Добруджа (Искра)

BGSupporters форум

Добруджа (Искра)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
07.09.2014 16:30 2 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:2
14.09.2014 16:30 3 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1
21.09.2014 16:30 4 кръг Д Добруджа (Ситово) 4:2
28.09.2014 16:30 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:0
12.10.2014 15:30 6 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:2
19.10.2014 15:30 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:1
23.11.2014 14:30 8 кръг Д Айдемир (Айдемир) 5:0
01.11.2014 14:30 9 кръг Г Спортист (Преславци) 1:2
09.11.2014 14:30 10 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:1
16.11.2014 14:30 11 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:1
- 12 кръг
почива
21.03.2015 15:30 13 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 3:2
29.03.2015 15:30 14 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:2
04.04.2015 16:30 15 кръг Г Добруджа (Ситово) 6:2
13.04.2015 16:30 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
18.04.2015 16:30 17 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:0
26.04.2015 16:30 18 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 5:1
03.05.2015 17:30 19 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
09.05.2015 17:30 20 кръг Д Спортист (Преславци) 1:0
17.05.2015 17:30 21 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
23.05.2015 17:30 22 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 6:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Кайнарджа) 20 17 2 1 74:16 53
2 Добруджа (Искра) 20 13 4 3 53:26 43
3 Спортист (Преславци) 20 13 2 5 56:27 41
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 20 12 4 4 52:30 40
5 Заря 2006 (Цар Самуил) 20 8 4 8 45:35 28
"А" ОФГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 3-то място
29.05.2015 17:00 - Г Червена звезда (Дулово) 1:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място
2009/2010 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници