Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 16:30 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:1
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Левски 96 (Главиница) 4:0
24.09.2017 16:30 3 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
30.09.2017 16:30 4 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 8:1
08.10.2017 15:30 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:0
15.10.2017 15:30 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:0
21.10.2017 15:30 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
28.10.2017 15:30 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
04.11.2017 14:30 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 10 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 13 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 14 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 6 6 0 0 27:2 18
2 Раковски 2005 (Калипетрово) 6 4 1 1 13:4 13
3 Ботев 1936 (Професор Иширково) 6 4 0 2 14:13 12
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 6 4 0 2 12:9 12
5 Добруджа (Искра) 6 4 0 2 11:11 12

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 15:00 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 9:0
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:0
24.09.2017 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 8:0
30.09.2017 15:00 4 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0
08.10.2017 14:00 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
15.10.2017 14:00 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:2
21.10.2017 14:00 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
04.11.2017 13:00 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 10 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 13 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 14 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 17 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 6 6 0 0 37:2 18
2 Левски 96 (Главиница) 6 5 0 1 29:5 15
3 Спортист (Кайнарджа) 6 4 1 1 12:5 13
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) 6 4 0 2 11:17 12
5 Айдемир (Айдемир) 6 3 1 2 19:12 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници