Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:0
04.09.2016 16:30 2 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:1
11.09.2016 16:30 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
17.09.2016 16:30 4 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:0
24.09.2016 16:30 5 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
02.10.2016 15:30 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:2
08.10.2016 15:30 7 кръг Д Добруджа (Искра) 5:1
16.10.2016 15:30 8 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2
22.10.2016 15:30 9 кръг Д Белица (Белица) 3:1
29.10.2016 15:30 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:1
- 11 кръг
почива
12.03.2017 15:30 12 кръг Г Айдемир (Айдемир) 3:0
19.03.2017 15:30 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:1
01.04.2017 15:30 14 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
08.04.2017 16:30 15 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 6:0
15.04.2017 16:30 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1
23.04.2017 16:30 17 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
29.04.2017 16:30 18 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
06.05.2017 17:30 19 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
13.05.2017 17:30 20 кръг Г Белица (Белица) -:-
20.05.2017 17:30 21 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 15 11 2 2 37:11 35
2 Спортист (Кайнарджа) 14 11 1 2 39:10 34
3 Белица (Белица) 15 11 1 3 49:15 34
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 14 10 1 3 30:14 31
5 Трансмариска 2013 (Тутракан) 15 7 3 5 20:21 24
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Силистра / Финал
28.09.2016 16:00 - Г Доростол 2013 (Силистра) 4:4
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / 1/2 финали
04.10.2016 16:00 - Г Локомотив (Русе) 1:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Финал
19.10.2016 19:00 - Г Спортист (Ковачевец) 1:3

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 16:30 1 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:8
04.09.2016 15:00 2 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:5
10.09.2016 15:00 3 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
17.09.2016 15:00 4 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:4
24.09.2016 15:00 5 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:4
02.10.2016 14:00 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:5
08.10.2016 14:00 7 кръг Д Добруджа (Искра) 1:3
16.10.2016 14:00 8 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0
22.10.2016 14:00 9 кръг Д Белица (Белица) 0:4
29.10.2016 14:00 10 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:2
- 11 кръг
почива
12.03.2017 14:00 12 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:3
19.03.2017 14:00 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
01.04.2017 14:00 14 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
08.04.2017 15:00 15 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 8:0
15.04.2017 15:00 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
23.04.2017 15:00 17 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
29.04.2017 15:00 18 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
06.05.2017 16:00 19 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
13.05.2017 16:00 20 кръг Г Белица (Белица) -:-
20.05.2017 16:00 21 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Добруджа (Искра) 14 7 0 7 32:45 21
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 15 7 0 8 38:46 21
8 Добруджа (Ситово) 15 6 0 9 23:42 18
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 15 3 0 12 26:70 9
10 Ботев 1936 (Професор Иширково) 15 2 0 13 14:62 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници