Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
06.09.2015 16:30 2 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:7
13.09.2015 16:30 3 кръг Г Добруджа (Искра) 0:6
20.09.2015 16:30 4 кръг Д Спортист (Преславци) 0:3
26.09.2015 16:30 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:4
03.10.2015 15:30 6 кръг Д Белица (Белица) 1:8
10.10.2015 15:30 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:5
17.10.2015 15:30 8 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:3
24.10.2015 14:30 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:10
01.11.2015 14:30 10 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:4
08.11.2015 14:30 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:3
14.11.2015 14:00 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 1:4
21.11.2015 14:00 13 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 1:2
- 14 кръг
почива
13.03.2016 15:30 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:2
20.03.2016 15:30 16 кръг Д Добруджа (Искра) 0:2
27.03.2016 15:30 17 кръг Г Спортист (Преславци) 3:5
02.04.2016 16:30 18 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
10.04.2016 16:30 19 кръг Г Белица (Белица) 1:9
16.04.2016 16:30 20 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
23.04.2016 16:30 21 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:5
30.04.2016 16:30 22 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:5
08.05.2016 17:30 23 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:2
15.05.2016 17:30 24 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:0
21.05.2016 17:30 25 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:5
29.05.2016 17:30 26 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 5 2 17 27:77 17
10 Айдемир (Айдемир) 24 4 3 17 28:78 15
11 Трансмариска (Тутракан) 24 5 0 19 27:62 15
12 Добруджа (Ситово) 24 3 2 19 30:96 11
13 Добруджанец 2005 (Алфатар) 24 3 2 19 24:96 11

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
06.09.2015 15:00 2 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:7
13.09.2015 15:00 3 кръг Г Добруджа (Искра) 3:5
20.09.2015 15:00 4 кръг Д Спортист (Преславци) 1:0
26.09.2015 15:00 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
03.10.2015 14:00 6 кръг Д Белица (Белица) 3:1
10.10.2015 14:00 7 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1
17.10.2015 14:00 8 кръг Д Левски 96 (Главиница) 2:5
24.10.2015 13:00 9 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:4
01.11.2015 13:00 10 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:8
08.11.2015 13:00 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:2
14.11.2015 12:30 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 5:3
21.11.2015 12:30 13 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 3:1
- 14 кръг
почива
13.03.2016 14:00 15 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:4
20.03.2016 14:00 16 кръг Д Добруджа (Искра) 1:1
27.03.2016 14:00 17 кръг Г Спортист (Преславци) 1:2
02.04.2016 15:00 18 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
10.04.2016 15:00 19 кръг Г Белица (Белица) 5:0
16.04.2016 15:00 20 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:2
23.04.2016 15:00 21 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:6
30.04.2016 15:00 22 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:6
08.05.2016 16:00 23 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
15.05.2016 16:00 24 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:7
21.05.2016 16:00 25 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 5:1
29.05.2016 16:00 26 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 10:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Айдемир (Айдемир) 24 14 2 8 75:45 44
6 Добруджа (Искра) 24 10 3 11 57:62 33
7 Добруджа (Ситово) 24 9 4 11 56:71 31
8 Добруджанец 2005 (Алфатар) 24 9 3 12 53:84 30
9 Спортист (Преславци) 24 9 2 13 69:58 29

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници