Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 16:30 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
15.09.2018 16:30 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
22.09.2018 16:30 3 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
06.10.2018 15:30 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:0
13.10.2018 15:30 6 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:1
20.10.2018 15:30 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:3
27.10.2018 14:30 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
03.11.2018 14:30 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:0
- 10 кръг
почива
23.03.2019 15:30 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 6:3
30.03.2019 15:30 12 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
06.04.2019 16:30 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
13.04.2019 16:30 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:1
20.04.2019 16:30 15 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:2
04.05.2019 17:30 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
11.05.2019 17:30 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
18.05.2019 17:30 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа (Ситово) 14 9 2 3 44:16 29
3 Левски 96 (Главиница) 13 8 3 2 29:9 27
4 Добруджанец 2005 (Алфатар) 13 8 2 3 25:13 26
5 Спортист (Кайнарджа) 13 8 1 4 25:18 25
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 14 4 1 9 15:29 13

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 15:00 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
15.09.2018 15:00 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:0
22.09.2018 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 1:7
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
06.10.2018 14:00 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:4
13.10.2018 14:00 6 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:5
20.10.2018 14:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:0
27.10.2018 14:00 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
03.11.2018 13:00 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:3
- 10 кръг
почива
23.03.2019 14:00 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
30.03.2019 14:00 12 кръг Г Добруджа (Искра) 1:3
06.04.2019 15:00 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
13.04.2019 15:00 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
20.04.2019 15:00 15 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:4
04.05.2019 16:00 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
11.05.2019 16:00 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
18.05.2019 16:00 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спортист (Кайнарджа) 13 8 1 4 33:21 25
5 Айдемир (Айдемир) 14 6 2 6 33:27 20
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 13 4 1 8 21:33 13
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 14 4 1 9 16:37 13
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 13 1 0 12 5:45 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници