Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 16:30 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:2
15.09.2018 16:30 2 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:2
22.09.2018 16:30 3 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:2
29.09.2018 16:30 4 кръг Д Айдемир (Айдемир) 7:2
06.10.2018 15:30 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:1
13.10.2018 15:30 6 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:0
21.10.2018 15:30 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
27.10.2018 14:30 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Добруджа (Искра) 2:2
16.03.2019 15:30 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
23.03.2019 15:30 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
30.03.2019 15:30 12 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:2
06.04.2019 16:30 13 кръг Г Айдемир (Айдемир) 10:1
13.04.2019 16:30 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
20.04.2019 16:30 15 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0
- 16 кръг
почива
11.05.2019 17:30 17 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:4
18.05.2019 17:30 18 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Искра) 15 13 1 1 60:10 40
2 Добруджа (Ситово) 15 10 2 3 51:20 32
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 15 10 2 3 31:14 32
4 Левски 96 (Главиница) 15 9 3 3 36:13 30
5 Спортист (Кайнарджа) 15 9 1 5 29:20 28
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.08.2018 18:00 - Д Волов (Шумен) 2:1

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 15:00 1 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 7:0
15.09.2018 15:00 2 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:3
22.09.2018 15:00 3 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 4:0
29.09.2018 15:00 4 кръг Д Айдемир (Айдемир) 5:2
06.10.2018 14:00 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 8:1
13.10.2018 14:00 6 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:0
21.10.2018 14:00 7 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
27.10.2018 14:00 8 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
03.11.2018 13:00 9 кръг Г Добруджа (Искра) 1:1
16.03.2019 14:00 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
23.03.2019 14:00 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:1
30.03.2019 14:00 12 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 3:1
06.04.2019 15:00 13 кръг Г Айдемир (Айдемир) 6:0
13.04.2019 15:00 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
20.04.2019 15:00 15 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:0
- 16 кръг
почива
11.05.2019 16:00 17 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 9:0
18.05.2019 16:00 18 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 15 13 1 1 64:9 40
2 Левски 96 (Главиница) 15 12 2 1 57:11 38
3 Спортист (Кайнарджа) 15 10 1 4 40:21 31
4 Добруджа (Искра) 15 9 2 4 41:20 29
5 Айдемир (Айдемир) 15 7 2 6 38:28 23

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници