Добруджа (Искра)

BGSupporters форум

Добруджа (Искра)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 16:30 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:1
16.09.2018 16:30 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
22.09.2018 16:30 3 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2
30.09.2018 16:30 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
07.10.2018 15:30 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 8:1
14.10.2018 15:30 6 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 3:0
21.10.2018 15:30 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 4:1
27.10.2018 14:30 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 3:1
03.11.2018 14:30 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:2
17.03.2019 15:30 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) 6:0
24.03.2019 15:30 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
30.03.2019 15:30 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0
- 13 кръг
почива
14.04.2019 16:30 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0
21.04.2019 16:30 15 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 7:2
05.05.2019 17:30 16 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
12.05.2019 17:30 17 кръг Д Левски 96 (Главиница) 4:0
18.05.2019 17:30 18 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Искра) 16 13 1 2 62:15 40
2 Добруджа (Ситово) 16 11 2 3 56:22 35
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 11 2 3 37:17 35
4 Левски 96 (Главиница) 16 10 3 3 39:13 33
5 Спортист (Кайнарджа) 16 9 1 6 32:26 28
"А" ОГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
01.06.2019 17:30 - Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1

Добруджа (Искра)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 15:00 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:5
16.09.2018 15:00 2 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
22.09.2018 15:00 3 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 7:1
30.09.2018 15:00 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
07.10.2018 14:00 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0
14.10.2018 14:00 6 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:2
21.10.2018 14:00 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 8:0
27.10.2018 14:00 8 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:6
03.11.2018 13:00 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:1
17.03.2019 14:00 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:2
24.03.2019 14:00 11 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
30.03.2019 14:00 12 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:1
- 13 кръг
почива
14.04.2019 15:00 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
21.04.2019 15:00 15 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 3:0
05.05.2019 16:00 16 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
12.05.2019 16:00 17 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:2
18.05.2019 16:00 18 кръг Г Добруджа (Ситово) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа (Ситово) 16 12 2 2 65:14 38
3 Спортист (Кайнарджа) 16 11 1 4 46:22 34
4 Добруджа (Искра) 16 9 3 4 44:23 30
5 Айдемир (Айдемир) 16 8 2 6 41:28 26
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 2 10 18:43 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място
2009/2010 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници