Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 16:30 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
15.09.2018 16:30 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:0
22.09.2018 16:30 3 кръг Д Добруджа (Искра) 2:1
29.09.2018 16:30 4 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
06.10.2018 15:30 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:0
13.10.2018 15:30 6 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:1
20.10.2018 15:30 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 4:3
27.10.2018 14:30 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0
03.11.2018 14:30 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:0
- 10 кръг
почива
23.03.2019 15:30 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 6:3
30.03.2019 15:30 12 кръг Г Добруджа (Искра) 0:2
06.04.2019 16:30 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
13.04.2019 16:30 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:1
20.04.2019 16:30 15 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:2
04.05.2019 17:30 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:0
11.05.2019 17:30 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:1
18.05.2019 17:30 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа (Искра) 16 13 1 2 62:15 40
2 Добруджа (Ситово) 16 11 2 3 56:22 35
3 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 11 2 3 37:17 35
4 Левски 96 (Главиница) 16 10 3 3 39:13 33
5 Спортист (Кайнарджа) 16 9 1 6 32:26 28

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 15:00 1 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
15.09.2018 15:00 2 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 7:0
22.09.2018 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 1:7
29.09.2018 15:00 4 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
06.10.2018 14:00 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:4
13.10.2018 14:00 6 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:5
20.10.2018 14:00 7 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:0
27.10.2018 14:00 8 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1
03.11.2018 13:00 9 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:3
- 10 кръг
почива
23.03.2019 14:00 11 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
30.03.2019 14:00 12 кръг Г Добруджа (Искра) 1:3
06.04.2019 15:00 13 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0
13.04.2019 15:00 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
20.04.2019 15:00 15 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:4
04.05.2019 16:00 16 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:5
11.05.2019 16:00 17 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:2
18.05.2019 16:00 18 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Айдемир (Айдемир) 16 8 2 6 41:28 26
6 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 2 10 18:43 14
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 16 4 2 10 25:46 14
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 1 0 15 5:64 3
9 Раковски 2005 (Калипетрово) 16 2 0 14 6:63 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 3 място
2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници