
30.11.2019 10:00 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) 4:1
07.03.2020 10:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) анл.
14.03.2020 10:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Д Респект (Хасково) анл.
- 16 кръг
почива
11.04.2020 10:00 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Г Чирпан (Чирпан) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Д Арена (Ямбол) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Г Ника (Сливен) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Розова долина (Казанлък) 9 7 0 2 40:6 21
4 Респект (Хасково) 9 6 0 3 46:11 18
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 9 5 0 4 31:22 15
6 Арена (Ямбол) 9 5 0 4 24:10 15
7 Верея (Стара Загора) 10 4 0 6 18:26 12

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 2.373 73
октомври 2019 6.116 75
септември 2019 7.159 74
август 2019 5.555 80
май 2019 4.706 90
април 2019 8.018 69
март 2019 6.899 76
ноември 2018 5.243 89
октомври 2018 7.457 72
септември 2018 8.997 68
май 2018 9.597 54
април 2018 14.492 40
март 2018 11.845 50
ноември 2017 4.824 84
октомври 2017 4.183 85
септември 2017 10.553 56
август 2017 8.808 67
май 2017 3.593 86
април 2017 14.767 39
март 2017 7.774 69
ноември 2016 11.765 51
октомври 2016 5.836 78
септември 2016 11.204 55
август 2016 3.627 87
май 2016 5.429 75
април 2016 8.536 58
март 2016 11.329 44
ноември 2015 9.930 54
октомври 2015 13.111 37
август 2015 9.575 52
май 2015 13.625 36
април 2015 11.758 46
март 2015 11.700 45
декември 2014 9.921 56
октомври 2014 11.070 46
септември 2014 9.524 54
май 2014 13.048 45
април 2014 4.499 81
март 2014 11.146 47
ноември 2013 12.792 56
септември 2013 5.200 81
август 2013 8.219 69
май 2013 5.509 73
април 2013 5.072 79
март 2013 7.713 70
ноември 2012 10.363 64
октомври 2012 17.251 31
септември 2012 11.555 53
май 2012 14.431 39
април 2012 10.940 58
март 2012 9.129 67
ноември 2011 14.134 54
октомври 2011 7.378 82
септември 2011 13.057 58
август 2011 11.362 57
май 2011 6.796 87
април 2011 15.232 39
март 2011 12.369 53
ноември 2010 9.509 77
октомври 2010 10.646 70
септември 2010 12.093 63
август 2010 6.525 96
всички

Интернет страници