Добруджанец 2005 (Алфатар)

BGSupporters форум

Добруджанец 2005 (Алфатар)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:0
05.09.2015 16:30 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:5
12.09.2015 16:30 3 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:4
19.09.2015 16:30 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:2
26.09.2015 16:30 5 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 4:2
03.10.2015 15:30 6 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 0:5
10.10.2015 15:30 7 кръг Д Добруджа (Ситово) 5:2
18.10.2015 15:30 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:4
24.10.2015 14:30 9 кръг Д Добруджа (Искра) 1:7
31.10.2015 14:30 10 кръг Г Спортист (Преславци) 0:3
07.11.2015 14:30 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:3
14.11.2015 14:00 12 кръг Г Белица (Белица) 0:3
- 13 кръг
почива
05.03.2016 15:30 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 2:1
12.03.2016 15:30 15 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4
19.03.2016 15:30 16 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:5
26.03.2016 15:30 17 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:2
02.04.2016 16:30 18 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
09.04.2016 16:30 19 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 1:2
16.04.2016 16:30 20 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
24.04.2016 16:30 21 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:7
30.04.2016 16:30 22 кръг Г Добруджа (Искра) 0:12
07.05.2016 17:30 23 кръг Д Спортист (Преславци) 2:6
14.05.2016 17:30 24 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:4
21.05.2016 17:30 25 кръг Д Белица (Белица) 1:7
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 5 2 17 27:77 17
10 Айдемир (Айдемир) 24 4 3 17 28:78 15
11 Трансмариска (Тутракан) 24 5 0 19 27:62 15
12 Добруджа (Ситово) 24 3 2 19 30:96 11
13 Добруджанец 2005 (Алфатар) 24 3 2 19 24:96 11

Добруджанец 2005 (Алфатар)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:6
05.09.2015 15:00 2 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0
12.09.2015 15:00 3 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:10
19.09.2015 15:00 4 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:9
26.09.2015 15:00 5 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
03.10.2015 14:00 6 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 6:2
10.10.2015 14:00 7 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:1
18.10.2015 14:00 8 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:10
24.10.2015 13:00 9 кръг Д Добруджа (Искра) 4:0
31.10.2015 13:00 10 кръг Г Спортист (Преславци) 0:3
07.11.2015 13:00 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0
14.11.2015 12:30 12 кръг Г Белица (Белица) 5:5
- 13 кръг
почива
05.03.2016 14:00 14 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:5
12.03.2016 14:00 15 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
19.03.2016 14:00 16 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:8
26.03.2016 14:00 17 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:4
02.04.2016 15:00 18 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 4:2
09.04.2016 15:00 19 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 8:0
16.04.2016 15:00 20 кръг Г Добруджа (Ситово) 2:2
24.04.2016 15:00 21 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:3
30.04.2016 15:00 22 кръг Г Добруджа (Искра) 0:5
07.05.2016 16:00 23 кръг Д Спортист (Преславци) 2:4
14.05.2016 16:00 24 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1
21.05.2016 16:00 25 кръг Д Белица (Белица) 3:0
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Добруджа (Искра) 24 10 3 11 57:62 33
7 Добруджа (Ситово) 24 9 4 11 56:71 31
8 Добруджанец 2005 (Алфатар) 24 9 3 12 53:84 30
9 Спортист (Преславци) 24 9 2 13 69:58 29
10 Белица (Белица) 24 8 4 12 59:75 28

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 3 място
2017/2018 А ОФГ СС 2 място
2016/2017 А ОФГ СС 10 място
2015/2016 А ОФГ СС 13 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 8 място
2012/2013 А ОФГ СС 12 място
2011/2012 А ОФГ СС 11 място
2010/2011 А ОФГ СС 6 място
2009/2010 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници