Добруджа (Ситово)

BGSupporters форум

Добруджа (Ситово)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
19.09.2020 17:00 2 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 3 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 7 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 8 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 9 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 15 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 17 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Айдемир (Айдемир) - 0 0 0 0:0 0
5 Ботев 1936 (Професор Иширково) - 0 0 0 0:0 0
5 Добруджа (Ситово) - 0 0 0 0:0 0
5 Трансмариска 2013 (Тутракан) - 0 0 0 0:0 0
9 Левски 96 (Главиница) 1 0 0 1 2:3 0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Силистра / Финал
06.09.2020 17:00 - Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:5

Добруджа (Ситово)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 15:00 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
19.09.2020 15:00 2 кръг Д Левски 96 (Главиница) -:-
- 3 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 4 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 5 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 6 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 7 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
- 8 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
- 9 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 12 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) -:-
- 13 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 14 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
- 15 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 16 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 17 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 18 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Айдемир (Айдемир) - 0 0 0 0:0 0
4 Ботев 1936 (Професор Иширково) - 0 0 0 0:0 0
4 Добруджа (Ситово) - 0 0 0 0:0 0
4 Трансмариска 2013 (Тутракан) - 0 0 0 0:0 0
8 Спортист (Кайнарджа) 1 0 0 1 0:2 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 1 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 3 място
2015/2016 А ОФГ СС 12 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място
2011/2012 А ОФГ СС 6 място
2010/2011 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници