Добруджа (Искра)

BGSupporters форум

Добруджа (Искра)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 16:30 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:4
17.09.2017 16:30 2 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:1
24.09.2017 16:30 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:4
01.10.2017 16:30 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:0
07.10.2017 15:30 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 4:2
14.10.2017 15:30 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
22.10.2017 15:30 7 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
29.10.2017 15:30 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:1
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 1:0
17.03.2018 15:30 10 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
06.04.2018 16:30 11 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 4:1
01.04.2018 15:30 12 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:2
15.04.2018 16:30 13 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 5:0
21.04.2018 16:30 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:1
28.04.2018 16:30 15 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0
06.05.2018 17:30 16 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:1
13.05.2018 17:30 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:2
20.05.2018 17:30 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 18 13 3 2 58:12 42
2 Добруджанец 2005 (Алфатар) 18 13 2 3 34:17 41
3 Добруджа (Искра) 18 13 1 4 48:20 40
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 18 9 4 5 34:31 31
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 18 8 5 5 42:27 29

Добруджа (Искра)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 15:00 1 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2
17.09.2017 15:00 2 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:2
24.09.2017 15:00 3 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:8
01.10.2017 15:00 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:2
07.10.2017 14:00 5 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:4
14.10.2017 14:00 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4
22.10.2017 14:00 7 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
29.10.2017 14:00 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:4
05.11.2017 13:00 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 3:1
17.03.2018 14:00 10 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:0
06.04.2018 15:00 11 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:3
01.04.2018 14:00 12 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:3
15.04.2018 15:00 13 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:4
21.04.2018 15:00 14 кръг Д Левски 96 (Главиница) 4:2
28.04.2018 15:00 15 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 4:0
06.05.2018 16:00 16 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:0
13.05.2018 16:00 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
20.05.2018 16:00 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) 18 10 1 7 33:41 31
5 Айдемир (Айдемир) 18 8 1 9 44:47 25
6 Добруджа (Искра) 18 7 0 11 33:45 21
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 18 6 2 10 28:38 20
8 Добруджанец 2005 (Алфатар) 18 4 3 11 27:54 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 2 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място
2009/2010 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници