Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 16:30 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:1
16.09.2017 16:30 2 кръг Г Левски 96 (Главиница) 4:0
24.09.2017 16:30 3 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
30.09.2017 16:30 4 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 8:1
08.10.2017 15:30 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 6:0
15.10.2017 15:30 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 2:0
21.10.2017 15:30 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:0
28.10.2017 15:30 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 5:0
04.11.2017 14:30 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:1
17.03.2018 15:30 10 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0
06.04.2018 16:30 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:0
01.04.2018 15:30 12 кръг Г Добруджа (Искра) 2:2
14.04.2018 16:30 13 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0
22.04.2018 16:30 14 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:3
29.04.2018 16:30 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) 1:0
05.05.2018 17:30 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2
12.05.2018 17:30 17 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 3:0
20.05.2018 17:30 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 18 13 3 2 58:12 42
2 Добруджанец 2005 (Алфатар) 18 13 2 3 34:17 41
3 Добруджа (Искра) 18 13 1 4 48:20 40
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) 18 9 4 5 34:31 31
5 Раковски 2005 (Калипетрово) 18 8 5 5 42:27 29
"А" ОФГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
26.05.2018 17:30 - Г Вихър (Любен) 4:1

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 15:00 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 9:0
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:0
24.09.2017 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 8:0
30.09.2017 15:00 4 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 8:0
08.10.2017 14:00 5 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0
15.10.2017 14:00 6 кръг Г Айдемир (Айдемир) 5:2
21.10.2017 14:00 7 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 5:0
04.11.2017 13:00 9 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
17.03.2018 14:00 10 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 4:0
06.04.2018 15:00 11 кръг Д Левски 96 (Главиница) 6:0
01.04.2018 14:00 12 кръг Г Добруджа (Искра) 3:0
14.04.2018 15:00 13 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0
22.04.2018 15:00 14 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:1
29.04.2018 15:00 15 кръг Д Айдемир (Айдемир) 8:0
05.05.2018 16:00 16 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:3
12.05.2018 16:00 17 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:2
20.05.2018 16:00 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Ситово) 18 17 1 0 94:9 52
2 Спортист (Кайнарджа) 18 14 2 2 64:14 44
3 Левски 96 (Главиница) 18 12 1 5 61:22 37
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) 18 10 1 7 33:41 31
5 Айдемир (Айдемир) 18 8 1 9 44:47 25
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
26.05.2018 16:00 - Г Йълдъръм (Яребица) 1:2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници