Добруджа (Искра)

BGSupporters форум

Добруджа (Искра)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0
05.09.2015 16:30 2 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 3:1
13.09.2015 16:30 3 кръг Д Добруджа (Ситово) 6:0
20.09.2015 16:30 4 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:2
- 5 кръг
почива
04.10.2015 15:30 6 кръг Д Спортист (Преславци) 2:3
11.10.2015 15:30 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
18.10.2015 15:30 8 кръг Д Белица (Белица) 1:2
24.10.2015 14:30 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 7:1
01.11.2015 14:30 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:0
07.11.2015 14:30 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:5
15.11.2015 14:00 12 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:0
22.11.2015 14:00 13 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:0
06.03.2016 15:30 14 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:1
12.03.2016 15:30 15 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 1:0
20.03.2016 15:30 16 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:0
27.03.2016 15:30 17 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:1
- 18 кръг
почива
10.04.2016 16:30 19 кръг Г Спортист (Преславци) 1:1
17.04.2016 16:30 20 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
24.04.2016 16:30 21 кръг Г Белица (Белица) 1:2
30.04.2016 16:30 22 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 12:0
08.05.2016 17:30 23 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:0
14.05.2016 17:30 24 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
22.05.2016 17:30 25 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:4
29.05.2016 17:30 26 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 24 18 4 2 62:19 58
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 24 18 0 6 79:19 54
5 Добруджа (Искра) 24 14 3 7 67:25 45
6 Спортист (Преславци) 24 13 5 6 59:47 44
7 Заря 2006 (Цар Самуил) 24 9 3 12 34:60 30

Добруджа (Искра)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
05.09.2015 15:00 2 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 10:0
13.09.2015 15:00 3 кръг Д Добруджа (Ситово) 5:3
20.09.2015 15:00 4 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:1
- 5 кръг
почива
04.10.2015 14:00 6 кръг Д Спортист (Преславци) 4:0
11.10.2015 14:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
18.10.2015 14:00 8 кръг Д Белица (Белица) 2:2
24.10.2015 13:00 9 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:4
01.11.2015 13:00 10 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:7
07.11.2015 13:00 11 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2
15.11.2015 12:30 12 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:4
22.11.2015 12:30 13 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
06.03.2016 14:00 14 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:1
12.03.2016 14:00 15 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 10:0
20.03.2016 14:00 16 кръг Г Добруджа (Ситово) 1:1
27.03.2016 14:00 17 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 3:1
- 18 кръг
почива
10.04.2016 15:00 19 кръг Г Спортист (Преславци) 1:8
17.04.2016 15:00 20 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
24.04.2016 15:00 21 кръг Г Белица (Белица) 1:4
30.04.2016 15:00 22 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
08.05.2016 16:00 23 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:8
14.05.2016 16:00 24 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3
22.05.2016 16:00 25 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:8
29.05.2016 16:00 26 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 24 15 0 9 71:41 45
5 Айдемир (Айдемир) 24 14 2 8 75:45 44
6 Добруджа (Искра) 24 10 3 11 57:62 33
7 Добруджа (Ситово) 24 9 4 11 56:71 31
8 Добруджанец 2005 (Алфатар) 24 9 3 12 53:84 30

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 1 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място
2009/2010 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници